II Međimurska nogometna liga 2023/2024

Podaci ažurirani: 21.02.2024. u 06:00

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Sloga Čakovec 13 10 1 2 44 22 +22 31
2 Pušćine 13 9 1 3 33 16 +17 28
3 Borac – PMP 13 8 2 3 40 28 +12 26
4 Mura 13 8 1 4 25 15 +10 25
5 Jadran (Š) 13 7 2 4 32 19 +13 23
6 Mladost Dekanovec 13 5 4 4 30 30 0 19
7 Mali Mihaljevec 13 5 4 4 26 26 0 19
8 Budućnost (M) 13 5 2 6 16 23 -7 17
9 Mladost Ivanovec 13 4 4 5 24 27 -3 16
10 Sloboda Slakovec 13 4 2 7 23 30 -7 14
11 Vidovčan 13 4 2 7 20 28 -8 14
12 Pobjeda 13 4 1 8 13 31 -18 13
13 Radnički (G) 13 2 1 10 20 35 -15 7
14 Hajduk Brezje 13 2 1 10 29 45 -16 7
12. KOLO
26.11.2023 13:30 Borac – PMP – Hajduk Brezje 5:3
13. KOLO
19.11.2023 13:30 Radnički (G) – Mladost Ivanovec 2:3
19.11.2023 13:30 Mali Mihaljevec – Hajduk Brezje 3:3
19.11.2023 13:30 Borac – PMP – Pušćine 5:2
19.11.2023 13:30 Mladost Dekanovec – Mura 2:4
19.11.2023 13:30 Jadran (Š) – Budućnost (M) 1:2
19.11.2023 13:30 Pobjeda – Sloga Čakovec 2:5
18.11.2023 13:30 Sloboda Slakovec – Vidovčan 3:0
12. KOLO
12.11.2023 13:30 Vidovčan – Jadran (Š) 3:5
12.11.2023 13:30 Mladost Ivanovec – Mali Mihaljevec 1:1
11.11.2023 13:30 Budućnost (M) – Pobjeda 4:1
11.11.2023 13:30 Mura – Sloboda Slakovec 2:0
11.11.2023 13:30 Pušćine – Mladost Dekanovec 2:1
11.11.2023 13:30 Sloga Čakovec – Radnički (G) 2:1
11. KOLO
05.11.2023 14:00 Mali Mihaljevec – Radnički (G) 4:1
05.11.2023 14:00 Borac – PMP – Mladost Ivanovec 2:2
05.11.2023 14:00 Mladost Dekanovec – Hajduk Brezje 7:3
05.11.2023 14:00 Jadran (Š) – Mura 1:2
05.11.2023 14:00 Pobjeda – Vidovčan 3:1
04.11.2023 14:00 Sloboda Slakovec – Pušćine 2:1
04.11.2023 14:00 Budućnost (M) – Sloga Čakovec 1:2
10. KOLO
29.10.2023 14:00 Vidovčan – Budućnost (M) 4:0
29.10.2023 14:00 Mladost Ivanovec – Mladost Dekanovec 2:2
29.10.2023 14:00 Radnički (G) – Borac – PMP 2:4
28.10.2023 15:00 Mura – Pobjeda 3:0
28.10.2023 15:00 Pušćine – Jadran (Š) 0:1
28.10.2023 15:00 Hajduk Brezje – Sloboda Slakovec 6:2
28.10.2023 15:00 Sloga Čakovec – Mali Mihaljevec 4:0
9. KOLO
22.10.2023 15:00 Borac – PMP – Mali Mihaljevec 4:0
22.10.2023 15:00 Mladost Dekanovec – Radnički (G) 3:3
22.10.2023 15:00 Jadran (Š) – Hajduk Brezje 5:1
22.10.2023 15:00 Pobjeda – Pušćine 0:3
22.10.2023 15:00 Vidovčan – Sloga Čakovec 0:2
21.10.2023 15:00 Sloboda Slakovec – Mladost Ivanovec 4:2
21.10.2023 15:00 Budućnost (M) – Mura 1:0
8. KOLO
15.10.2023 15:30 Mladost Ivanovec – Jadran (Š) 3:2
15.10.2023 15:30 Radnički (G) – Sloboda Slakovec 4:2
15.10.2023 15:30 Mali Mihaljevec – Mladost Dekanovec 4:5
14.10.2023 15:30 Mura – Vidovčan 2:1
14.10.2023 15:30 Pušćine – Budućnost (M) 3:0
14.10.2023 15:30 Hajduk Brezje – Pobjeda 0:1
14.10.2023 15:30 Sloga Čakovec – Borac – PMP 4:2
7. KOLO
08.10.2023 15:30 Mladost Dekanovec – Borac – PMP 5:0
08.10.2023 15:30 Jadran (Š) – Radnički (G) 4:1
08.10.2023 15:30 Pobjeda – Mladost Ivanovec 3:1
08.10.2023 15:30 Vidovčan – Pušćine 1:4
07.10.2023 15:30 Sloboda Slakovec – Mali Mihaljevec 1:3
07.10.2023 15:30 Budućnost (M) – Hajduk Brezje 3:1
07.10.2023 15:30 Mura – Sloga Čakovec 1:1
6. KOLO
04.10.2023 16:00 Hajduk Brezje – Vidovčan 5:0
01.10.2023 16:00 Mladost Ivanovec – Budućnost (M) 2:0
01.10.2023 16:00 Radnički (G) – Pobjeda 0:1
01.10.2023 16:00 Mali Mihaljevec – Jadran (Š) 1:1
01.10.2023 16:00 Borac – PMP – Sloboda Slakovec 3:2
30.09.2023 16:00 Pušćine – Mura 2:0
30.09.2023 16:00 Sloga Čakovec – Mladost Dekanovec 9:1
5. KOLO
24.09.2023 16:00 Jadran (Š) – Borac – PMP 4:1
24.09.2023 16:00 Pobjeda – Mali Mihaljevec 0:4
24.09.2023 16:00 Vidovčan – Mladost Ivanovec 1:1
23.09.2023 16:00 Sloboda Slakovec – Mladost Dekanovec 0:0
23.09.2023 16:00 Budućnost (M) – Radnički (G) 2:1
23.09.2023 16:00 Mura – Hajduk Brezje 4:0
23.09.2023 16:00 Pušćine – Sloga Čakovec 4:0
4. KOLO
17.09.2023 16:30 Mladost Ivanovec – Mura 1:3
17.09.2023 16:30 Radnički (G) – Vidovčan 0:1
17.09.2023 16:30 Mali Mihaljevec – Budućnost (M) 3:1
17.09.2023 16:30 Borac – PMP – Pobjeda 5:0
17.09.2023 16:30 Mladost Dekanovec – Jadran (Š) 2:1
16.09.2023 16:30 Hajduk Brezje – Pušćine 2:4
16.09.2023 16:30 Sloga Čakovec – Sloboda Slakovec 5:2
3. KOLO
10.09.2023 16:30 Jadran (Š) – Sloboda Slakovec 2:1
10.09.2023 16:30 Pobjeda – Mladost Dekanovec 0:1
10.09.2023 16:30 Vidovčan – Mali Mihaljevec 4:0
09.09.2023 16:30 Budućnost (M) – Borac – PMP 1:4
09.09.2023 16:30 Mura – Radnički (G) 3:1
09.09.2023 16:30 Pušćine – Mladost Ivanovec 2:1
09.09.2023 16:30 Hajduk Brezje – Sloga Čakovec 2:6
2. KOLO
03.09.2023 17:00 Mladost Ivanovec – Hajduk Brezje 3:2
03.09.2023 17:00 Radnički (G) – Pušćine 2:5
03.09.2023 17:00 Mali Mihaljevec – Mura 2:0
03.09.2023 17:00 Borac – PMP – Vidovčan 2:2
03.09.2023 17:00 Mladost Dekanovec – Budućnost (M) 0:0
02.09.2023 17:00 Sloboda Slakovec – Pobjeda 3:1
02.09.2023 17:00 Sloga Čakovec – Jadran (Š) 1:4
1. KOLO
27.08.2023 18:00 Pobjeda – Jadran (Š) 1:1
27.08.2023 18:00 Vidovčan – Mladost Dekanovec 2:1
27.08.2023 18:00 Mladost Ivanovec – Sloga Čakovec 2:3
26.08.2023 18:00 Budućnost (M) – Sloboda Slakovec 1:1
26.08.2023 18:00 Mura – Borac – PMP 1:3
26.08.2023 18:00 Pušćine – Mali Mihaljevec 1:1
26.08.2023 18:00 Hajduk Brezje – Radnički (G) 1:2

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
26.08.2023. 18:00 Hajduk Brezje – Radnički (G) 1:2
26.08.2023. 18:00 Pušćine – Mali Mihaljevec 1:1
26.08.2023. 18:00 Mura – Borac – PMP 1:3
26.08.2023. 18:00 Budućnost (M) – Sloboda Slakovec 1:1
27.08.2023. 18:00 Mladost Ivanovec – Sloga Čakovec 2:3
27.08.2023. 18:00 Vidovčan – Mladost Dekanovec 2:1
27.08.2023. 18:00 Pobjeda – Jadran (Š) 1:1
2. KOLO
02.09.2023. 17:00 Sloga Čakovec – Jadran (Š) 1:4
02.09.2023. 17:00 Sloboda Slakovec – Pobjeda 3:1
03.09.2023. 17:00 Mladost Dekanovec – Budućnost (M) 0:0
03.09.2023. 17:00 Borac – PMP – Vidovčan 2:2
03.09.2023. 17:00 Mali Mihaljevec – Mura 2:0
03.09.2023. 17:00 Radnički (G) – Pušćine 2:5
03.09.2023. 17:00 Mladost Ivanovec – Hajduk Brezje 3:2
3. KOLO
09.09.2023. 16:30 Hajduk Brezje – Sloga Čakovec 2:6
09.09.2023. 16:30 Pušćine – Mladost Ivanovec 2:1
09.09.2023. 16:30 Mura – Radnički (G) 3:1
09.09.2023. 16:30 Budućnost (M) – Borac – PMP 1:4
10.09.2023. 16:30 Vidovčan – Mali Mihaljevec 4:0
10.09.2023. 16:30 Pobjeda – Mladost Dekanovec 0:1
10.09.2023. 16:30 Jadran (Š) – Sloboda Slakovec 2:1
4. KOLO
16.09.2023. 16:30 Sloga Čakovec – Sloboda Slakovec 5:2
16.09.2023. 16:30 Hajduk Brezje – Pušćine 2:4
17.09.2023. 16:30 Mladost Dekanovec – Jadran (Š) 2:1
17.09.2023. 16:30 Borac – PMP – Pobjeda 5:0
17.09.2023. 16:30 Mali Mihaljevec – Budućnost (M) 3:1
17.09.2023. 16:30 Radnički (G) – Vidovčan 0:1
17.09.2023. 16:30 Mladost Ivanovec – Mura 1:3
5. KOLO
23.09.2023. 16:00 Pušćine – Sloga Čakovec 4:0
23.09.2023. 16:00 Mura – Hajduk Brezje 4:0
23.09.2023. 16:00 Budućnost (M) – Radnički (G) 2:1
23.09.2023. 16:00 Sloboda Slakovec – Mladost Dekanovec 0:0
24.09.2023. 16:00 Vidovčan – Mladost Ivanovec 1:1
24.09.2023. 16:00 Pobjeda – Mali Mihaljevec 0:4
24.09.2023. 16:00 Jadran (Š) – Borac – PMP 4:1
6. KOLO
30.09.2023. 16:00 Sloga Čakovec – Mladost Dekanovec 9:1
30.09.2023. 16:00 Pušćine – Mura 2:0
01.10.2023. 16:00 Borac – PMP – Sloboda Slakovec 3:2
01.10.2023. 16:00 Mali Mihaljevec – Jadran (Š) 1:1
01.10.2023. 16:00 Radnički (G) – Pobjeda 0:1
01.10.2023. 16:00 Mladost Ivanovec – Budućnost (M) 2:0
04.10.2023. 16:00 Hajduk Brezje – Vidovčan 5:0
7. KOLO
07.10.2023. 15:30 Mura – Sloga Čakovec 1:1
07.10.2023. 15:30 Budućnost (M) – Hajduk Brezje 3:1
07.10.2023. 15:30 Sloboda Slakovec – Mali Mihaljevec 1:3
08.10.2023. 15:30 Vidovčan – Pušćine 1:4
08.10.2023. 15:30 Pobjeda – Mladost Ivanovec 3:1
08.10.2023. 15:30 Jadran (Š) – Radnički (G) 4:1
08.10.2023. 15:30 Mladost Dekanovec – Borac – PMP 5:0
8. KOLO
14.10.2023. 15:30 Sloga Čakovec – Borac – PMP 4:2
14.10.2023. 15:30 Hajduk Brezje – Pobjeda 0:1
14.10.2023. 15:30 Pušćine – Budućnost (M) 3:0
14.10.2023. 15:30 Mura – Vidovčan 2:1
15.10.2023. 15:30 Mali Mihaljevec – Mladost Dekanovec 4:5
15.10.2023. 15:30 Radnički (G) – Sloboda Slakovec 4:2
15.10.2023. 15:30 Mladost Ivanovec – Jadran (Š) 3:2
9. KOLO
21.10.2023. 15:00 Budućnost (M) – Mura 1:0
21.10.2023. 15:00 Sloboda Slakovec – Mladost Ivanovec 4:2
22.10.2023. 15:00 Vidovčan – Sloga Čakovec 0:2
22.10.2023. 15:00 Pobjeda – Pušćine 0:3
22.10.2023. 15:00 Jadran (Š) – Hajduk Brezje 5:1
22.10.2023. 15:00 Mladost Dekanovec – Radnički (G) 3:3
22.10.2023. 15:00 Borac – PMP – Mali Mihaljevec 4:0
10. KOLO
28.10.2023. 15:00 Sloga Čakovec – Mali Mihaljevec 4:0
28.10.2023. 15:00 Hajduk Brezje – Sloboda Slakovec 6:2
28.10.2023. 15:00 Pušćine – Jadran (Š) 0:1
28.10.2023. 15:00 Mura – Pobjeda 3:0
29.10.2023. 14:00 Radnički (G) – Borac – PMP 2:4
29.10.2023. 14:00 Mladost Ivanovec – Mladost Dekanovec 2:2
29.10.2023. 14:00 Vidovčan – Budućnost (M) 4:0
11. KOLO
04.11.2023. 14:00 Budućnost (M) – Sloga Čakovec 1:2
04.11.2023. 14:00 Sloboda Slakovec – Pušćine 2:1
05.11.2023. 14:00 Pobjeda – Vidovčan 3:1
05.11.2023. 14:00 Jadran (Š) – Mura 1:2
05.11.2023. 14:00 Mladost Dekanovec – Hajduk Brezje 7:3
05.11.2023. 14:00 Borac – PMP – Mladost Ivanovec 2:2
05.11.2023. 14:00 Mali Mihaljevec – Radnički (G) 4:1
12. KOLO
11.11.2023. 13:30 Sloga Čakovec – Radnički (G) 2:1
11.11.2023. 13:30 Pušćine – Mladost Dekanovec 2:1
11.11.2023. 13:30 Mura – Sloboda Slakovec 2:0
11.11.2023. 13:30 Budućnost (M) – Pobjeda 4:1
12.11.2023. 13:30 Mladost Ivanovec – Mali Mihaljevec 1:1
12.11.2023. 13:30 Vidovčan – Jadran (Š) 3:5
13. KOLO
18.11.2023. 13:30 Sloboda Slakovec – Vidovčan 3:0
19.11.2023. 13:30 Pobjeda – Sloga Čakovec 2:5
19.11.2023. 13:30 Jadran (Š) – Budućnost (M) 1:2
19.11.2023. 13:30 Mladost Dekanovec – Mura 2:4
19.11.2023. 13:30 Borac – PMP – Pušćine 5:2
19.11.2023. 13:30 Mali Mihaljevec – Hajduk Brezje 3:3
19.11.2023. 13:30 Radnički (G) – Mladost Ivanovec 2:3
12. KOLO
26.11.2023. 13:30 Borac – PMP – Hajduk Brezje 5:3
14. KOLO
09.03.2024. 15:00 Sloga Čakovec – Mladost Ivanovec -:-
09.03.2024. 15:00 Sloboda Slakovec – Budućnost (M) -:-
10.03.2024. 15:00 Radnički (G) – Hajduk Brezje -:-
10.03.2024. 15:00 Mali Mihaljevec – Pušćine -:-
10.03.2024. 15:00 Borac – PMP – Mura -:-
10.03.2024. 15:00 Mladost Dekanovec – Vidovčan -:-
10.03.2024. 15:00 Jadran (Š) – Pobjeda -:-
15. KOLO
16.03.2024. 15:00 Budućnost (M) – Mladost Dekanovec -:-
16.03.2024. 15:00 Mura – Mali Mihaljevec -:-
16.03.2024. 15:00 Pušćine – Radnički (G) -:-
16.03.2024. 15:00 Hajduk Brezje – Mladost Ivanovec -:-
17.03.2024. 15:00 Jadran (Š) – Sloga Čakovec -:-
17.03.2024. 15:00 Pobjeda – Sloboda Slakovec -:-
17.03.2024. 15:00 Vidovčan – Borac – PMP -:-
16. KOLO
23.03.2024. 15:30 Sloga Čakovec – Hajduk Brezje -:-
23.03.2024. 15:30 Sloboda Slakovec – Jadran (Š) -:-
24.03.2024. 15:30 Mladost Ivanovec – Pušćine -:-
24.03.2024. 15:30 Radnički (G) – Mura -:-
24.03.2024. 15:30 Mali Mihaljevec – Vidovčan -:-
24.03.2024. 15:30 Borac – PMP – Budućnost (M) -:-
24.03.2024. 15:30 Mladost Dekanovec – Pobjeda -:-
17. KOLO
30.03.2024. 15:30 Sloboda Slakovec – Sloga Čakovec -:-
30.03.2024. 15:30 Budućnost (M) – Mali Mihaljevec -:-
30.03.2024. 15:30 Mura – Mladost Ivanovec -:-
30.03.2024. 15:30 Pušćine – Hajduk Brezje -:-
31.03.2024. 16:30 Jadran (Š) – Mladost Dekanovec -:-
31.03.2024. 16:30 Pobjeda – Borac – PMP -:-
31.03.2024. 16:30 Vidovčan – Radnički (G) -:-
18. KOLO
06.04.2024. 16:30 Sloga Čakovec – Pušćine -:-
06.04.2024. 16:30 Hajduk Brezje – Mura -:-
07.04.2024. 16:30 Mladost Ivanovec – Vidovčan -:-
07.04.2024. 16:30 Radnički (G) – Budućnost (M) -:-
07.04.2024. 16:30 Mali Mihaljevec – Pobjeda -:-
07.04.2024. 16:30 Borac – PMP – Jadran (Š) -:-
07.04.2024. 16:30 Mladost Dekanovec – Sloboda Slakovec -:-
19. KOLO
13.04.2024. 16:30 Sloboda Slakovec – Borac – PMP -:-
13.04.2024. 16:30 Budućnost (M) – Mladost Ivanovec -:-
13.04.2024. 16:30 Mura – Pušćine -:-
14.04.2024. 16:30 Mladost Dekanovec – Sloga Čakovec -:-
14.04.2024. 16:30 Jadran (Š) – Mali Mihaljevec -:-
14.04.2024. 16:30 Pobjeda – Radnički (G) -:-
14.04.2024. 16:30 Vidovčan – Hajduk Brezje -:-
20. KOLO
20.04.2024. 17:00 Sloga Čakovec – Mura -:-
20.04.2024. 17:00 Pušćine – Vidovčan -:-
20.04.2024. 17:00 Hajduk Brezje – Budućnost (M) -:-
21.04.2024. 17:00 Mladost Ivanovec – Pobjeda -:-
21.04.2024. 17:00 Radnički (G) – Jadran (Š) -:-
21.04.2024. 17:00 Mali Mihaljevec – Sloboda Slakovec -:-
21.04.2024. 17:00 Borac – PMP – Mladost Dekanovec -:-
21. KOLO
27.04.2024. 17:00 Sloboda Slakovec – Radnički (G) -:-
27.04.2024. 17:00 Budućnost (M) – Pušćine -:-
28.04.2024. 17:00 Borac – PMP – Sloga Čakovec -:-
28.04.2024. 17:00 Mladost Dekanovec – Mali Mihaljevec -:-
28.04.2024. 17:00 Jadran (Š) – Mladost Ivanovec -:-
28.04.2024. 17:00 Pobjeda – Hajduk Brezje -:-
28.04.2024. 17:00 Vidovčan – Mura -:-
22. KOLO
04.05.2024. 17:00 Sloga Čakovec – Vidovčan -:-
04.05.2024. 17:00 Mura – Budućnost (M) -:-
04.05.2024. 17:00 Pušćine – Pobjeda -:-
04.05.2024. 17:00 Hajduk Brezje – Jadran (Š) -:-
05.05.2024. 17:00 Mladost Ivanovec – Sloboda Slakovec -:-
05.05.2024. 17:00 Radnički (G) – Mladost Dekanovec -:-
05.05.2024. 17:00 Mali Mihaljevec – Borac – PMP -:-
23. KOLO
11.05.2024. 17:30 Sloboda Slakovec – Hajduk Brezje -:-
11.05.2024. 17:30 Budućnost (M) – Vidovčan -:-
12.05.2024. 17:30 Mali Mihaljevec – Sloga Čakovec -:-
12.05.2024. 17:30 Borac – PMP – Radnički (G) -:-
12.05.2024. 17:30 Mladost Dekanovec – Mladost Ivanovec -:-
12.05.2024. 17:30 Jadran (Š) – Pušćine -:-
12.05.2024. 17:30 Pobjeda – Mura -:-
24. KOLO
18.05.2024. 17:30 Sloga Čakovec – Budućnost (M) -:-
18.05.2024. 17:30 Mura – Jadran (Š) -:-
18.05.2024. 17:30 Pušćine – Sloboda Slakovec -:-
18.05.2024. 17:30 Hajduk Brezje – Mladost Dekanovec -:-
19.05.2024. 17:30 Vidovčan – Pobjeda -:-
19.05.2024. 17:30 Mladost Ivanovec – Borac – PMP -:-
19.05.2024. 17:30 Radnički (G) – Mali Mihaljevec -:-
25. KOLO
25.05.2024. 17:30 Hajduk Brezje – Borac – PMP -:-
25.05.2024. 17:30 Sloboda Slakovec – Mura -:-
26.05.2024. 17:30 Radnički (G) – Sloga Čakovec -:-
26.05.2024. 17:30 Mali Mihaljevec – Mladost Ivanovec -:-
26.05.2024. 17:30 Mladost Dekanovec – Pušćine -:-
26.05.2024. 17:30 Jadran (Š) – Vidovčan -:-
26.05.2024. 17:30 Pobjeda – Budućnost (M) -:-
26. KOLO
02.06.2024. 17:30 Sloga Čakovec – Pobjeda -:-
02.06.2024. 17:30 Budućnost (M) – Jadran (Š) -:-
02.06.2024. 17:30 Vidovčan – Sloboda Slakovec -:-
02.06.2024. 17:30 Mura – Mladost Dekanovec -:-
02.06.2024. 17:30 Pušćine – Borac – PMP -:-
02.06.2024. 17:30 Hajduk Brezje – Mali Mihaljevec -:-
02.06.2024. 17:30 Mladost Ivanovec – Radnički (G) -:-