I Međimurska nogometna liga 2023/2024

Podaci ažurirani: 25.05.2024. u 15:10

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Dubravčan (DD) 24 15 4 5 61 34 +27 49
2 Venera PMP 24 14 5 5 53 25 +28 47
3 Kraljevčan 38 24 14 3 7 64 48 +16 45
4 Zasadbreg 77 24 11 8 5 60 42 +18 41
5 Polet (P) 24 11 8 5 56 39 +17 41
6 Sokol (V) 24 12 3 9 63 50 +13 39
7 Hodošan 24 10 3 11 50 50 0 33
8 Omladinac Novo Selo Rok 24 9 4 11 36 40 -4 31
9 Croatia Orehovica 24 8 6 10 40 59 -19 30
10 Strahoninec 24 8 5 11 42 64 -22 29
11 Naprijed (C) 24 7 5 12 28 40 -12 26
12 Trnava 24 7 3 14 38 46 -8 24
13 Plavi (P) 24 6 6 12 42 55 -13 24
14 ČSK 24 3 3 18 32 73 -41 12
25. KOLO
26.05.2024 17:30 ČSK – Trnava -:-
26.05.2024 17:30 Croatia Orehovica – Plavi (P) -:-
26.05.2024 17:30 Zasadbreg 77 – Sokol (V) -:-
26.05.2024 17:30 Naprijed (C) – Strahoninec -:-
26.05.2024 17:30 Kraljevčan 38 – Omladinac Novo Selo Rok -:-
25.05.2024 17:30 Polet (P) – Dubravčan (DD) -:-
25.05.2024 17:30 Hodošan – Venera PMP -:-
24. KOLO
19.05.2024 17:30 Kraljevčan 38 – Naprijed (C) 2:4
19.05.2024 17:30 Strahoninec – Zasadbreg 77 1:4
19.05.2024 17:30 Sokol (V) – Hodošan 4:1
19.05.2024 17:30 Dubravčan (DD) – ČSK 1:1
18.05.2024 17:30 Venera PMP – Croatia Orehovica 6:0
18.05.2024 17:30 Plavi (P) – Polet (P) 2:3
18.05.2024 17:30 Omladinac Novo Selo Rok – Trnava 3:1
23. KOLO
12.05.2024 17:30 Trnava – Dubravčan (DD) 4:1
12.05.2024 17:30 ČSK – Plavi (P) 0:4
12.05.2024 17:30 Croatia Orehovica – Sokol (V) 2:2
12.05.2024 17:30 Zasadbreg 77 – Kraljevčan 38 2:3
12.05.2024 17:30 Naprijed (C) – Omladinac Novo Selo Rok 0:1
11.05.2024 17:30 Polet (P) – Venera PMP 1:1
11.05.2024 17:30 Hodošan – Strahoninec 0:4
22. KOLO
05.05.2024 17:00 Naprijed (C) – Zasadbreg 77 3:1
05.05.2024 17:00 Kraljevčan 38 – Hodošan 2:3
05.05.2024 17:00 Strahoninec – Croatia Orehovica 4:2
05.05.2024 17:00 Sokol (V) – Polet (P) 1:3
04.05.2024 17:00 Venera PMP – ČSK 3:1
04.05.2024 17:00 Plavi (P) – Trnava 4:2
04.05.2024 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Dubravčan (DD) 2:0
21. KOLO
28.04.2024 17:00 Dubravčan (DD) – Plavi (P) 1:0
28.04.2024 17:00 Trnava – Venera PMP 3:6
28.04.2024 17:00 ČSK – Sokol (V) 1:3
28.04.2024 17:00 Croatia Orehovica – Kraljevčan 38 0:2
28.04.2024 17:00 Zasadbreg 77 – Omladinac Novo Selo Rok 0:2
27.04.2024 17:00 Polet (P) – Strahoninec 1:1
27.04.2024 17:00 Hodošan – Naprijed (C) 2:0
20. KOLO
21.04.2024 17:00 Zasadbreg 77 – Hodošan 5:4
21.04.2024 17:00 Naprijed (C) – Croatia Orehovica 1:1
21.04.2024 17:00 Kraljevčan 38 – Polet (P) 2:2
21.04.2024 17:00 Strahoninec – ČSK 2:2
21.04.2024 17:00 Sokol (V) – Trnava 3:1
20.04.2024 17:00 Venera PMP – Dubravčan (DD) 0:0
20.04.2024 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Plavi (P) 3:3
19. KOLO
14.04.2024 16:30 Dubravčan (DD) – Sokol (V) 3:2
14.04.2024 16:30 Trnava – Strahoninec 1:2
14.04.2024 16:30 ČSK – Kraljevčan 38 2:5
14.04.2024 16:30 Croatia Orehovica – Zasadbreg 77 2:2
13.04.2024 16:30 Venera PMP – Plavi (P) 2:0
13.04.2024 16:30 Polet (P) – Naprijed (C) 3:1
13.04.2024 16:30 Hodošan – Omladinac Novo Selo Rok 5:1
18. KOLO
07.04.2024 16:30 Zasadbreg 77 – Polet (P) 2:2
07.04.2024 16:30 Naprijed (C) – ČSK 3:2
07.04.2024 16:30 Kraljevčan 38 – Trnava 2:1
07.04.2024 16:30 Strahoninec – Dubravčan (DD) 1:5
07.04.2024 16:30 Sokol (V) – Plavi (P) 3:3
06.04.2024 16:30 Hodošan – Croatia Orehovica 2:3
06.04.2024 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Venera PMP 1:2
17. KOLO
31.03.2024 16:30 Venera PMP – Sokol (V) 3:2
31.03.2024 16:30 Dubravčan (DD) – Kraljevčan 38 1:2
31.03.2024 16:30 Trnava – Naprijed (C) 0:2
31.03.2024 16:30 ČSK – Zasadbreg 77 2:3
30.03.2024 15:30 Plavi (P) – Strahoninec 1:1
30.03.2024 15:30 Polet (P) – Hodošan 1:0
30.03.2024 15:30 Croatia Orehovica – Omladinac Novo Selo Rok 1:2
16. KOLO
24.03.2024 15:30 Zasadbreg 77 – Trnava 2:2
24.03.2024 15:30 Naprijed (C) – Dubravčan (DD) 0:2
24.03.2024 15:30 Kraljevčan 38 – Plavi (P) 4:0
24.03.2024 15:30 Strahoninec – Venera PMP 0:2
23.03.2024 15:30 Polet (P) – Croatia Orehovica 3:1
23.03.2024 15:30 Hodošan – ČSK 1:0
23.03.2024 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sokol (V) 0:1
15. KOLO
17.03.2024 15:00 Sokol (V) – Strahoninec 9:4
17.03.2024 15:00 Dubravčan (DD) – Zasadbreg 77 1:1
17.03.2024 15:00 Trnava – Hodošan 1:3
17.03.2024 15:00 ČSK – Croatia Orehovica 3:6
16.03.2024 15:00 Venera PMP – Kraljevčan 38 4:1
16.03.2024 15:00 Plavi (P) – Naprijed (C) 2:2
16.03.2024 15:00 Polet (P) – Omladinac Novo Selo Rok 2:2
14. KOLO
10.03.2024 15:00 Croatia Orehovica – Trnava 2:1
10.03.2024 15:00 Zasadbreg 77 – Plavi (P) 7:1
10.03.2024 15:00 Naprijed (C) – Venera PMP 2:1
10.03.2024 15:00 Kraljevčan 38 – Sokol (V) 5:4
09.03.2024 15:00 Polet (P) – ČSK 1:0
09.03.2024 15:00 Hodošan – Dubravčan (DD) 1:3
09.03.2024 15:00 Omladinac Novo Selo Rok – Strahoninec 1:1
11. KOLO
26.11.2023 13:30 Naprijed (C) – Kraljevčan 38 0:0
26.11.2023 13:30 Trnava – Omladinac Novo Selo Rok 2:0
13. KOLO
19.11.2023 13:30 Kraljevčan 38 – Strahoninec 4:0
19.11.2023 13:30 Naprijed (C) – Sokol (V) 1:4
19.11.2023 13:30 Zasadbreg 77 – Venera PMP 1:0
19.11.2023 13:30 Croatia Orehovica – Dubravčan (DD) 0:5
18.11.2023 13:30 Hodošan – Plavi (P) 3:1
18.11.2023 13:30 Polet (P) – Trnava 0:2
18.11.2023 13:30 ČSK – Omladinac Novo Selo Rok 2:5
12. KOLO
12.11.2023 13:30 Trnava – ČSK 1:2
12.11.2023 13:30 Dubravčan (DD) – Polet (P) 2:0
12.11.2023 13:30 Sokol (V) – Zasadbreg 77 0:1
12.11.2023 13:30 Strahoninec – Naprijed (C) 1:0
11.11.2023 13:30 Plavi (P) – Croatia Orehovica 1:1
11.11.2023 13:30 Venera PMP – Hodošan 1:1
11.11.2023 13:30 Omladinac Novo Selo Rok – Kraljevčan 38 3:0
11. KOLO
05.11.2023 14:00 Zasadbreg 77 – Strahoninec 6:2
05.11.2023 14:00 Croatia Orehovica – Venera PMP 1:0
04.11.2023 14:00 Hodošan – Sokol (V) 1:2
04.11.2023 14:00 Polet (P) – Plavi (P) 3:1
04.11.2023 14:00 ČSK – Dubravčan (DD) 1:6
10. KOLO
29.10.2023 14:00 Dubravčan (DD) – Trnava 2:1
29.10.2023 14:00 Sokol (V) – Croatia Orehovica 2:2
29.10.2023 14:00 Strahoninec – Hodošan 4:3
29.10.2023 14:00 Kraljevčan 38 – Zasadbreg 77 4:2
28.10.2023 15:00 Plavi (P) – ČSK 5:2
28.10.2023 15:00 Venera PMP – Polet (P) 1:1
28.10.2023 15:00 Omladinac Novo Selo Rok – Naprijed (C) 2:1
9. KOLO
22.10.2023 15:00 Zasadbreg 77 – Naprijed (C) 0:0
22.10.2023 15:00 Croatia Orehovica – Strahoninec 1:1
22.10.2023 15:00 Trnava – Plavi (P) 2:0
22.10.2023 15:00 Dubravčan (DD) – Omladinac Novo Selo Rok 2:1
21.10.2023 15:00 Hodošan – Kraljevčan 38 1:2
21.10.2023 15:00 Polet (P) – Sokol (V) 4:1
21.10.2023 15:00 ČSK – Venera PMP 1:3
8. KOLO
15.10.2023 15:30 Sokol (V) – ČSK 4:1
15.10.2023 15:30 Strahoninec – Polet (P) 3:1
15.10.2023 15:30 Kraljevčan 38 – Croatia Orehovica 3:4
15.10.2023 15:30 Naprijed (C) – Hodošan 2:4
14.10.2023 15:30 Plavi (P) – Dubravčan (DD) 2:4
14.10.2023 15:30 Venera PMP – Trnava 4:1
14.10.2023 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Zasadbreg 77 0:2
7. KOLO
08.10.2023 15:30 Croatia Orehovica – Naprijed (C) 0:2
08.10.2023 15:30 Trnava – Sokol (V) 4:2
08.10.2023 15:30 Dubravčan (DD) – Venera PMP 3:1
07.10.2023 15:30 Hodošan – Zasadbreg 77 3:2
07.10.2023 15:30 Polet (P) – Kraljevčan 38 5:5
07.10.2023 15:30 ČSK – Strahoninec 1:5
07.10.2023 15:30 Plavi (P) – Omladinac Novo Selo Rok 2:1
6. KOLO
01.10.2023 16:00 Plavi (P) – Venera PMP 1:3
01.10.2023 16:00 Sokol (V) – Dubravčan (DD) 3:2
01.10.2023 16:00 Strahoninec – Trnava 0:3
01.10.2023 16:00 Kraljevčan 38 – ČSK 3:1
01.10.2023 16:00 Naprijed (C) – Polet (P) 1:5
01.10.2023 16:00 Zasadbreg 77 – Croatia Orehovica 4:2
30.09.2023 16:00 Omladinac Novo Selo Rok – Hodošan 0:3
5. KOLO
24.09.2023 16:00 Croatia Orehovica – Hodošan 2:1
24.09.2023 16:00 Trnava – Kraljevčan 38 1:2
24.09.2023 16:00 Dubravčan (DD) – Strahoninec 6:1
23.09.2023 16:00 Polet (P) – Zasadbreg 77 4:4
23.09.2023 16:00 ČSK – Naprijed (C) 2:1
23.09.2023 16:00 Plavi (P) – Sokol (V) 1:0
23.09.2023 16:00 Venera PMP – Omladinac Novo Selo Rok 1:1
4. KOLO
17.09.2023 16:30 Sokol (V) – Venera PMP 2:1
17.09.2023 16:30 Strahoninec – Plavi (P) 3:2
17.09.2023 16:30 Kraljevčan 38 – Dubravčan (DD) 5:1
17.09.2023 16:30 Naprijed (C) – Trnava 0:0
17.09.2023 16:30 Zasadbreg 77 – ČSK 2:1
16.09.2023 16:30 Hodošan – Polet (P) 3:2
16.09.2023 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Croatia Orehovica 2:3
3. KOLO
10.09.2023 16:30 Croatia Orehovica – Polet (P) 1:6
10.09.2023 16:30 ČSK – Hodošan 2:2
10.09.2023 16:30 Trnava – Zasadbreg 77 0:4
10.09.2023 16:30 Dubravčan (DD) – Naprijed (C) 3:1
10.09.2023 16:30 Sokol (V) – Omladinac Novo Selo Rok 4:2
09.09.2023 16:30 Plavi (P) – Kraljevčan 38 4:2
09.09.2023 16:30 Venera PMP – Strahoninec 5:1
2. KOLO
03.09.2023 17:00 Strahoninec – Sokol (V) 0:3
03.09.2023 17:00 Kraljevčan 38 – Venera PMP 0:1
03.09.2023 17:00 Naprijed (C) – Plavi (P) 1:0
03.09.2023 17:00 Zasadbreg 77 – Dubravčan (DD) 1:1
03.09.2023 17:00 Croatia Orehovica – ČSK 3:0
02.09.2023 17:00 Hodošan – Trnava 0:0
02.09.2023 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Polet (P) 0:2
1. KOLO
27.08.2023 18:00 ČSK – Polet (P) 2:1
27.08.2023 18:00 Trnava – Croatia Orehovica 4:0
27.08.2023 18:00 Dubravčan (DD) – Hodošan 6:3
27.08.2023 18:00 Sokol (V) – Kraljevčan 38 2:4
27.08.2023 18:00 Strahoninec – Omladinac Novo Selo Rok 0:1
26.08.2023 18:00 Plavi (P) – Zasadbreg 77 2:2
26.08.2023 18:00 Venera PMP – Naprijed (C) 2:0

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
26.08.2023. 18:00 Venera PMP – Naprijed (C) 2:0
26.08.2023. 18:00 Plavi (P) – Zasadbreg 77 2:2
27.08.2023. 18:00 Strahoninec – Omladinac Novo Selo Rok 0:1
27.08.2023. 18:00 Sokol (V) – Kraljevčan 38 2:4
27.08.2023. 18:00 Dubravčan (DD) – Hodošan 6:3
27.08.2023. 18:00 Trnava – Croatia Orehovica 4:0
27.08.2023. 18:00 ČSK – Polet (P) 2:1
2. KOLO
02.09.2023. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Polet (P) 0:2
02.09.2023. 17:00 Hodošan – Trnava 0:0
03.09.2023. 17:00 Croatia Orehovica – ČSK 3:0
03.09.2023. 17:00 Zasadbreg 77 – Dubravčan (DD) 1:1
03.09.2023. 17:00 Naprijed (C) – Plavi (P) 1:0
03.09.2023. 17:00 Kraljevčan 38 – Venera PMP 0:1
03.09.2023. 17:00 Strahoninec – Sokol (V) 0:3
3. KOLO
09.09.2023. 16:30 Venera PMP – Strahoninec 5:1
09.09.2023. 16:30 Plavi (P) – Kraljevčan 38 4:2
10.09.2023. 16:30 Sokol (V) – Omladinac Novo Selo Rok 4:2
10.09.2023. 16:30 Dubravčan (DD) – Naprijed (C) 3:1
10.09.2023. 16:30 Trnava – Zasadbreg 77 0:4
10.09.2023. 16:30 ČSK – Hodošan 2:2
10.09.2023. 16:30 Croatia Orehovica – Polet (P) 1:6
4. KOLO
16.09.2023. 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Croatia Orehovica 2:3
16.09.2023. 16:30 Hodošan – Polet (P) 3:2
17.09.2023. 16:30 Zasadbreg 77 – ČSK 2:1
17.09.2023. 16:30 Naprijed (C) – Trnava 0:0
17.09.2023. 16:30 Kraljevčan 38 – Dubravčan (DD) 5:1
17.09.2023. 16:30 Strahoninec – Plavi (P) 3:2
17.09.2023. 16:30 Sokol (V) – Venera PMP 2:1
5. KOLO
23.09.2023. 16:00 Venera PMP – Omladinac Novo Selo Rok 1:1
23.09.2023. 16:00 Plavi (P) – Sokol (V) 1:0
23.09.2023. 16:00 ČSK – Naprijed (C) 2:1
23.09.2023. 16:00 Polet (P) – Zasadbreg 77 4:4
24.09.2023. 16:00 Dubravčan (DD) – Strahoninec 6:1
24.09.2023. 16:00 Trnava – Kraljevčan 38 1:2
24.09.2023. 16:00 Croatia Orehovica – Hodošan 2:1
6. KOLO
30.09.2023. 16:00 Omladinac Novo Selo Rok – Hodošan 0:3
01.10.2023. 16:00 Zasadbreg 77 – Croatia Orehovica 4:2
01.10.2023. 16:00 Naprijed (C) – Polet (P) 1:5
01.10.2023. 16:00 Kraljevčan 38 – ČSK 3:1
01.10.2023. 16:00 Strahoninec – Trnava 0:3
01.10.2023. 16:00 Sokol (V) – Dubravčan (DD) 3:2
01.10.2023. 16:00 Plavi (P) – Venera PMP 1:3
7. KOLO
07.10.2023. 15:30 Plavi (P) – Omladinac Novo Selo Rok 2:1
07.10.2023. 15:30 ČSK – Strahoninec 1:5
07.10.2023. 15:30 Polet (P) – Kraljevčan 38 5:5
07.10.2023. 15:30 Hodošan – Zasadbreg 77 3:2
08.10.2023. 15:30 Dubravčan (DD) – Venera PMP 3:1
08.10.2023. 15:30 Trnava – Sokol (V) 4:2
08.10.2023. 15:30 Croatia Orehovica – Naprijed (C) 0:2
8. KOLO
14.10.2023. 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Zasadbreg 77 0:2
14.10.2023. 15:30 Venera PMP – Trnava 4:1
14.10.2023. 15:30 Plavi (P) – Dubravčan (DD) 2:4
15.10.2023. 15:30 Naprijed (C) – Hodošan 2:4
15.10.2023. 15:30 Kraljevčan 38 – Croatia Orehovica 3:4
15.10.2023. 15:30 Strahoninec – Polet (P) 3:1
15.10.2023. 15:30 Sokol (V) – ČSK 4:1
9. KOLO
21.10.2023. 15:00 ČSK – Venera PMP 1:3
21.10.2023. 15:00 Polet (P) – Sokol (V) 4:1
21.10.2023. 15:00 Hodošan – Kraljevčan 38 1:2
22.10.2023. 15:00 Dubravčan (DD) – Omladinac Novo Selo Rok 2:1
22.10.2023. 15:00 Trnava – Plavi (P) 2:0
22.10.2023. 15:00 Croatia Orehovica – Strahoninec 1:1
22.10.2023. 15:00 Zasadbreg 77 – Naprijed (C) 0:0
10. KOLO
28.10.2023. 15:00 Omladinac Novo Selo Rok – Naprijed (C) 2:1
28.10.2023. 15:00 Venera PMP – Polet (P) 1:1
28.10.2023. 15:00 Plavi (P) – ČSK 5:2
29.10.2023. 14:00 Kraljevčan 38 – Zasadbreg 77 4:2
29.10.2023. 14:00 Strahoninec – Hodošan 4:3
29.10.2023. 14:00 Sokol (V) – Croatia Orehovica 2:2
29.10.2023. 14:00 Dubravčan (DD) – Trnava 2:1
11. KOLO
04.11.2023. 14:00 ČSK – Dubravčan (DD) 1:6
04.11.2023. 14:00 Polet (P) – Plavi (P) 3:1
04.11.2023. 14:00 Hodošan – Sokol (V) 1:2
05.11.2023. 14:00 Croatia Orehovica – Venera PMP 1:0
05.11.2023. 14:00 Zasadbreg 77 – Strahoninec 6:2
12. KOLO
11.11.2023. 13:30 Omladinac Novo Selo Rok – Kraljevčan 38 3:0
11.11.2023. 13:30 Venera PMP – Hodošan 1:1
11.11.2023. 13:30 Plavi (P) – Croatia Orehovica 1:1
12.11.2023. 13:30 Strahoninec – Naprijed (C) 1:0
12.11.2023. 13:30 Sokol (V) – Zasadbreg 77 0:1
12.11.2023. 13:30 Dubravčan (DD) – Polet (P) 2:0
12.11.2023. 13:30 Trnava – ČSK 1:2
13. KOLO
18.11.2023. 13:30 ČSK – Omladinac Novo Selo Rok 2:5
18.11.2023. 13:30 Polet (P) – Trnava 0:2
18.11.2023. 13:30 Hodošan – Plavi (P) 3:1
19.11.2023. 13:30 Croatia Orehovica – Dubravčan (DD) 0:5
19.11.2023. 13:30 Zasadbreg 77 – Venera PMP 1:0
19.11.2023. 13:30 Naprijed (C) – Sokol (V) 1:4
19.11.2023. 13:30 Kraljevčan 38 – Strahoninec 4:0
11. KOLO
26.11.2023. 13:30 Trnava – Omladinac Novo Selo Rok 2:0
26.11.2023. 13:30 Naprijed (C) – Kraljevčan 38 0:0
14. KOLO
09.03.2024. 15:00 Omladinac Novo Selo Rok – Strahoninec 1:1
09.03.2024. 15:00 Hodošan – Dubravčan (DD) 1:3
09.03.2024. 15:00 Polet (P) – ČSK 1:0
10.03.2024. 15:00 Kraljevčan 38 – Sokol (V) 5:4
10.03.2024. 15:00 Naprijed (C) – Venera PMP 2:1
10.03.2024. 15:00 Zasadbreg 77 – Plavi (P) 7:1
10.03.2024. 15:00 Croatia Orehovica – Trnava 2:1
15. KOLO
16.03.2024. 15:00 Polet (P) – Omladinac Novo Selo Rok 2:2
16.03.2024. 15:00 Plavi (P) – Naprijed (C) 2:2
16.03.2024. 15:00 Venera PMP – Kraljevčan 38 4:1
17.03.2024. 15:00 ČSK – Croatia Orehovica 3:6
17.03.2024. 15:00 Trnava – Hodošan 1:3
17.03.2024. 15:00 Dubravčan (DD) – Zasadbreg 77 1:1
17.03.2024. 15:00 Sokol (V) – Strahoninec 9:4
16. KOLO
23.03.2024. 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sokol (V) 0:1
23.03.2024. 15:30 Hodošan – ČSK 1:0
23.03.2024. 15:30 Polet (P) – Croatia Orehovica 3:1
24.03.2024. 15:30 Strahoninec – Venera PMP 0:2
24.03.2024. 15:30 Kraljevčan 38 – Plavi (P) 4:0
24.03.2024. 15:30 Naprijed (C) – Dubravčan (DD) 0:2
24.03.2024. 15:30 Zasadbreg 77 – Trnava 2:2
17. KOLO
30.03.2024. 15:30 Croatia Orehovica – Omladinac Novo Selo Rok 1:2
30.03.2024. 15:30 Polet (P) – Hodošan 1:0
30.03.2024. 15:30 Plavi (P) – Strahoninec 1:1
31.03.2024. 16:30 ČSK – Zasadbreg 77 2:3
31.03.2024. 16:30 Trnava – Naprijed (C) 0:2
31.03.2024. 16:30 Dubravčan (DD) – Kraljevčan 38 1:2
31.03.2024. 16:30 Venera PMP – Sokol (V) 3:2
18. KOLO
06.04.2024. 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Venera PMP 1:2
06.04.2024. 16:30 Hodošan – Croatia Orehovica 2:3
07.04.2024. 16:30 Sokol (V) – Plavi (P) 3:3
07.04.2024. 16:30 Strahoninec – Dubravčan (DD) 1:5
07.04.2024. 16:30 Kraljevčan 38 – Trnava 2:1
07.04.2024. 16:30 Naprijed (C) – ČSK 3:2
07.04.2024. 16:30 Zasadbreg 77 – Polet (P) 2:2
19. KOLO
13.04.2024. 16:30 Hodošan – Omladinac Novo Selo Rok 5:1
13.04.2024. 16:30 Polet (P) – Naprijed (C) 3:1
13.04.2024. 16:30 Venera PMP – Plavi (P) 2:0
14.04.2024. 16:30 Croatia Orehovica – Zasadbreg 77 2:2
14.04.2024. 16:30 ČSK – Kraljevčan 38 2:5
14.04.2024. 16:30 Trnava – Strahoninec 1:2
14.04.2024. 16:30 Dubravčan (DD) – Sokol (V) 3:2
20. KOLO
20.04.2024. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Plavi (P) 3:3
20.04.2024. 17:00 Venera PMP – Dubravčan (DD) 0:0
21.04.2024. 17:00 Sokol (V) – Trnava 3:1
21.04.2024. 17:00 Strahoninec – ČSK 2:2
21.04.2024. 17:00 Kraljevčan 38 – Polet (P) 2:2
21.04.2024. 17:00 Naprijed (C) – Croatia Orehovica 1:1
21.04.2024. 17:00 Zasadbreg 77 – Hodošan 5:4
21. KOLO
27.04.2024. 17:00 Hodošan – Naprijed (C) 2:0
27.04.2024. 17:00 Polet (P) – Strahoninec 1:1
28.04.2024. 17:00 Zasadbreg 77 – Omladinac Novo Selo Rok 0:2
28.04.2024. 17:00 Croatia Orehovica – Kraljevčan 38 0:2
28.04.2024. 17:00 ČSK – Sokol (V) 1:3
28.04.2024. 17:00 Trnava – Venera PMP 3:6
28.04.2024. 17:00 Dubravčan (DD) – Plavi (P) 1:0
22. KOLO
04.05.2024. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Dubravčan (DD) 2:0
04.05.2024. 17:00 Plavi (P) – Trnava 4:2
04.05.2024. 17:00 Venera PMP – ČSK 3:1
05.05.2024. 17:00 Sokol (V) – Polet (P) 1:3
05.05.2024. 17:00 Strahoninec – Croatia Orehovica 4:2
05.05.2024. 17:00 Kraljevčan 38 – Hodošan 2:3
05.05.2024. 17:00 Naprijed (C) – Zasadbreg 77 3:1
23. KOLO
11.05.2024. 17:30 Hodošan – Strahoninec 0:4
11.05.2024. 17:30 Polet (P) – Venera PMP 1:1
12.05.2024. 17:30 Naprijed (C) – Omladinac Novo Selo Rok 0:1
12.05.2024. 17:30 Zasadbreg 77 – Kraljevčan 38 2:3
12.05.2024. 17:30 Croatia Orehovica – Sokol (V) 2:2
12.05.2024. 17:30 ČSK – Plavi (P) 0:4
12.05.2024. 17:30 Trnava – Dubravčan (DD) 4:1
24. KOLO
18.05.2024. 17:30 Omladinac Novo Selo Rok – Trnava 3:1
18.05.2024. 17:30 Plavi (P) – Polet (P) 2:3
18.05.2024. 17:30 Venera PMP – Croatia Orehovica 6:0
19.05.2024. 17:30 Dubravčan (DD) – ČSK 1:1
19.05.2024. 17:30 Sokol (V) – Hodošan 4:1
19.05.2024. 17:30 Strahoninec – Zasadbreg 77 1:4
19.05.2024. 17:30 Kraljevčan 38 – Naprijed (C) 2:4
25. KOLO
25.05.2024. 17:30 Hodošan – Venera PMP -:-
25.05.2024. 17:30 Polet (P) – Dubravčan (DD) -:-
26.05.2024. 17:30 Kraljevčan 38 – Omladinac Novo Selo Rok -:-
26.05.2024. 17:30 Naprijed (C) – Strahoninec -:-
26.05.2024. 17:30 Zasadbreg 77 – Sokol (V) -:-
26.05.2024. 17:30 Croatia Orehovica – Plavi (P) -:-
26.05.2024. 17:30 ČSK – Trnava -:-
26. KOLO
01.06.2024. 17:30 Omladinac Novo Selo Rok – ČSK -:-
02.06.2024. 17:30 Trnava – Polet (P) -:-
02.06.2024. 17:30 Dubravčan (DD) – Croatia Orehovica -:-
02.06.2024. 17:30 Plavi (P) – Hodošan -:-
02.06.2024. 17:30 Venera PMP – Zasadbreg 77 -:-
02.06.2024. 17:30 Sokol (V) – Naprijed (C) -:-
02.06.2024. 17:30 Strahoninec – Kraljevčan 38 -:-