III Međimurska NL skupina B 2023/2024

Podaci ažurirani: 25.05.2024. u 15:40

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Trnovec 25 23 1 1 131 18 +113 70
2 Dubrava (S) 25 16 2 7 99 32 +67 50
3 Omladinac Mačkovec 25 15 5 5 98 53 +45 50
4 Torpedo Križovec 25 15 3 7 88 27 +61 48
5 Hajduk Štrukovec 25 15 0 10 63 50 +13 45
6 Donji Koncovčak 25 12 1 12 67 50 +17 37
7 Bratstvo (P) 25 6 3 16 39 89 -50 21
8 Šenkovec 25 5 3 17 38 103 -65 18
9 Parag 25 5 2 18 52 158 -106 14
10 Napredak (GK) 25 2 2 21 25 120 -95 8
26. KOLO
26.05.2024 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec -:-
26.05.2024 17:30 Trnovec – Šenkovec -:-
26.05.2024 17:30 Parag – Napredak (GK) -:-
25.05.2024 17:30 Torpedo Križovec – Donji Koncovčak -:-
25.05.2024 17:30 Hajduk Štrukovec – Bratstvo (P) -:-
25. KOLO
19.05.2024 17:30 Omladinac Mačkovec – Torpedo Križovec 2:1
19.05.2024 17:30 Dubrava (S) – Parag 8:1
18.05.2024 17:30 Šenkovec – Napredak (GK) 5:1
18.05.2024 17:30 Bratstvo (P) – Trnovec 0:5
18.05.2024 17:30 Donji Koncovčak – Hajduk Štrukovec 1:4
24. KOLO
12.05.2024 17:30 Trnovec – Donji Koncovčak 2:1
12.05.2024 17:30 Parag – Šenkovec 3:1
11.05.2024 17:30 Torpedo Križovec – Dubrava (S) 1:1
11.05.2024 17:30 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 3:4
11.05.2024 17:30 Napredak (GK) – Bratstvo (P) 2:4
23. KOLO
05.05.2024 17:00 Bratstvo (P) – Šenkovec 1:2
05.05.2024 17:00 Omladinac Mačkovec – Trnovec 2:2
05.05.2024 17:00 Torpedo Križovec – Parag 11:0
04.05.2024 17:00 Donji Koncovčak – Napredak (GK) 3:1
04.05.2024 17:00 Dubrava (S) – Hajduk Štrukovec 5:1
22. KOLO
28.04.2024 17:00 Parag – Bratstvo (P) 9:4
27.04.2024 17:00 Hajduk Štrukovec – Torpedo Križovec 1:3
27.04.2024 17:00 Trnovec – Dubrava (S) 2:0
27.04.2024 17:00 Napredak (GK) – Omladinac Mačkovec 0:6
27.04.2024 17:00 Šenkovec – Donji Koncovčak 2:3
21. KOLO
21.04.2024 17:00 Dubrava (S) – Napredak (GK) 9:0
20.04.2024 17:00 Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 4:1
20.04.2024 17:00 Omladinac Mačkovec – Šenkovec 13:0
20.04.2024 17:00 Torpedo Križovec – Trnovec 0:2
20.04.2024 17:00 Hajduk Štrukovec – Parag 5:2
20. KOLO
14.04.2024 16:30 Trnovec – Hajduk Štrukovec 6:0
14.04.2024 16:30 Parag – Donji Koncovčak 2:3
13.04.2024 16:30 Napredak (GK) – Torpedo Križovec 0:5
13.04.2024 16:30 Šenkovec – Dubrava (S) 1:6
13.04.2024 16:30 Bratstvo (P) – Omladinac Mačkovec 0:5
19. KOLO
07.04.2024 16:30 Omladinac Mačkovec – Donji Koncovčak 5:2
07.04.2024 16:30 Dubrava (S) – Bratstvo (P) 7:0
07.04.2024 16:30 Trnovec – Parag 14:0
06.04.2024 16:30 Torpedo Križovec – Šenkovec 5:2
06.04.2024 16:30 Hajduk Štrukovec – Napredak (GK) 3:0
18. KOLO
01.04.2024 16:30 Trnovec – Torpedo Križovec 2:0
30.03.2024 15:30 Bratstvo (P) – Šenkovec 2:1
30.03.2024 15:30 Omladinac Mačkovec – Napredak (GK) 8:1
30.03.2024 15:30 Parag – Dubrava (S) 2:10
30.03.2024 15:30 Donji Koncovčak – Hajduk Štrukovec 0:2
17. KOLO
24.03.2024 15:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec 1:1
23.03.2024 15:30 Hajduk Štrukovec – Trnovec 2:1
23.03.2024 15:30 Torpedo Križovec – Parag 14:0
23.03.2024 15:30 Napredak (GK) – Bratstvo (P) 2:2
23.03.2024 15:30 Šenkovec – Donji Koncovčak 2:1
16. KOLO
17.03.2024 15:00 Omladinac Mačkovec – Torpedo Križovec 1:1
17.03.2024 15:00 Parag – Hajduk Štrukovec 2:5
16.03.2024 15:00 Šenkovec – Napredak (GK) 1:1
16.03.2024 15:00 Bratstvo (P) – Dubrava (S) 1:2
16.03.2024 15:00 Donji Koncovčak – Trnovec 0:1
15. KOLO
10.03.2024 15:00 Trnovec – Parag 10:1
10.03.2024 15:00 Dubrava (S) – Šenkovec 4:1
09.03.2024 15:00 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 0:2
09.03.2024 15:00 Torpedo Križovec – Bratstvo (P) 0:0
09.03.2024 15:00 Napredak (GK) – Donji Koncovčak 2:7
14. KOLO
03.03.2024 15:00 Omladinac Mačkovec – Trnovec 2:3
02.03.2024 15:00 Napredak (GK) – Dubrava (S) 1:0
02.03.2024 15:00 Šenkovec – Torpedo Križovec 2:3
02.03.2024 15:00 Bratstvo (P) – Hajduk Štrukovec 2:1
02.03.2024 15:00 Donji Koncovčak – Parag 8:0
13. KOLO
18.11.2023 13:30 Parag – Omladinac Mačkovec 4:2
18.11.2023 13:30 Trnovec – Bratstvo (P) 7:0
18.11.2023 13:30 Hajduk Štrukovec – Šenkovec 2:0
18.11.2023 13:30 Torpedo Križovec – Napredak (GK) 7:0
18.11.2023 13:30 Dubrava (S) – Donji Koncovčak 3:0
12. KOLO
12.11.2023 13:30 Dubrava (S) – Torpedo Križovec 0:1
11.11.2023 13:30 Napredak (GK) – Hajduk Štrukovec 0:6
11.11.2023 13:30 Šenkovec – Trnovec 1:6
11.11.2023 13:30 Bratstvo (P) – Parag 3:0
11.11.2023 13:30 Donji Koncovčak – Omladinac Mačkovec 6:1
11. KOLO
05.11.2023 14:00 Omladinac Mačkovec – Bratstvo (P) 6:2
05.11.2023 14:00 Trnovec – Napredak (GK) 8:0
04.11.2023 14:00 Parag – Šenkovec 2:2
04.11.2023 14:00 Hajduk Štrukovec – Dubrava (S) 2:1
04.11.2023 14:00 Torpedo Križovec – Donji Koncovčak 3:0
10. KOLO
29.10.2023 14:00 Dubrava (S) – Trnovec 2:4
28.10.2023 15:00 Torpedo Križovec – Hajduk Štrukovec 6:1
28.10.2023 15:00 Napredak (GK) – Parag 4:3
28.10.2023 15:00 Šenkovec – Omladinac Mačkovec 0:3
28.10.2023 15:00 Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 4:1
9. KOLO
21.10.2023 15:00 Šenkovec – Bratstvo (P) 0:0
21.10.2023 15:00 Napredak (GK) – Omladinac Mačkovec 1:4
21.10.2023 15:00 Dubrava (S) – Parag 7:0
21.10.2023 15:00 Torpedo Križovec – Trnovec 0:1
21.10.2023 15:00 Hajduk Štrukovec – Donji Koncovčak 1:2
8. KOLO
15.10.2023 15:30 Trnovec – Hajduk Štrukovec 3:0
15.10.2023 15:30 Omladinac Mačkovec – Dubrava (S) 2:4
14.10.2023 15:30 Parag – Torpedo Križovec 2:10
14.10.2023 15:30 Bratstvo (P) – Napredak (GK) 3:2
14.10.2023 15:30 Donji Koncovčak – Šenkovec 0:1
7. KOLO
08.10.2023 15:30 Dubrava (S) – Bratstvo (P) 6:2
08.10.2023 15:30 Trnovec – Donji Koncovčak 4:0
07.10.2023 15:30 Napredak (GK) – Šenkovec 2:6
07.10.2023 15:30 Torpedo Križovec – Omladinac Mačkovec 2:5
07.10.2023 15:30 Hajduk Štrukovec – Parag 5:2
6. KOLO
01.10.2023 16:00 Parag – Trnovec 1:10
01.10.2023 16:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Štrukovec 5:2
30.09.2023 16:00 Bratstvo (P) – Torpedo Križovec 0:5
30.09.2023 16:00 Šenkovec – Dubrava (S) 2:7
30.09.2023 16:00 Donji Koncovčak – Napredak (GK) 3:1
5. KOLO
24.09.2023 16:00 Dubrava (S) – Napredak (GK) 11:0
24.09.2023 16:00 Trnovec – Omladinac Mačkovec 8:3
23.09.2023 16:00 Torpedo Križovec – Šenkovec 5:0
23.09.2023 16:00 Hajduk Štrukovec – Bratstvo (P) 5:1
23.09.2023 16:00 Parag – Donji Koncovčak 2:10
4. KOLO
17.09.2023 16:30 Omladinac Mačkovec – Parag 3:3
17.09.2023 16:30 Šenkovec – Hajduk Štrukovec 0:5
16.09.2023 16:30 Bratstvo (P) – Trnovec 1:6
16.09.2023 16:30 Napredak (GK) – Torpedo Križovec 1:2
16.09.2023 16:30 Donji Koncovčak – Dubrava (S) 2:3
3. KOLO
10.09.2023 16:30 Trnovec – Šenkovec 16:1
10.09.2023 16:30 Omladinac Mačkovec – Donji Koncovčak 2:2
09.09.2023 16:30 Torpedo Križovec – Dubrava (S) 0:1
09.09.2023 16:30 Hajduk Štrukovec – Napredak (GK) 4:1
09.09.2023 16:30 Parag – Bratstvo (P) 2:6
2. KOLO
03.09.2023 17:00 Dubrava (S) – Hajduk Štrukovec 1:2
02.09.2023 17:00 Bratstvo (P) – Omladinac Mačkovec 2:3
02.09.2023 17:00 Šenkovec – Parag 2:4
02.09.2023 17:00 Napredak (GK) – Trnovec 1:5
02.09.2023 17:00 Donji Koncovčak – Torpedo Križovec 2:3
1. KOLO
27.08.2023 18:00 Trnovec – Dubrava (S) 3:0
27.08.2023 18:00 Omladinac Mačkovec – Šenkovec 8:3
26.08.2023 18:00 Hajduk Štrukovec – Torpedo Križovec 1:0
26.08.2023 18:00 Parag – Napredak (GK) 5:1
26.08.2023 18:00 Bratstvo (P) – Donji Koncovčak 1:3

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
26.08.2023. 18:00 Bratstvo (P) – Donji Koncovčak 1:3
26.08.2023. 18:00 Parag – Napredak (GK) 5:1
26.08.2023. 18:00 Hajduk Štrukovec – Torpedo Križovec 1:0
27.08.2023. 18:00 Omladinac Mačkovec – Šenkovec 8:3
27.08.2023. 18:00 Trnovec – Dubrava (S) 3:0
2. KOLO
02.09.2023. 17:00 Donji Koncovčak – Torpedo Križovec 2:3
02.09.2023. 17:00 Napredak (GK) – Trnovec 1:5
02.09.2023. 17:00 Šenkovec – Parag 2:4
02.09.2023. 17:00 Bratstvo (P) – Omladinac Mačkovec 2:3
03.09.2023. 17:00 Dubrava (S) – Hajduk Štrukovec 1:2
3. KOLO
09.09.2023. 16:30 Parag – Bratstvo (P) 2:6
09.09.2023. 16:30 Hajduk Štrukovec – Napredak (GK) 4:1
09.09.2023. 16:30 Torpedo Križovec – Dubrava (S) 0:1
10.09.2023. 16:30 Omladinac Mačkovec – Donji Koncovčak 2:2
10.09.2023. 16:30 Trnovec – Šenkovec 16:1
4. KOLO
16.09.2023. 16:30 Donji Koncovčak – Dubrava (S) 2:3
16.09.2023. 16:30 Napredak (GK) – Torpedo Križovec 1:2
16.09.2023. 16:30 Bratstvo (P) – Trnovec 1:6
17.09.2023. 16:30 Šenkovec – Hajduk Štrukovec 0:5
17.09.2023. 16:30 Omladinac Mačkovec – Parag 3:3
5. KOLO
23.09.2023. 16:00 Parag – Donji Koncovčak 2:10
23.09.2023. 16:00 Hajduk Štrukovec – Bratstvo (P) 5:1
23.09.2023. 16:00 Torpedo Križovec – Šenkovec 5:0
24.09.2023. 16:00 Trnovec – Omladinac Mačkovec 8:3
24.09.2023. 16:00 Dubrava (S) – Napredak (GK) 11:0
6. KOLO
30.09.2023. 16:00 Donji Koncovčak – Napredak (GK) 3:1
30.09.2023. 16:00 Šenkovec – Dubrava (S) 2:7
30.09.2023. 16:00 Bratstvo (P) – Torpedo Križovec 0:5
01.10.2023. 16:00 Omladinac Mačkovec – Hajduk Štrukovec 5:2
01.10.2023. 16:00 Parag – Trnovec 1:10
7. KOLO
07.10.2023. 15:30 Hajduk Štrukovec – Parag 5:2
07.10.2023. 15:30 Torpedo Križovec – Omladinac Mačkovec 2:5
07.10.2023. 15:30 Napredak (GK) – Šenkovec 2:6
08.10.2023. 15:30 Trnovec – Donji Koncovčak 4:0
08.10.2023. 15:30 Dubrava (S) – Bratstvo (P) 6:2
8. KOLO
14.10.2023. 15:30 Donji Koncovčak – Šenkovec 0:1
14.10.2023. 15:30 Bratstvo (P) – Napredak (GK) 3:2
14.10.2023. 15:30 Parag – Torpedo Križovec 2:10
15.10.2023. 15:30 Omladinac Mačkovec – Dubrava (S) 2:4
15.10.2023. 15:30 Trnovec – Hajduk Štrukovec 3:0
9. KOLO
21.10.2023. 15:00 Hajduk Štrukovec – Donji Koncovčak 1:2
21.10.2023. 15:00 Torpedo Križovec – Trnovec 0:1
21.10.2023. 15:00 Dubrava (S) – Parag 7:0
21.10.2023. 15:00 Napredak (GK) – Omladinac Mačkovec 1:4
21.10.2023. 15:00 Šenkovec – Bratstvo (P) 0:0
10. KOLO
28.10.2023. 15:00 Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 4:1
28.10.2023. 15:00 Šenkovec – Omladinac Mačkovec 0:3
28.10.2023. 15:00 Napredak (GK) – Parag 4:3
28.10.2023. 15:00 Torpedo Križovec – Hajduk Štrukovec 6:1
29.10.2023. 14:00 Dubrava (S) – Trnovec 2:4
11. KOLO
04.11.2023. 14:00 Torpedo Križovec – Donji Koncovčak 3:0
04.11.2023. 14:00 Hajduk Štrukovec – Dubrava (S) 2:1
04.11.2023. 14:00 Parag – Šenkovec 2:2
05.11.2023. 14:00 Trnovec – Napredak (GK) 8:0
05.11.2023. 14:00 Omladinac Mačkovec – Bratstvo (P) 6:2
12. KOLO
11.11.2023. 13:30 Donji Koncovčak – Omladinac Mačkovec 6:1
11.11.2023. 13:30 Bratstvo (P) – Parag 3:0
11.11.2023. 13:30 Šenkovec – Trnovec 1:6
11.11.2023. 13:30 Napredak (GK) – Hajduk Štrukovec 0:6
12.11.2023. 13:30 Dubrava (S) – Torpedo Križovec 0:1
13. KOLO
18.11.2023. 13:30 Dubrava (S) – Donji Koncovčak 3:0
18.11.2023. 13:30 Torpedo Križovec – Napredak (GK) 7:0
18.11.2023. 13:30 Hajduk Štrukovec – Šenkovec 2:0
18.11.2023. 13:30 Trnovec – Bratstvo (P) 7:0
18.11.2023. 13:30 Parag – Omladinac Mačkovec 4:2
14. KOLO
02.03.2024. 15:00 Donji Koncovčak – Parag 8:0
02.03.2024. 15:00 Bratstvo (P) – Hajduk Štrukovec 2:1
02.03.2024. 15:00 Šenkovec – Torpedo Križovec 2:3
02.03.2024. 15:00 Napredak (GK) – Dubrava (S) 1:0
03.03.2024. 15:00 Omladinac Mačkovec – Trnovec 2:3
15. KOLO
09.03.2024. 15:00 Napredak (GK) – Donji Koncovčak 2:7
09.03.2024. 15:00 Torpedo Križovec – Bratstvo (P) 0:0
09.03.2024. 15:00 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 0:2
10.03.2024. 15:00 Dubrava (S) – Šenkovec 4:1
10.03.2024. 15:00 Trnovec – Parag 10:1
16. KOLO
16.03.2024. 15:00 Donji Koncovčak – Trnovec 0:1
16.03.2024. 15:00 Bratstvo (P) – Dubrava (S) 1:2
16.03.2024. 15:00 Šenkovec – Napredak (GK) 1:1
17.03.2024. 15:00 Parag – Hajduk Štrukovec 2:5
17.03.2024. 15:00 Omladinac Mačkovec – Torpedo Križovec 1:1
17. KOLO
23.03.2024. 15:30 Šenkovec – Donji Koncovčak 2:1
23.03.2024. 15:30 Napredak (GK) – Bratstvo (P) 2:2
23.03.2024. 15:30 Torpedo Križovec – Parag 14:0
23.03.2024. 15:30 Hajduk Štrukovec – Trnovec 2:1
24.03.2024. 15:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec 1:1
18. KOLO
30.03.2024. 15:30 Donji Koncovčak – Hajduk Štrukovec 0:2
30.03.2024. 15:30 Parag – Dubrava (S) 2:10
30.03.2024. 15:30 Omladinac Mačkovec – Napredak (GK) 8:1
30.03.2024. 15:30 Bratstvo (P) – Šenkovec 2:1
01.04.2024. 16:30 Trnovec – Torpedo Križovec 2:0
19. KOLO
06.04.2024. 16:30 Hajduk Štrukovec – Napredak (GK) 3:0
06.04.2024. 16:30 Torpedo Križovec – Šenkovec 5:2
07.04.2024. 16:30 Trnovec – Parag 14:0
07.04.2024. 16:30 Dubrava (S) – Bratstvo (P) 7:0
07.04.2024. 16:30 Omladinac Mačkovec – Donji Koncovčak 5:2
20. KOLO
13.04.2024. 16:30 Bratstvo (P) – Omladinac Mačkovec 0:5
13.04.2024. 16:30 Šenkovec – Dubrava (S) 1:6
13.04.2024. 16:30 Napredak (GK) – Torpedo Križovec 0:5
14.04.2024. 16:30 Parag – Donji Koncovčak 2:3
14.04.2024. 16:30 Trnovec – Hajduk Štrukovec 6:0
21. KOLO
20.04.2024. 17:00 Hajduk Štrukovec – Parag 5:2
20.04.2024. 17:00 Torpedo Križovec – Trnovec 0:2
20.04.2024. 17:00 Omladinac Mačkovec – Šenkovec 13:0
20.04.2024. 17:00 Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 4:1
21.04.2024. 17:00 Dubrava (S) – Napredak (GK) 9:0
22. KOLO
27.04.2024. 17:00 Šenkovec – Donji Koncovčak 2:3
27.04.2024. 17:00 Napredak (GK) – Omladinac Mačkovec 0:6
27.04.2024. 17:00 Trnovec – Dubrava (S) 2:0
27.04.2024. 17:00 Hajduk Štrukovec – Torpedo Križovec 1:3
28.04.2024. 17:00 Parag – Bratstvo (P) 9:4
23. KOLO
04.05.2024. 17:00 Dubrava (S) – Hajduk Štrukovec 5:1
04.05.2024. 17:00 Donji Koncovčak – Napredak (GK) 3:1
05.05.2024. 17:00 Torpedo Križovec – Parag 11:0
05.05.2024. 17:00 Omladinac Mačkovec – Trnovec 2:2
05.05.2024. 17:00 Bratstvo (P) – Šenkovec 1:2
24. KOLO
11.05.2024. 17:30 Napredak (GK) – Bratstvo (P) 2:4
11.05.2024. 17:30 Hajduk Štrukovec – Omladinac Mačkovec 3:4
11.05.2024. 17:30 Torpedo Križovec – Dubrava (S) 1:1
12.05.2024. 17:30 Parag – Šenkovec 3:1
12.05.2024. 17:30 Trnovec – Donji Koncovčak 2:1
25. KOLO
18.05.2024. 17:30 Donji Koncovčak – Hajduk Štrukovec 1:4
18.05.2024. 17:30 Bratstvo (P) – Trnovec 0:5
18.05.2024. 17:30 Šenkovec – Napredak (GK) 5:1
19.05.2024. 17:30 Dubrava (S) – Parag 8:1
19.05.2024. 17:30 Omladinac Mačkovec – Torpedo Križovec 2:1
26. KOLO
25.05.2024. 17:30 Hajduk Štrukovec – Bratstvo (P) -:-
25.05.2024. 17:30 Torpedo Križovec – Donji Koncovčak -:-
26.05.2024. 17:30 Parag – Napredak (GK) -:-
26.05.2024. 17:30 Trnovec – Šenkovec -:-
26.05.2024. 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec -:-
27. KOLO
01.06.2024. 17:30 Omladinac Mačkovec – Parag -:-
01.06.2024. 17:30 Donji Koncovčak – Dubrava (S) -:-
01.06.2024. 17:30 Bratstvo (P) – Torpedo Križovec -:-
01.06.2024. 17:30 Šenkovec – Hajduk Štrukovec -:-
01.06.2024. 17:30 Napredak (GK) – Trnovec -:-