II međimurska liga skupina B 2021/2022

Podaci ažurirani: 26.05.2022. u 22:00

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Zasadbreg 77 26 21 1 4 94 35 +59 64
2 Sokol (V) 26 19 1 6 81 34 +47 58
3 Strahoninec 26 18 2 6 82 42 +40 56
4 Plavi (P) 26 16 3 7 72 39 +33 51
5 Budućnost (M) 26 15 5 6 68 35 +33 50
6 Hajduk Brezje 26 14 3 9 66 45 +21 45
7 Pušćine 26 13 3 10 41 33 +8 42
8 Pobjeda 26 14 0 12 47 60 -13 42
9 Sloboda Slakovec 26 12 4 10 56 46 +10 40
10 Hajduk Štrukovec 26 11 4 11 44 47 -3 37
11 Sloboda Mihovljan 26 8 4 14 42 49 -7 28
12 Mali Mihaljevec 26 8 3 15 48 64 -16 27
13 Vučetinec 26 6 3 17 41 82 -41 21
14 Mura 26 6 1 19 26 54 -28 19
15 Trnovec 26 5 3 18 28 65 -37 18
16 Omladinac Mačkovec 26 1 2 23 9 115 -106 5
26. KOLO
21.05.2022 17:30 Plavi (P) – Pušćine 1:0
22.05.2022 17:30 Strahoninec – Sokol (V) 1:0
22.05.2022 17:30 Sloboda Mihovljan – Vučetinec 2:2
21.05.2022 17:30 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 3:0
21.05.2022 17:30 Mura – Hajduk Brezje 0:3
21.05.2022 17:30 Sloboda Slakovec – Pobjeda 3:4
21.05.2022 17:30 Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77 1:5
22.05.2022 17:30 Budućnost (M) – Trnovec 8:1
25. KOLO
15.05.2022 17:00 Trnovec – Mali Mihaljevec 2:1
15.05.2022 17:00 Zasadbreg 77 – Sloboda Slakovec 3:1
15.05.2022 17:00 Pobjeda – Mura 3:1
14.05.2022 17:00 Hajduk Brezje – Hajduk Štrukovec 4:2
14.05.2022 17:00 Omladinac Mačkovec – Sloboda Mihovljan 0:2
14.05.2022 17:00 Vučetinec – Strahoninec 1:2
15.05.2022 17:00 Sokol (V) – Plavi (P) 4:0
14.05.2022 17:00 Pušćine – Budućnost (M) 0:3
24. KOLO
08.05.2022 17:00 Pušćine – Sokol (V) 0:1
07.05.2022 17:00 Plavi (P) – Vučetinec 4:1
08.05.2022 17:00 Strahoninec – Omladinac Mačkovec 7:0
08.05.2022 17:00 Sloboda Mihovljan – Hajduk Brezje 1:2
07.05.2022 17:00 Hajduk Štrukovec – Pobjeda 1:2
07.05.2022 17:00 Mura – Zasadbreg 77 0:2
07.05.2022 17:00 Sloboda Slakovec – Trnovec 3:0
08.05.2022 17:00 Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 3:1
23. KOLO
30.04.2022 17:00 Mali Mihaljevec – Sloboda Slakovec 2:0
01.05.2022 17:00 Trnovec – Mura 0:4
01.05.2022 17:00 Zasadbreg 77 – Hajduk Štrukovec 4:1
30.04.2022 17:00 Pobjeda – Sloboda Mihovljan 2:0
30.04.2022 17:00 Hajduk Brezje – Strahoninec 4:0
30.04.2022 17:00 Omladinac Mačkovec – Plavi (P) 0:5
30.04.2022 17:00 Vučetinec – Pušćine 0:3
01.05.2022 17:00 Sokol (V) – Budućnost (M) 1:3
22. KOLO
24.04.2022 17:00 Sokol (V) – Vučetinec 5:2
23.04.2022 17:00 Pušćine – Omladinac Mačkovec 0:0
24.04.2022 17:00 Hajduk Brezje – Plavi (P) 3:3
24.04.2022 17:00 Strahoninec – Pobjeda 4:1
24.04.2022 17:00 Sloboda Mihovljan – Zasadbreg 77 0:2
23.04.2022 17:00 Hajduk Štrukovec – Trnovec 2:2
23.04.2022 17:00 Mura – Mali Mihaljevec 4:2
24.04.2022 17:00 Budućnost (M) – Sloboda Slakovec 3:0
21. KOLO
16.04.2022 16:30 Sloboda Slakovec – Mura 2:0
16.04.2022 16:30 Mali Mihaljevec – Hajduk Štrukovec 0:1
18.04.2022 16:30 Trnovec – Sloboda Mihovljan 1:0
17.04.2022 16:30 Zasadbreg 77 – Strahoninec 2:4
16.04.2022 16:30 Pobjeda – Plavi (P) 2:1
16.04.2022 16:30 Hajduk Brezje – Pušćine 0:0
16.04.2022 16:30 Omladinac Mačkovec – Sokol (V) 0:3
16.04.2022 16:30 Vučetinec – Budućnost (M) 2:5
20. KOLO
09.04.2022 16:30 Vučetinec – Omladinac Mačkovec 2:0
10.04.2022 16:30 Sokol (V) – Hajduk Brezje 1:2
09.04.2022 16:30 Pušćine – Pobjeda 3:1
09.04.2022 16:30 Plavi (P) – Zasadbreg 77 2:2
10.04.2022 16:30 Strahoninec – Trnovec 6:2
10.04.2022 16:30 Sloboda Mihovljan – Mali Mihaljevec 1:4
09.04.2022 16:30 Hajduk Štrukovec – Sloboda Slakovec 1:1
10.04.2022 16:30 Budućnost (M) – Mura 2:1
19. KOLO
02.04.2022 16:00 Mura – Hajduk Štrukovec 1:2
02.04.2022 16:00 Sloboda Slakovec – Sloboda Mihovljan 1:1
02.04.2022 16:00 Mali Mihaljevec – Strahoninec 3:8
03.04.2022 16:00 Trnovec – Plavi (P) 0:3
03.04.2022 16:00 Zasadbreg 77 – Pušćine 0:1
03.04.2022 16:00 Pobjeda – Sokol (V) 0:3
02.04.2022 16:00 Hajduk Brezje – Vučetinec 2:1
02.04.2022 16:00 Omladinac Mačkovec – Budućnost (M) 0:6
18. KOLO
26.03.2022 15:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Brezje 0:5
26.03.2022 15:00 Vučetinec – Pobjeda 0:2
27.03.2022 16:00 Sokol (V) – Zasadbreg 77 2:0
26.03.2022 15:00 Pušćine – Trnovec 3:1
26.03.2022 15:00 Plavi (P) – Mali Mihaljevec 4:1
27.03.2022 16:00 Strahoninec – Sloboda Slakovec 1:4
27.03.2022 16:00 Sloboda Mihovljan – Mura 1:1
27.03.2022 16:00 Budućnost (M) – Hajduk Štrukovec 1:1
17. KOLO
19.03.2022 15:00 Hajduk Štrukovec – Sloboda Mihovljan 1:0
19.03.2022 15:00 Mura – Strahoninec 1:3
19.03.2022 15:00 Sloboda Slakovec – Plavi (P) 3:1
19.03.2022 15:00 Mali Mihaljevec – Pušćine 0:1
20.03.2022 15:00 Trnovec – Sokol (V) 0:3
20.03.2022 15:00 Zasadbreg 77 – Vučetinec 5:3
20.03.2022 15:00 Pobjeda – Omladinac Mačkovec 1:2
19.03.2022 15:00 Hajduk Brezje – Budućnost (M) 1:1
16. KOLO
12.03.2022 15:00 Hajduk Brezje – Pobjeda 1:2
12.03.2022 15:00 Omladinac Mačkovec – Zasadbreg 77 2:7
12.03.2022 15:00 Vučetinec – Trnovec 2:0
13.03.2022 15:00 Sokol (V) – Mali Mihaljevec 2:2
12.03.2022 15:00 Pušćine – Sloboda Slakovec 0:2
12.03.2022 15:00 Plavi (P) – Mura 2:0
13.03.2022 15:00 Strahoninec – Hajduk Štrukovec 1:3
13.03.2022 15:00 Budućnost (M) – Sloboda Mihovljan 0:0
15. KOLO
28.11.2021 13:30 Strahoninec – Sloboda Mihovljan 3:2
27.11.2021 13:30 Plavi (P) – Hajduk Štrukovec 3:2
27.11.2021 13:30 Pušćine – Mura 3:0
27.11.2021 13:30 Sokol (V) – Sloboda Slakovec 2:1
27.11.2021 13:30 Vučetinec – Mali Mihaljevec 4:0
28.11.2021 13:30 Omladinac Mačkovec – Trnovec 0:0
27.11.2021 13:30 Hajduk Brezje – Zasadbreg 77 2:3
27.11.2021 13:30 Pobjeda – Budućnost (M) 2:1
14. KOLO
21.11.2021 13:30 Zasadbreg 77 – Pobjeda 5:0
21.11.2021 13:30 Trnovec – Hajduk Brezje 1:4
20.11.2021 13:30 Mali Mihaljevec – Omladinac Mačkovec 4:0
20.11.2021 13:30 Sloboda Slakovec – Vučetinec 5:1
21.11.2021 13:30 Mura – Sokol (V) 0:2
20.11.2021 13:30 Hajduk Štrukovec – Pušćine 3:0
21.11.2021 13:30 Sloboda Mihovljan – Plavi (P) 0:1
21.11.2021 13:30 Budućnost (M) – Strahoninec 0:0
13. KOLO
13.11.2021 13:30 Plavi (P) – Strahoninec 0:0
13.11.2021 13:30 Pušćine – Sloboda Mihovljan 4:2
13.11.2021 13:30 Sokol (V) – Hajduk Štrukovec 3:1
13.11.2021 13:30 Vučetinec – Mura 2:1
14.11.2021 12:00 Omladinac Mačkovec – Sloboda Slakovec 0:5
13.11.2021 13:30 Hajduk Brezje – Mali Mihaljevec 4:0
14.11.2021 12:00 Pobjeda – Trnovec 0:2
14.11.2021 12:00 Zasadbreg 77 – Budućnost (M) 3:1
12. KOLO
07.11.2021 14:00 Trnovec – Zasadbreg 77 1:4
06.11.2021 14:00 Mali Mihaljevec – Pobjeda 4:0
06.11.2021 14:00 Sloboda Slakovec – Hajduk Brezje 4:1
07.11.2021 14:00 Mura – Omladinac Mačkovec 2:0
06.11.2021 14:00 Hajduk Štrukovec – Vučetinec 2:2
07.11.2021 14:00 Sloboda Mihovljan – Sokol (V) 1:3
07.11.2021 14:00 Strahoninec – Pušćine 3:1
07.11.2021 14:00 Budućnost (M) – Plavi (P) 3:2
11. KOLO
30.10.2021 15:00 Pušćine – Plavi (P) 1:3
31.10.2021 14:00 Sokol (V) – Strahoninec 6:0
30.10.2021 15:00 Vučetinec – Sloboda Mihovljan 3:2
31.10.2021 14:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Štrukovec 0:6
30.10.2021 15:00 Hajduk Brezje – Mura 0:1
30.10.2021 15:00 Pobjeda – Sloboda Slakovec 3:1
31.10.2021 14:00 Zasadbreg 77 – Mali Mihaljevec 4:2
18.11.2021 13:30 Trnovec – Budućnost (M) 1:2
10. KOLO
23.10.2021 15:00 Mali Mihaljevec – Trnovec 1:1
23.10.2021 15:00 Sloboda Slakovec – Zasadbreg 77 1:5
24.10.2021 15:00 Mura – Pobjeda 1:2
23.10.2021 15:00 Hajduk Štrukovec – Hajduk Brezje 1:4
24.10.2021 15:00 Sloboda Mihovljan – Omladinac Mačkovec 4:1
24.10.2021 15:00 Strahoninec – Vučetinec 5:2
23.10.2021 15:00 Plavi (P) – Sokol (V) 3:2
24.10.2021 15:00 Budućnost (M) – Pušćine 1:2
9. KOLO
17.10.2021 15:30 Sokol (V) – Pušćine 3:1
16.10.2021 15:30 Vučetinec – Plavi (P) 0:6
17.10.2021 15:30 Omladinac Mačkovec – Strahoninec 0:6
16.10.2021 15:30 Hajduk Brezje – Sloboda Mihovljan 3:2
17.10.2021 15:30 Pobjeda – Hajduk Štrukovec 6:1
17.10.2021 15:30 Zasadbreg 77 – Mura 4:1
17.10.2021 15:30 Trnovec – Sloboda Slakovec 2:3
16.10.2021 15:30 Mali Mihaljevec – Budućnost (M) 4:1
8. KOLO
09.10.2021 15:30 Sloboda Slakovec – Mali Mihaljevec 3:3
10.10.2021 15:30 Mura – Trnovec 1:2
09.10.2021 15:30 Hajduk Štrukovec – Zasadbreg 77 1:2
10.10.2021 15:30 Sloboda Mihovljan – Pobjeda 5:1
10.10.2021 15:30 Strahoninec – Hajduk Brezje 5:2
09.10.2021 15:30 Plavi (P) – Omladinac Mačkovec 8:0
09.10.2021 15:30 Pušćine – Vučetinec 1:1
10.10.2021 15:30 Budućnost (M) – Sokol (V) 2:6
7. KOLO
02.10.2021 16:00 Vučetinec – Sokol (V) 3:6
03.10.2021 16:00 Omladinac Mačkovec – Pušćine 0:4
03.10.2021 16:00 Plavi (P) – Hajduk Brezje 2:4
03.10.2021 16:00 Pobjeda – Strahoninec 1:5
03.10.2021 16:00 Zasadbreg 77 – Sloboda Mihovljan 4:2
03.10.2021 16:00 Trnovec – Hajduk Štrukovec 2:3
02.10.2021 16:00 Mali Mihaljevec – Mura 2:0
02.10.2021 16:00 Sloboda Slakovec – Budućnost (M) 2:2
6. KOLO
26.09.2021 16:00 Mura – Sloboda Slakovec 2:0
25.09.2021 16:00 Hajduk Štrukovec – Mali Mihaljevec 2:0
26.09.2021 16:00 Sloboda Mihovljan – Trnovec 2:1
26.09.2021 16:00 Strahoninec – Zasadbreg 77 2:1
25.09.2021 16:00 Plavi (P) – Pobjeda 6:0
25.09.2021 16:00 Pušćine – Hajduk Brezje 3:1
26.09.2021 16:00 Sokol (V) – Omladinac Mačkovec 7:0
26.09.2021 16:00 Budućnost (M) – Vučetinec 4:0
5. KOLO
19.09.2021 16:30 Omladinac Mačkovec – Vučetinec 1:2
18.09.2021 16:30 Hajduk Brezje – Sokol (V) 2:5
19.09.2021 16:30 Pobjeda – Pušćine 1:2
19.09.2021 16:30 Zasadbreg 77 – Plavi (P) 3:0
19.09.2021 16:30 Trnovec – Strahoninec 0:3
18.09.2021 16:30 Mali Mihaljevec – Sloboda Mihovljan 3:4
18.09.2021 16:30 Sloboda Slakovec – Hajduk Štrukovec 3:0
19.09.2021 16:30 Mura – Budućnost (M) 1:0
4. KOLO
11.09.2021 16:30 Hajduk Štrukovec – Mura 1:0
12.09.2021 16:30 Sloboda Mihovljan – Sloboda Slakovec 2:1
12.09.2021 16:30 Strahoninec – Mali Mihaljevec 2:3
11.09.2021 16:30 Plavi (P) – Trnovec 3:2
11.09.2021 16:30 Pušćine – Zasadbreg 77 1:2
12.09.2021 16:30 Sokol (V) – Pobjeda 6:0
11.09.2021 16:30 Vučetinec – Hajduk Brezje 2:4
12.09.2021 16:30 Budućnost (M) – Omladinac Mačkovec 5:1
3. KOLO
04.09.2021 17:00 Hajduk Brezje – Omladinac Mačkovec 7:0
05.09.2021 17:00 Pobjeda – Vučetinec 5:0
05.09.2021 17:00 Zasadbreg 77 – Sokol (V) 6:2
05.09.2021 17:00 Trnovec – Pušćine 0:1
05.09.2021 17:00 Mali Mihaljevec – Plavi (P) 1:2
04.09.2021 17:00 Sloboda Slakovec – Strahoninec 0:4
05.09.2021 17:00 Mura – Sloboda Mihovljan 1:3
04.09.2021 17:00 Hajduk Štrukovec – Budućnost (M) 1:3
2. KOLO
29.08.2021 17:00 Sloboda Mihovljan – Hajduk Štrukovec 2:0
29.08.2021 17:00 Strahoninec – Mura 6:1
28.08.2021 17:00 Plavi (P) – Sloboda Slakovec 2:4
28.08.2021 17:00 Pušćine – Mali Mihaljevec 5:1
29.08.2021 17:00 Sokol (V) – Trnovec 2:1
28.08.2021 17:00 Vučetinec – Zasadbreg 77 2:7
29.08.2021 17:00 Omladinac Mačkovec – Pobjeda 2:5
29.08.2021 17:00 Budućnost (M) – Hajduk Brezje 4:1
1. KOLO
22.08.2021 17:30 Pobjeda – Hajduk Brezje 1:0
22.08.2021 17:30 Zasadbreg 77 – Omladinac Mačkovec 9:0
22.08.2021 17:30 Trnovec – Vučetinec 3:1
22.08.2021 17:30 Mali Mihaljevec – Sokol (V) 3:1
21.08.2021 17:30 Sloboda Slakovec – Pušćine 3:1
22.08.2021 17:30 Mura – Plavi (P) 1:5
21.08.2021 17:30 Hajduk Štrukovec – Strahoninec 2:1
22.08.2021 17:30 Sloboda Mihovljan – Budućnost (M) 1:4
1. KOLO
22.08.2021. 17:30 Sloboda Mihovljan – Budućnost (M) 1:4
21.08.2021. 17:30 Hajduk Štrukovec – Strahoninec 2:1
22.08.2021. 17:30 Mura – Plavi (P) 1:5
21.08.2021. 17:30 Sloboda Slakovec – Pušćine 3:1
22.08.2021. 17:30 Mali Mihaljevec – Sokol (V) 3:1
22.08.2021. 17:30 Trnovec – Vučetinec 3:1
22.08.2021. 17:30 Zasadbreg 77 – Omladinac Mačkovec 9:0
22.08.2021. 17:30 Pobjeda – Hajduk Brezje 1:0
2. KOLO
29.08.2021. 17:00 Budućnost (M) – Hajduk Brezje 4:1
29.08.2021. 17:00 Omladinac Mačkovec – Pobjeda 2:5
28.08.2021. 17:00 Vučetinec – Zasadbreg 77 2:7
29.08.2021. 17:00 Sokol (V) – Trnovec 2:1
28.08.2021. 17:00 Pušćine – Mali Mihaljevec 5:1
28.08.2021. 17:00 Plavi (P) – Sloboda Slakovec 2:4
29.08.2021. 17:00 Strahoninec – Mura 6:1
29.08.2021. 17:00 Sloboda Mihovljan – Hajduk Štrukovec 2:0
3. KOLO
04.09.2021. 17:00 Hajduk Štrukovec – Budućnost (M) 1:3
05.09.2021. 17:00 Mura – Sloboda Mihovljan 1:3
04.09.2021. 17:00 Sloboda Slakovec – Strahoninec 0:4
05.09.2021. 17:00 Mali Mihaljevec – Plavi (P) 1:2
05.09.2021. 17:00 Trnovec – Pušćine 0:1
05.09.2021. 17:00 Zasadbreg 77 – Sokol (V) 6:2
05.09.2021. 17:00 Pobjeda – Vučetinec 5:0
04.09.2021. 17:00 Hajduk Brezje – Omladinac Mačkovec 7:0
4. KOLO
12.09.2021. 16:30 Budućnost (M) – Omladinac Mačkovec 5:1
11.09.2021. 16:30 Vučetinec – Hajduk Brezje 2:4
12.09.2021. 16:30 Sokol (V) – Pobjeda 6:0
11.09.2021. 16:30 Pušćine – Zasadbreg 77 1:2
11.09.2021. 16:30 Plavi (P) – Trnovec 3:2
12.09.2021. 16:30 Strahoninec – Mali Mihaljevec 2:3
12.09.2021. 16:30 Sloboda Mihovljan – Sloboda Slakovec 2:1
11.09.2021. 16:30 Hajduk Štrukovec – Mura 1:0
5. KOLO
19.09.2021. 16:30 Mura – Budućnost (M) 1:0
18.09.2021. 16:30 Sloboda Slakovec – Hajduk Štrukovec 3:0
18.09.2021. 16:30 Mali Mihaljevec – Sloboda Mihovljan 3:4
19.09.2021. 16:30 Trnovec – Strahoninec 0:3
19.09.2021. 16:30 Zasadbreg 77 – Plavi (P) 3:0
19.09.2021. 16:30 Pobjeda – Pušćine 1:2
18.09.2021. 16:30 Hajduk Brezje – Sokol (V) 2:5
19.09.2021. 16:30 Omladinac Mačkovec – Vučetinec 1:2
6. KOLO
26.09.2021. 16:00 Budućnost (M) – Vučetinec 4:0
26.09.2021. 16:00 Sokol (V) – Omladinac Mačkovec 7:0
25.09.2021. 16:00 Pušćine – Hajduk Brezje 3:1
25.09.2021. 16:00 Plavi (P) – Pobjeda 6:0
26.09.2021. 16:00 Strahoninec – Zasadbreg 77 2:1
26.09.2021. 16:00 Sloboda Mihovljan – Trnovec 2:1
25.09.2021. 16:00 Hajduk Štrukovec – Mali Mihaljevec 2:0
26.09.2021. 16:00 Mura – Sloboda Slakovec 2:0
7. KOLO
02.10.2021. 16:00 Sloboda Slakovec – Budućnost (M) 2:2
02.10.2021. 16:00 Mali Mihaljevec – Mura 2:0
03.10.2021. 16:00 Trnovec – Hajduk Štrukovec 2:3
03.10.2021. 16:00 Zasadbreg 77 – Sloboda Mihovljan 4:2
03.10.2021. 16:00 Pobjeda – Strahoninec 1:5
03.10.2021. 16:00 Plavi (P) – Hajduk Brezje 2:4
03.10.2021. 16:00 Omladinac Mačkovec – Pušćine 0:4
02.10.2021. 16:00 Vučetinec – Sokol (V) 3:6
8. KOLO
10.10.2021. 15:30 Budućnost (M) – Sokol (V) 2:6
09.10.2021. 15:30 Pušćine – Vučetinec 1:1
09.10.2021. 15:30 Plavi (P) – Omladinac Mačkovec 8:0
10.10.2021. 15:30 Strahoninec – Hajduk Brezje 5:2
10.10.2021. 15:30 Sloboda Mihovljan – Pobjeda 5:1
09.10.2021. 15:30 Hajduk Štrukovec – Zasadbreg 77 1:2
10.10.2021. 15:30 Mura – Trnovec 1:2
09.10.2021. 15:30 Sloboda Slakovec – Mali Mihaljevec 3:3
9. KOLO
16.10.2021. 15:30 Mali Mihaljevec – Budućnost (M) 4:1
17.10.2021. 15:30 Trnovec – Sloboda Slakovec 2:3
17.10.2021. 15:30 Zasadbreg 77 – Mura 4:1
17.10.2021. 15:30 Pobjeda – Hajduk Štrukovec 6:1
16.10.2021. 15:30 Hajduk Brezje – Sloboda Mihovljan 3:2
17.10.2021. 15:30 Omladinac Mačkovec – Strahoninec 0:6
16.10.2021. 15:30 Vučetinec – Plavi (P) 0:6
17.10.2021. 15:30 Sokol (V) – Pušćine 3:1
10. KOLO
24.10.2021. 15:00 Budućnost (M) – Pušćine 1:2
23.10.2021. 15:00 Plavi (P) – Sokol (V) 3:2
24.10.2021. 15:00 Strahoninec – Vučetinec 5:2
24.10.2021. 15:00 Sloboda Mihovljan – Omladinac Mačkovec 4:1
23.10.2021. 15:00 Hajduk Štrukovec – Hajduk Brezje 1:4
24.10.2021. 15:00 Mura – Pobjeda 1:2
23.10.2021. 15:00 Sloboda Slakovec – Zasadbreg 77 1:5
23.10.2021. 15:00 Mali Mihaljevec – Trnovec 1:1
11. KOLO
18.11.2021. 13:30 Trnovec – Budućnost (M) 1:2
31.10.2021. 14:00 Zasadbreg 77 – Mali Mihaljevec 4:2
30.10.2021. 15:00 Pobjeda – Sloboda Slakovec 3:1
30.10.2021. 15:00 Hajduk Brezje – Mura 0:1
31.10.2021. 14:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Štrukovec 0:6
30.10.2021. 15:00 Vučetinec – Sloboda Mihovljan 3:2
31.10.2021. 14:00 Sokol (V) – Strahoninec 6:0
30.10.2021. 15:00 Pušćine – Plavi (P) 1:3
12. KOLO
07.11.2021. 14:00 Budućnost (M) – Plavi (P) 3:2
07.11.2021. 14:00 Strahoninec – Pušćine 3:1
07.11.2021. 14:00 Sloboda Mihovljan – Sokol (V) 1:3
06.11.2021. 14:00 Hajduk Štrukovec – Vučetinec 2:2
07.11.2021. 14:00 Mura – Omladinac Mačkovec 2:0
06.11.2021. 14:00 Sloboda Slakovec – Hajduk Brezje 4:1
06.11.2021. 14:00 Mali Mihaljevec – Pobjeda 4:0
07.11.2021. 14:00 Trnovec – Zasadbreg 77 1:4
13. KOLO
14.11.2021. 12:00 Zasadbreg 77 – Budućnost (M) 3:1
14.11.2021. 12:00 Pobjeda – Trnovec 0:2
13.11.2021. 13:30 Hajduk Brezje – Mali Mihaljevec 4:0
14.11.2021. 12:00 Omladinac Mačkovec – Sloboda Slakovec 0:5
13.11.2021. 13:30 Vučetinec – Mura 2:1
13.11.2021. 13:30 Sokol (V) – Hajduk Štrukovec 3:1
13.11.2021. 13:30 Pušćine – Sloboda Mihovljan 4:2
13.11.2021. 13:30 Plavi (P) – Strahoninec 0:0
14. KOLO
21.11.2021. 13:30 Budućnost (M) – Strahoninec 0:0
21.11.2021. 13:30 Sloboda Mihovljan – Plavi (P) 0:1
20.11.2021. 13:30 Hajduk Štrukovec – Pušćine 3:0
21.11.2021. 13:30 Mura – Sokol (V) 0:2
20.11.2021. 13:30 Sloboda Slakovec – Vučetinec 5:1
20.11.2021. 13:30 Mali Mihaljevec – Omladinac Mačkovec 4:0
21.11.2021. 13:30 Trnovec – Hajduk Brezje 1:4
21.11.2021. 13:30 Zasadbreg 77 – Pobjeda 5:0
15. KOLO
27.11.2021. 13:30 Pobjeda – Budućnost (M) 2:1
27.11.2021. 13:30 Hajduk Brezje – Zasadbreg 77 2:3
28.11.2021. 13:30 Omladinac Mačkovec – Trnovec 0:0
27.11.2021. 13:30 Vučetinec – Mali Mihaljevec 4:0
27.11.2021. 13:30 Sokol (V) – Sloboda Slakovec 2:1
27.11.2021. 13:30 Pušćine – Mura 3:0
27.11.2021. 13:30 Plavi (P) – Hajduk Štrukovec 3:2
28.11.2021. 13:30 Strahoninec – Sloboda Mihovljan 3:2
16. KOLO
13.03.2022. 15:00 Budućnost (M) – Sloboda Mihovljan 0:0
13.03.2022. 15:00 Strahoninec – Hajduk Štrukovec 1:3
12.03.2022. 15:00 Plavi (P) – Mura 2:0
12.03.2022. 15:00 Pušćine – Sloboda Slakovec 0:2
13.03.2022. 15:00 Sokol (V) – Mali Mihaljevec 2:2
12.03.2022. 15:00 Vučetinec – Trnovec 2:0
12.03.2022. 15:00 Omladinac Mačkovec – Zasadbreg 77 2:7
12.03.2022. 15:00 Hajduk Brezje – Pobjeda 1:2
17. KOLO
19.03.2022. 15:00 Hajduk Brezje – Budućnost (M) 1:1
20.03.2022. 15:00 Pobjeda – Omladinac Mačkovec 1:2
20.03.2022. 15:00 Zasadbreg 77 – Vučetinec 5:3
20.03.2022. 15:00 Trnovec – Sokol (V) 0:3
19.03.2022. 15:00 Mali Mihaljevec – Pušćine 0:1
19.03.2022. 15:00 Sloboda Slakovec – Plavi (P) 3:1
19.03.2022. 15:00 Mura – Strahoninec 1:3
19.03.2022. 15:00 Hajduk Štrukovec – Sloboda Mihovljan 1:0
18. KOLO
27.03.2022. 16:00 Budućnost (M) – Hajduk Štrukovec 1:1
27.03.2022. 16:00 Sloboda Mihovljan – Mura 1:1
27.03.2022. 16:00 Strahoninec – Sloboda Slakovec 1:4
26.03.2022. 15:00 Plavi (P) – Mali Mihaljevec 4:1
26.03.2022. 15:00 Pušćine – Trnovec 3:1
27.03.2022. 16:00 Sokol (V) – Zasadbreg 77 2:0
26.03.2022. 15:00 Vučetinec – Pobjeda 0:2
26.03.2022. 15:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Brezje 0:5
19. KOLO
02.04.2022. 16:00 Omladinac Mačkovec – Budućnost (M) 0:6
02.04.2022. 16:00 Hajduk Brezje – Vučetinec 2:1
03.04.2022. 16:00 Pobjeda – Sokol (V) 0:3
03.04.2022. 16:00 Zasadbreg 77 – Pušćine 0:1
03.04.2022. 16:00 Trnovec – Plavi (P) 0:3
02.04.2022. 16:00 Mali Mihaljevec – Strahoninec 3:8
02.04.2022. 16:00 Sloboda Slakovec – Sloboda Mihovljan 1:1
02.04.2022. 16:00 Mura – Hajduk Štrukovec 1:2
20. KOLO
10.04.2022. 16:30 Budućnost (M) – Mura 2:1
09.04.2022. 16:30 Hajduk Štrukovec – Sloboda Slakovec 1:1
10.04.2022. 16:30 Sloboda Mihovljan – Mali Mihaljevec 1:4
10.04.2022. 16:30 Strahoninec – Trnovec 6:2
09.04.2022. 16:30 Plavi (P) – Zasadbreg 77 2:2
09.04.2022. 16:30 Pušćine – Pobjeda 3:1
10.04.2022. 16:30 Sokol (V) – Hajduk Brezje 1:2
09.04.2022. 16:30 Vučetinec – Omladinac Mačkovec 2:0
21. KOLO
16.04.2022. 16:30 Vučetinec – Budućnost (M) 2:5
16.04.2022. 16:30 Omladinac Mačkovec – Sokol (V) 0:3
16.04.2022. 16:30 Hajduk Brezje – Pušćine 0:0
16.04.2022. 16:30 Pobjeda – Plavi (P) 2:1
17.04.2022. 16:30 Zasadbreg 77 – Strahoninec 2:4
18.04.2022. 16:30 Trnovec – Sloboda Mihovljan 1:0
16.04.2022. 16:30 Mali Mihaljevec – Hajduk Štrukovec 0:1
16.04.2022. 16:30 Sloboda Slakovec – Mura 2:0
22. KOLO
24.04.2022. 17:00 Budućnost (M) – Sloboda Slakovec 3:0
23.04.2022. 17:00 Mura – Mali Mihaljevec 4:2
23.04.2022. 17:00 Hajduk Štrukovec – Trnovec 2:2
24.04.2022. 17:00 Sloboda Mihovljan – Zasadbreg 77 0:2
24.04.2022. 17:00 Strahoninec – Pobjeda 4:1
24.04.2022. 17:00 Hajduk Brezje – Plavi (P) 3:3
23.04.2022. 17:00 Pušćine – Omladinac Mačkovec 0:0
24.04.2022. 17:00 Sokol (V) – Vučetinec 5:2
23. KOLO
01.05.2022. 17:00 Sokol (V) – Budućnost (M) 1:3
30.04.2022. 17:00 Vučetinec – Pušćine 0:3
30.04.2022. 17:00 Omladinac Mačkovec – Plavi (P) 0:5
30.04.2022. 17:00 Hajduk Brezje – Strahoninec 4:0
30.04.2022. 17:00 Pobjeda – Sloboda Mihovljan 2:0
01.05.2022. 17:00 Zasadbreg 77 – Hajduk Štrukovec 4:1
01.05.2022. 17:00 Trnovec – Mura 0:4
30.04.2022. 17:00 Mali Mihaljevec – Sloboda Slakovec 2:0
24. KOLO
08.05.2022. 17:00 Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 3:1
07.05.2022. 17:00 Sloboda Slakovec – Trnovec 3:0
07.05.2022. 17:00 Mura – Zasadbreg 77 0:2
07.05.2022. 17:00 Hajduk Štrukovec – Pobjeda 1:2
08.05.2022. 17:00 Sloboda Mihovljan – Hajduk Brezje 1:2
08.05.2022. 17:00 Strahoninec – Omladinac Mačkovec 7:0
07.05.2022. 17:00 Plavi (P) – Vučetinec 4:1
08.05.2022. 17:00 Pušćine – Sokol (V) 0:1
25. KOLO
14.05.2022. 17:00 Pušćine – Budućnost (M) 0:3
15.05.2022. 17:00 Sokol (V) – Plavi (P) 4:0
14.05.2022. 17:00 Vučetinec – Strahoninec 1:2
14.05.2022. 17:00 Omladinac Mačkovec – Sloboda Mihovljan 0:2
14.05.2022. 17:00 Hajduk Brezje – Hajduk Štrukovec 4:2
15.05.2022. 17:00 Pobjeda – Mura 3:1
15.05.2022. 17:00 Zasadbreg 77 – Sloboda Slakovec 3:1
15.05.2022. 17:00 Trnovec – Mali Mihaljevec 2:1
26. KOLO
22.05.2022. 17:30 Budućnost (M) – Trnovec 8:1
21.05.2022. 17:30 Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77 1:5
21.05.2022. 17:30 Sloboda Slakovec – Pobjeda 3:4
21.05.2022. 17:30 Mura – Hajduk Brezje 0:3
21.05.2022. 17:30 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 3:0
22.05.2022. 17:30 Sloboda Mihovljan – Vučetinec 2:2
22.05.2022. 17:30 Strahoninec – Sokol (V) 1:0
21.05.2022. 17:30 Plavi (P) – Pušćine 1:0
27. KOLO
28.05.2022. 17:30 Plavi (P) – Budućnost (M) -:-
28.05.2022. 17:30 Pušćine – Strahoninec -:-
29.05.2022. 17:30 Sokol (V) – Sloboda Mihovljan -:-
28.05.2022. 17:30 Vučetinec – Hajduk Štrukovec -:-
28.05.2022. 17:30 Omladinac Mačkovec – Mura -:-
28.05.2022. 17:30 Hajduk Brezje – Sloboda Slakovec -:-
29.05.2022. 17:30 Pobjeda – Mali Mihaljevec -:-
29.05.2022. 17:30 Zasadbreg 77 – Trnovec -:-
28. KOLO
05.06.2022. 17:30 Budućnost (M) – Zasadbreg 77 -:-
05.06.2022. 17:30 Trnovec – Pobjeda -:-
04.06.2022. 17:30 Mali Mihaljevec – Hajduk Brezje -:-
04.06.2022. 17:30 Sloboda Slakovec – Omladinac Mačkovec -:-
04.06.2022. 17:30 Mura – Vučetinec -:-
04.06.2022. 17:30 Hajduk Štrukovec – Sokol (V) -:-
05.06.2022. 17:30 Sloboda Mihovljan – Pušćine -:-
05.06.2022. 17:30 Strahoninec – Plavi (P) -:-
29. KOLO
12.06.2022. 17:30 Strahoninec – Budućnost (M) -:-
12.06.2022. 17:30 Plavi (P) – Sloboda Mihovljan -:-
12.06.2022. 17:30 Pušćine – Hajduk Štrukovec -:-
12.06.2022. 17:30 Sokol (V) – Mura -:-
12.06.2022. 17:30 Vučetinec – Sloboda Slakovec -:-
12.06.2022. 17:30 Omladinac Mačkovec – Mali Mihaljevec -:-
12.06.2022. 17:30 Hajduk Brezje – Trnovec -:-
12.06.2022. 17:30 Pobjeda – Zasadbreg 77 -:-
30. KOLO
19.06.2022. 18:00 Budućnost (M) – Pobjeda -:-
19.06.2022. 18:00 Zasadbreg 77 – Hajduk Brezje -:-
19.06.2022. 18:00 Trnovec – Omladinac Mačkovec -:-
19.06.2022. 18:00 Mali Mihaljevec – Vučetinec -:-
19.06.2022. 18:00 Sloboda Slakovec – Sokol (V) -:-
19.06.2022. 18:00 Mura – Pušćine -:-
19.06.2022. 18:00 Hajduk Štrukovec – Plavi (P) -:-
19.06.2022. 18:00 Sloboda Mihovljan – Strahoninec -:-