Novosti:

TEČAJ ZA NOGOMETNOG SUCA ILI SUTKINJU

Zbor nogometnih sudaca Međimurske županije poziva sve bivše ili aktivne nogometaše ili nogometašice, te sve zainteresirane da se prijave na tečaj za zvanje NOGOMETNI SUDAC – pripravnik.

Ispitu može pristupiti muška ili ženska osoba koja u vrijeme prijavljivanja nije mlađa od 15 godina, niti starija od 40 godina.

Sve zainteresirane pozivamo da se prijave na broj 091 520 9505 – Igor Križarić ili na e-mail adresu igorkrizaric@yahoo.com

Prijava mora sadržavati: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj mobitela i e-mail adresa. Prijave se primaju zaključno s 20.09.2021.

Tečaj za sve kandidate je besplatan.                  

Poziv izvanredna Skupština MNS

Na temelju članka 31. Statuta MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA

sazivam

IZVANREDNU SKUPŠTINU MEĐIMURSKOG NOGOMETNOG SAVEZA,   

Dana 17.09.2021.(petak) s početkom u 18 sati u ČAKOVCU,

u prostoriji Restorana AUTO STOP Posavec.

  1. Otvaranje rada Skupštine,
  2. Imenovanje radnog predsjedništva (predsjednik i dva zastupnika),
  3. Imenovanje zapisničara,
  4. Imenovanje dva ovjerovitelja zapisnika,
  5. Imenovanje Komisije za verifikaciju (3 zastupnika),
  6. Izvješće Komisije za verifikaciju.

Za Skupštinu predlažem sljedeći

DNEVNI RED:

  1. Usvajanje zapisnika sa Skupštine MNS-a od 08.06.2021.,
  2. Rasprava o radu predsjednika,
  3. Izglasavanje nepovjerenja predsjedniku i članovima Izvršnog odbora MNS,
  4. Donošenje odluke o datumu održavanja izvanredne Izborne Skupštine MNS-a.

Molim Vas da se Skupštini obvezatno odazovete.

Predsjednik

Međimurskog nogometnog saveza

Mato Kljajić s.r.

D-224/2021

20.08.2021.

Kvalifikacije za ostanak u II Međimurskoj ligi

Izvršni odbor MNS donio je odluku da se dvije kvalifikacijske utakmice za ostanak u II Međimurskoj ligi

odigraju u slijedećim terminima:

 Prva utakmica

Dana 04.08.2021. (srijeda) s početkom u 17,30 sati

NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK BRATSTVO (Preseka)

 Uzvratna utakmica

Dana 08.08.2021. (nedjelja) s početkom u 17,30 sati

NK BRATSTVO (Preseka) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)

Parovi 1. kola kupa MNS seniori – 2021/2022

14.08.2021. u 17,30 sati

 TORPEDO (Križovec) – RUDAR (Mursko Središće)

BRATSTVO (Preseka) – MLADOST KOMET (Prelog)

DINAMO (Palovec) – SLOGA (Čakovec)

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – MLADOST (Sveta Marija)

PODTUREN – GALEB (Oporovec)

VUČETINEC – BUDUĆNOST (Podbrest)

DONJI KONCOVČAK – ČSK (Čehovec)

HAJDUK (Brezje) – SOKOL (Vratišinec)

BRATSTVO (Savska Ves) – MALI MIHALJEVEC

CENTROMETAL (Macinec) – OMLADINAC (Mačkovec)

PUŠĆINE – DUBRAVA (Sivica)

 

15.08.2021. u 17,30 sati

 NAPRIJED (Cirkovljan) – MEĐIMURJE (Čakovec)

Pobjednik PLAVI – DINAMO (Ž) – POLET (Sveti Martin na Muri)

MLADOST (Ivanovec) – GRANIČAR (Kotoriba)

JADRAN (Štefanec) – MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec)

STRAHONINEC – OMLADINAC (Novo Selo Rok)

MLADOST (Selnica) – NEDELIŠĆE

SPARTAK (Mala Subotica) – PARAG

POBJEDA (Gornji Hrašćan) – POLET (Pribislavec)

OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – TRNAVA (Goričan)

DRAVA (Donji Mihaljevec) – DUBRAVČAN  (Donja Dubrava)

Pobjednik Graničar (N) – Kraljevčan 38 – TRNOVEC

CROATIA – BSK (Belica)

Pobjednik Otok – Mura – DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE

RADNIČKI (Gardinovec) – BRATSTVO (Jurovec)

BORAC PMP (Turčišće) – HODOŠAN

Pobjednik Napredak – Vidovčan – JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)

Pobjednik Mladost (D) – Hajduk (Š) – VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)

Pobjednik Budućnost (M) – Drava (K) – BORAC (Donji Hrašćan)

DINAMO (Domašinec) – SLOBODA (Slakovec)

SLOGA (Štrigova) – SLOBODA (Mihovljan)

JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – ZASADBREG 77

Odluka o sustavu natjecanja u Međimurskim ligama od 2022/2023

Dana 08.07.2021. na svojoj 17. sjednici Izvršni odbor donio je odluku o sustavu natjecanja u Međimurskim ligama.

Od sezone 2022/2023

  1. Stupanj natjecanja –  1 liga po 16 klubova
  2. Stupanj natjecanja –  2 lige po 16 klubova
  3. Stupanj natjecanja –  2 lige po 10/9 klubova

Od sezone 2023/2024

1.Stupanj natjecanja  –  1 liga po 14 klubova

2.Stupanj natjecanja  –  2 lige po 14 klubova

3.Stupanj natjecanja  –  2 lige po 13/12 klubova

Predsjednik MNS:

Mato Kljajić

TURNIR PRVAKA  – Kotoriba 

  • Darko Jambrović

Polufinale – 31.07.2021.

16 sati     Pušćine – Bratstvo (SV)

18 sati     Graničar (K) – Croatia

Finale – 01.08.2021.

18 sati