Dokumenti

Delegiranje

svibanj, 2024.
Delegiranje službenih osoba 25-26.05.2024
Delegiranje službenih osoba 18-19.05.2024
Delegiranje službenih osoba KUP polufinale 15.05.2024
Delegiranje službenih osoba 11-12.05.2024
Delegiranje KUP polufinale 08.05.2024
Delegiranje službenih osoba 04-05.05.2024
Delegiranje službenih osoba KUP polufinale 01.05.2024

travanj, 2024.
Delegiranje službenih osoba 27-28.04.2024
Delegiranje službenih osoba 20-21.04.2024
Delegiranje službenih osoba 13-14.04.2024
Delegiranje službenih osoba KUP cetvrtfinale 10.04.2024
Delegiranje mlade kategorije
Delegiranje službenih osoba 06-07.04.2024

ožujak, 2024.
Delegiranje mlade kategorije
Delegiranje službenih osoba 30.03-31.03.2024
Delegiranje službenih osoba 23.03-24.03.2024
Delegiranje službenih osoba 16.03-17.03.2024
Delegiranje službenih osoba 09.03-10.03.2024
Delegiranje službenih osoba 02.03-03.03.2024
Delegiranje službenih osoba KUP osmina finala 03.03.2024

studeni, 2023.
Delegiranje 11. i 12. kolo 26.11.2023
Delegiranje mlade kategorije 1
Delegiranje službenih osoba 18.11-19.11.2023
Delegiranje mlade kategorije
Delegiranje službenih osoba 11.11-12.11.2023
Delegiranje veterani i mlade kategorije
Delegiranje službenih osoba 04.11-05.11.2023

listopad, 2023.
Delegiranje veterani i mlade kategorije 3
Delegiranje službenih osoba 28.10-29.10.2023
Delegiranje veterani i mlade kategorije 2
Delegiranje službenih osoba 21.10-22.10.2023
Delegiranje veterani i mlade kategorije 1
Delegiranje službenih osoba 14.10-15.10.2023
Delegiranje veterani i mlade kategorije
Delegiranje službenih osoba 07.10-08.10.2023

rujan, 2023.
Delegiranje veterani i mlade kategorije

listopad, 2023.
Delegiranje službenih osoba 30.09-01.10.2023

rujan, 2023.
DELEGIRANJE VETERANI I MLADE KATEGORIJE 3
Delegiranje službenih osoba 23-24.09.2023
DELEGIRANJE VETERANI I MLADE KATEGORIJE 2
Delegiranje službenih osoba 16-17.09.2023
Delegiranje službenih osoba KUP 13.09.2023
DELEGIRANJE VETERANI I MLADE KATEGORIJE 1
Delegiranje službenih osoba 09-10.09.2023
DELEGIRANJE VETERANI I MLADE KATEGORIJE
Delegiranje službenih osoba 02-03.09.2023

kolovoz, 2023.
Delegiranje službenih osoba 26-27.08.2023-1
DELEGIRANJE VETERANI I MLADE KATEGORIJE
Delegiranje službenih osoba 26-27.08.2023
Delegiranje službenih osoba KUP MNS 2. kolo
Delegiranje službenih osoba KUP MNS 1. kolo

Registracije igrača

travanj, 2024
Zapisnik izvršenih registracija - 30.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 29.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 26.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 23.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 22.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 16.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 12.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 11.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 04.04.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 03.04.2024.

ožujak, 2024
Zapisnik izvršenih registracija - 29.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 28.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 27.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 26.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 25.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 21.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 19.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 18.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 15.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 14.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 13.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 12.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 11.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 08.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 07.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 06.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 05.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 04.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 04.03.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 01.03.2024.

veljača, 2024
Zapisnik izvršenih registracija - 29.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 28.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 27.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 26.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 23.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 22.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 21.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 20.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 19.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 16.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 15.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 14.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 13.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 12.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 09.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 08.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 07.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 06.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 05.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 02.02.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 01.02.2024.

siječanj, 2024
Zapisnik izvršenih registracija - 31.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 30.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 29.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 26.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 25.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 24.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 19.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 18.01.2024.
Zapisnik izvršenih registracija - 02.01.2024.