III Međimurska NL Skupina A 2023/2024

Podaci ažurirani: 24.06.2024. u 09:00

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Drava (K) 24 20 4 0 119 23 +96 61
2 Graničar Novakovec 24 17 1 6 83 42 +41 52
3 Omladinac Držimurec-Strelec 24 15 5 4 67 43 +24 50
4 Otok 24 10 4 10 44 57 -13 34
5 Drava (DM) 24 8 5 11 58 65 -7 29
6 Sloboda Mihovljan 24 5 8 11 50 66 -16 23
7 Borac (DH) 24 6 3 15 43 89 -46 21
8 Budućnost (P) 24 5 3 16 42 71 -29 18
9 Jedinstvo (NSD) 24 3 5 16 38 88 -50 14
27. KOLO
02.06.2024 17:30 Budućnost (P) – Drava (K) 4:6
02.06.2024 17:30 Borac (DH) – Omladinac Držimurec-Strelec 2:5
02.06.2024 17:30 Sloboda Mihovljan – Graničar Novakovec 1:6
01.06.2024 17:30 Jedinstvo (NSD) – Otok 1:5
26. KOLO
26.05.2024 17:30 Otok – Drava (DM) 6:1
25.05.2024 17:30 Graničar Novakovec – Jedinstvo (NSD) 3:1
25.05.2024 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloboda Mihovljan 3:0
25.05.2024 16:00 Drava (K) – Borac (DH) 6:0
25. KOLO
19.05.2024 17:30 Borac (DH) – Budućnost (P) 2:0
19.05.2024 17:30 Sloboda Mihovljan – Drava (K) 2:6
19.05.2024 17:30 Jedinstvo (NSD) – Omladinac Držimurec-Strelec 3:10
19.05.2024 17:30 Drava (DM) – Graničar Novakovec 2:4
24. KOLO
12.05.2024 17:30 Budućnost (P) – Sloboda Mihovljan 0:1
11.05.2024 17:30 Graničar Novakovec – Otok 3:0
11.05.2024 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (DM) 1:4
11.05.2024 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 6:0
23. KOLO
05.05.2024 17:00 Sloboda Mihovljan – Borac (DH) 4:3
05.05.2024 17:00 Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 4:6
05.05.2024 17:00 Drava (DM) – Drava (K) 0:8
05.05.2024 17:00 Otok – Omladinac Držimurec-Strelec 3:5
22. KOLO
28.04.2024 17:00 Budućnost (P) – Drava (DM) 5:2
27.04.2024 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Graničar Novakovec 2:2
27.04.2024 17:00 Drava (K) – Otok 5:0
27.04.2024 16:00 Borac (DH) – Jedinstvo (NSD) 5:3
21. KOLO
21.04.2024 17:00 Jedinstvo (NSD) – Sloboda Mihovljan 1:1
21.04.2024 17:00 Drava (DM) – Borac (DH) 1:2
21.04.2024 17:00 Otok – Budućnost (P) 0:2
20.04.2024 17:00 Graničar Novakovec – Drava (K) 2:5
20. KOLO
14.04.2024 16:30 Budućnost (P) – Graničar Novakovec 1:2
14.04.2024 16:30 Borac (DH) – Otok 1:2
14.04.2024 16:30 Sloboda Mihovljan – Drava (DM) 1:1
13.04.2024 16:30 Drava (K) – Omladinac Držimurec-Strelec 6:0
19. KOLO
07.04.2024 16:30 Drava (DM) – Jedinstvo (NSD) 3:0
07.04.2024 16:30 Otok – Sloboda Mihovljan 2:4
06.04.2024 16:30 Graničar Novakovec – Borac (DH) 6:2
06.04.2024 16:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Budućnost (P) 1:1
18. KOLO
31.03.2024 16:30 Borac (DH) – Omladinac Držimurec-Strelec 1:2
31.03.2024 16:30 Drava (DM) – Otok 2:1
30.03.2024 15:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 7:0
30.03.2024 15:30 Sloboda Mihovljan – Graničar Novakovec 1:7
17. KOLO
24.03.2024 15:30 Otok – Budućnost (P) 2:1
24.03.2024 15:30 Jedinstvo (NSD) – Borac (DH) 2:4
23.03.2024 15:30 Graničar Novakovec – Drava (DM) 4:0
23.03.2024 15:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloboda Mihovljan 2:0
16. KOLO
17.03.2024 15:00 Budućnost (P) – Graničar Novakovec 0:5
17.03.2024 15:00 Sloboda Mihovljan – Drava (DM) 0:4
16.03.2024 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Jedinstvo (NSD) 2:1
16.03.2024 15:00 Drava (K) – Otok 7:0
15. KOLO
10.03.2024 15:00 Drava (DM) – Budućnost (P) 4:1
10.03.2024 15:00 Otok – Borac (DH) 2:1
10.03.2024 15:00 Jedinstvo (NSD) – Sloboda Mihovljan 1:1
09.03.2024 15:00 Graničar Novakovec – Drava (K) 1:5
14. KOLO
03.03.2024 15:00 Borac (DH) – Graničar Novakovec 0:4
03.03.2024 15:00 Sloboda Mihovljan – Budućnost (P) 2:4
02.03.2024 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Otok 0:0
02.03.2024 15:00 Drava (K) – Drava (DM) 0:0
13. KOLO
19.11.2023 13:30 Budućnost (P) – Drava (K) 0:8
19.11.2023 13:30 Drava (DM) – Borac (DH) 9:0
19.11.2023 13:30 Otok – Jedinstvo (NSD) 3:1
18.11.2023 13:30 Graničar Novakovec – Omladinac Držimurec-Strelec 0:3
12. KOLO
12.11.2023 13:30 Jedinstvo (NSD) – Graničar Novakovec 2:3
12.11.2023 13:30 Borac (DH) – Budućnost (P) 2:2
11.11.2023 13:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (DM) 3:2
11.11.2023 13:30 Sloboda Mihovljan – Drava (K) 2:2
11. KOLO
05.11.2023 14:00 Budućnost (P) – Omladinac Držimurec-Strelec 0:4
05.11.2023 14:00 Drava (DM) – Jedinstvo (NSD) 5:1
05.11.2023 14:00 Otok – Sloboda Mihovljan 5:4
04.11.2023 14:00 Drava (K) – Borac (DH) 8:0
10. KOLO
29.10.2023 14:00 Otok – Graničar Novakovec 3:1
29.10.2023 14:00 Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 4:2
29.10.2023 14:00 Sloboda Mihovljan – Borac (DH) 10:1
28.10.2023 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (K) 0:3
9. KOLO
22.10.2023 15:00 Jedinstvo (NSD) – Drava (K) 1:4
22.10.2023 15:00 Otok – Drava (DM) 4:1
21.10.2023 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Borac (DH) 3:1
21.10.2023 15:00 Graničar Novakovec – Sloboda Mihovljan 3:1
8. KOLO
15.10.2023 15:30 Drava (DM) – Graničar Novakovec 2:3
15.10.2023 15:30 Budućnost (P) – Otok 1:1
15.10.2023 15:30 Borac (DH) – Jedinstvo (NSD) 3:5
15.10.2023 15:30 Sloboda Mihovljan – Omladinac Držimurec-Strelec 4:4
7. KOLO
08.10.2023 15:30 Otok – Drava (K) 2:2
08.10.2023 15:30 Drava (DM) – Sloboda Mihovljan 2:0
08.10.2023 14:00 Jedinstvo (NSD) – Omladinac Držimurec-Strelec 0:4
07.10.2023 15:30 Graničar Novakovec – Budućnost (P) 3:2
6. KOLO
01.10.2023 16:00 Budućnost (P) – Drava (DM) 5:1
01.10.2023 16:00 Borac (DH) – Otok 3:0
01.10.2023 16:00 Sloboda Mihovljan – Jedinstvo (NSD) 2:2
30.09.2023 16:00 Drava (K) – Graničar Novakovec 3:1
5. KOLO
24.09.2023 16:00 Otok – Omladinac Držimurec-Strelec 1:3
24.09.2023 16:00 Drava (DM) – Drava (K) 3:7
24.09.2023 16:00 Budućnost (P) – Sloboda Mihovljan 2:5
23.09.2023 16:00 Graničar Novakovec – Borac (DH) 6:1
4. KOLO
17.09.2023 16:30 Borac (DH) – Drava (DM) 2:2
17.09.2023 16:30 Jedinstvo (NSD) – Otok 0:0
16.09.2023 16:30 Drava (K) – Budućnost (P) 5:1
16.09.2023 16:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Graničar Novakovec 4:0
3. KOLO
10.09.2023 16:30 Drava (DM) – Omladinac Držimurec-Strelec 4:4
10.09.2023 16:30 Budućnost (P) – Borac (DH) 1:3
09.09.2023 16:30 Graničar Novakovec – Jedinstvo (NSD) 6:0
09.09.2023 16:30 Drava (K) – Sloboda Mihovljan 2:2
2. KOLO
03.09.2023 17:00 Borac (DH) – Drava (K) 2:4
03.09.2023 17:00 Jedinstvo (NSD) – Drava (DM) 3:3
03.09.2023 17:00 Sloboda Mihovljan – Otok 0:1
02.09.2023 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Budućnost (P) 2:1
1. KOLO
27.08.2023 18:00 Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD) 0:2
27.08.2023 18:00 Borac (DH) – Sloboda Mihovljan 2:2
26.08.2023 18:00 Graničar Novakovec – Otok 8:1
26.08.2023 18:00 Drava (K) – Omladinac Držimurec-Strelec 4:0

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
26.08.2023. 18:00 Drava (K) – Omladinac Držimurec-Strelec 4:0
26.08.2023. 18:00 Graničar Novakovec – Otok 8:1
27.08.2023. 18:00 Borac (DH) – Sloboda Mihovljan 2:2
27.08.2023. 18:00 Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD) 0:2
2. KOLO
02.09.2023. 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Budućnost (P) 2:1
03.09.2023. 17:00 Sloboda Mihovljan – Otok 0:1
03.09.2023. 17:00 Jedinstvo (NSD) – Drava (DM) 3:3
03.09.2023. 17:00 Borac (DH) – Drava (K) 2:4
3. KOLO
09.09.2023. 16:30 Drava (K) – Sloboda Mihovljan 2:2
09.09.2023. 16:30 Graničar Novakovec – Jedinstvo (NSD) 6:0
10.09.2023. 16:30 Budućnost (P) – Borac (DH) 1:3
10.09.2023. 16:30 Drava (DM) – Omladinac Držimurec-Strelec 4:4
4. KOLO
16.09.2023. 16:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Graničar Novakovec 4:0
16.09.2023. 16:30 Drava (K) – Budućnost (P) 5:1
17.09.2023. 16:30 Jedinstvo (NSD) – Otok 0:0
17.09.2023. 16:30 Borac (DH) – Drava (DM) 2:2
5. KOLO
23.09.2023. 16:00 Graničar Novakovec – Borac (DH) 6:1
24.09.2023. 16:00 Budućnost (P) – Sloboda Mihovljan 2:5
24.09.2023. 16:00 Drava (DM) – Drava (K) 3:7
24.09.2023. 16:00 Otok – Omladinac Držimurec-Strelec 1:3
6. KOLO
30.09.2023. 16:00 Drava (K) – Graničar Novakovec 3:1
01.10.2023. 16:00 Sloboda Mihovljan – Jedinstvo (NSD) 2:2
01.10.2023. 16:00 Borac (DH) – Otok 3:0
01.10.2023. 16:00 Budućnost (P) – Drava (DM) 5:1
7. KOLO
07.10.2023. 15:30 Graničar Novakovec – Budućnost (P) 3:2
08.10.2023. 14:00 Jedinstvo (NSD) – Omladinac Držimurec-Strelec 0:4
08.10.2023. 15:30 Drava (DM) – Sloboda Mihovljan 2:0
08.10.2023. 15:30 Otok – Drava (K) 2:2
8. KOLO
15.10.2023. 15:30 Sloboda Mihovljan – Omladinac Držimurec-Strelec 4:4
15.10.2023. 15:30 Borac (DH) – Jedinstvo (NSD) 3:5
15.10.2023. 15:30 Budućnost (P) – Otok 1:1
15.10.2023. 15:30 Drava (DM) – Graničar Novakovec 2:3
9. KOLO
21.10.2023. 15:00 Graničar Novakovec – Sloboda Mihovljan 3:1
21.10.2023. 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Borac (DH) 3:1
22.10.2023. 15:00 Otok – Drava (DM) 4:1
22.10.2023. 15:00 Jedinstvo (NSD) – Drava (K) 1:4
10. KOLO
28.10.2023. 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (K) 0:3
29.10.2023. 14:00 Sloboda Mihovljan – Borac (DH) 10:1
29.10.2023. 14:00 Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 4:2
29.10.2023. 14:00 Otok – Graničar Novakovec 3:1
11. KOLO
04.11.2023. 14:00 Drava (K) – Borac (DH) 8:0
05.11.2023. 14:00 Otok – Sloboda Mihovljan 5:4
05.11.2023. 14:00 Drava (DM) – Jedinstvo (NSD) 5:1
05.11.2023. 14:00 Budućnost (P) – Omladinac Držimurec-Strelec 0:4
12. KOLO
11.11.2023. 13:30 Sloboda Mihovljan – Drava (K) 2:2
11.11.2023. 13:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (DM) 3:2
12.11.2023. 13:30 Borac (DH) – Budućnost (P) 2:2
12.11.2023. 13:30 Jedinstvo (NSD) – Graničar Novakovec 2:3
13. KOLO
18.11.2023. 13:30 Graničar Novakovec – Omladinac Držimurec-Strelec 0:3
19.11.2023. 13:30 Otok – Jedinstvo (NSD) 3:1
19.11.2023. 13:30 Drava (DM) – Borac (DH) 9:0
19.11.2023. 13:30 Budućnost (P) – Drava (K) 0:8
14. KOLO
02.03.2024. 15:00 Drava (K) – Drava (DM) 0:0
02.03.2024. 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Otok 0:0
03.03.2024. 15:00 Sloboda Mihovljan – Budućnost (P) 2:4
03.03.2024. 15:00 Borac (DH) – Graničar Novakovec 0:4
15. KOLO
09.03.2024. 15:00 Graničar Novakovec – Drava (K) 1:5
10.03.2024. 15:00 Jedinstvo (NSD) – Sloboda Mihovljan 1:1
10.03.2024. 15:00 Otok – Borac (DH) 2:1
10.03.2024. 15:00 Drava (DM) – Budućnost (P) 4:1
16. KOLO
16.03.2024. 15:00 Drava (K) – Otok 7:0
16.03.2024. 15:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Jedinstvo (NSD) 2:1
17.03.2024. 15:00 Sloboda Mihovljan – Drava (DM) 0:4
17.03.2024. 15:00 Budućnost (P) – Graničar Novakovec 0:5
17. KOLO
23.03.2024. 15:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloboda Mihovljan 2:0
23.03.2024. 15:30 Graničar Novakovec – Drava (DM) 4:0
24.03.2024. 15:30 Jedinstvo (NSD) – Borac (DH) 2:4
24.03.2024. 15:30 Otok – Budućnost (P) 2:1
18. KOLO
30.03.2024. 15:30 Sloboda Mihovljan – Graničar Novakovec 1:7
30.03.2024. 15:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 7:0
31.03.2024. 16:30 Drava (DM) – Otok 2:1
31.03.2024. 16:30 Borac (DH) – Omladinac Držimurec-Strelec 1:2
19. KOLO
06.04.2024. 16:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Budućnost (P) 1:1
06.04.2024. 16:30 Graničar Novakovec – Borac (DH) 6:2
07.04.2024. 16:30 Otok – Sloboda Mihovljan 2:4
07.04.2024. 16:30 Drava (DM) – Jedinstvo (NSD) 3:0
20. KOLO
13.04.2024. 16:30 Drava (K) – Omladinac Držimurec-Strelec 6:0
14.04.2024. 16:30 Sloboda Mihovljan – Drava (DM) 1:1
14.04.2024. 16:30 Borac (DH) – Otok 1:2
14.04.2024. 16:30 Budućnost (P) – Graničar Novakovec 1:2
21. KOLO
20.04.2024. 17:00 Graničar Novakovec – Drava (K) 2:5
21.04.2024. 17:00 Otok – Budućnost (P) 0:2
21.04.2024. 17:00 Drava (DM) – Borac (DH) 1:2
21.04.2024. 17:00 Jedinstvo (NSD) – Sloboda Mihovljan 1:1
22. KOLO
27.04.2024. 16:00 Borac (DH) – Jedinstvo (NSD) 5:3
27.04.2024. 17:00 Drava (K) – Otok 5:0
27.04.2024. 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Graničar Novakovec 2:2
28.04.2024. 17:00 Budućnost (P) – Drava (DM) 5:2
23. KOLO
05.05.2024. 17:00 Otok – Omladinac Držimurec-Strelec 3:5
05.05.2024. 17:00 Drava (DM) – Drava (K) 0:8
05.05.2024. 17:00 Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 4:6
05.05.2024. 17:00 Sloboda Mihovljan – Borac (DH) 4:3
24. KOLO
11.05.2024. 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 6:0
11.05.2024. 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Drava (DM) 1:4
11.05.2024. 17:30 Graničar Novakovec – Otok 3:0
12.05.2024. 17:30 Budućnost (P) – Sloboda Mihovljan 0:1
25. KOLO
19.05.2024. 17:30 Drava (DM) – Graničar Novakovec 2:4
19.05.2024. 17:30 Jedinstvo (NSD) – Omladinac Držimurec-Strelec 3:10
19.05.2024. 17:30 Sloboda Mihovljan – Drava (K) 2:6
19.05.2024. 17:30 Borac (DH) – Budućnost (P) 2:0
26. KOLO
25.05.2024. 16:00 Drava (K) – Borac (DH) 6:0
25.05.2024. 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloboda Mihovljan 3:0
25.05.2024. 17:30 Graničar Novakovec – Jedinstvo (NSD) 3:1
26.05.2024. 17:30 Otok – Drava (DM) 6:1
27. KOLO
01.06.2024. 17:30 Jedinstvo (NSD) – Otok 1:5
02.06.2024. 17:30 Sloboda Mihovljan – Graničar Novakovec 1:6
02.06.2024. 17:30 Borac (DH) – Omladinac Držimurec-Strelec 2:5
02.06.2024. 17:30 Budućnost (P) – Drava (K) 4:6