KUP MNS 2022/2023

Podaci ažurirani: 21.02.2024. u 04:00

3. KOLO
13.09.2023 17:00 Mladost Ivanovec – Galeb (O) 3:0
13.09.2023 17:00 Budućnost (M) – Međimurje 0:0 (PEN 2:4)
13.09.2023 17:00 Spartak – Međimurec (DP) 1:3
13.09.2023 17:00 Podturen – Draškovec 5:0
13.09.2023 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Centrometal 1:5
13.09.2023 17:00 Pušćine – Mladost Komet 0:1
13.09.2023 17:00 Sokol (V) – Polet (SMnM) 0:6
13.09.2023 17:00 Polet (P) – Bratstvo (SV) 5:0
13.09.2023 17:00 Naprijed (C) – BSK Belica 0:2
13.09.2023 17:00 Dubravčan (DD) – Graničar Kotoriba 1:2
13.09.2023 17:00 Venera PMP – Dinamo Domašinec 2:0
13.09.2023 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Mladost Sveta Marija 0:2
13.09.2023 17:00 Sloboda Slakovec – Bratstvo (Ju) 1:3
13.09.2023 17:00 ČSK – Rudar (MS) 1:8
13.09.2023 17:00 Drava (K) – Nedelišće 1:8
13.09.2023 17:00 Plavi (P) – Sloga Štrigova 1:3
2. KOLO
20.08.2023 17:30 Kraljevčan 38 – Spartak 4:5
20.08.2023 17:30 Mladost Ivanovec – Hajduk Brezje 3:1
20.08.2023 17:30 Vidovčan – Budućnost (M) 2:5
20.08.2023 17:30 Sokol (V) – Dinamo Palovec 3:2
20.08.2023 17:30 Drava (DM) – Polet (P) 3:5
20.08.2023 17:30 Otok – Naprijed (C) 0:3
20.08.2023 17:30 Trnava – Dubravčan (DD) 1:5
20.08.2023 17:30 Radnički (G) – Venera PMP 3:5
19.08.2023 17:30 Pušćine – Pobjeda 3:1
19.08.2023 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Novo Selo Rok 0:2
19.08.2023 17:30 Mura – Podturen 1:4
19.08.2023 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloga Čakovec 5:0
19.08.2023 17:30 Sloboda Slakovec – Zasadbreg 77 2:1
19.08.2023 17:30 Croatia Orehovica – ČSK 1:2
19.08.2023 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (GM) 3:2
19.08.2023 17:30 Plavi (P) – Hodošan 4:1
1. KOLO
15.08.2023 17:30 Kraljevčan 38 – Trnovec 4:4 (PEN 7:6)
13.08.2023 17:30 Vidovčan – Sloboda Mihovljan 2:1
13.08.2023 17:30 Graničar Novakovec – Mura 1:6
13.08.2023 17:30 Jadran (Š) – Pušćine 1:2
13.08.2023 17:30 Pobjeda – Parag 5:1
13.08.2023 17:30 Strahoninec – Sokol (V) 2:3
13.08.2023 17:30 Drava (DM) – Budućnost (P) 0:0 (PEN 4:3)
13.08.2023 17:30 Otok – Borac – PMP 3:2
13.08.2023 17:30 Mladost Dekanovec – Trnava 0:2
13.08.2023 17:30 Donji Koncovčak – Radnički (G) 3:3 (PEN 3:4)
13.08.2023 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec 2:1
13.08.2023 17:30 Borac (DH) – Sloboda Slakovec 1:5
13.08.2023 17:30 Croatia Orehovica – Hajduk Štrukovec 6:0
13.08.2023 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 4:0
12.08.2023 17:30 Torpedo Križovec – Mladost Ivanovec 1:4
12.08.2023 17:30 Napredak (GK) – Spartak 0:16
12.08.2023 17:30 Šenkovec – Dubravčan (DD) 2:8
12.08.2023 17:30 Bratstvo (P) – Plavi (P) 0:12
05.08.2023 18:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Mali Mihaljevec 5:2

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
05.08.2023. 18:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Mali Mihaljevec 5:2
12.08.2023. 17:30 Bratstvo (P) – Plavi (P) 0:12
12.08.2023. 17:30 Šenkovec – Dubravčan (DD) 2:8
12.08.2023. 17:30 Napredak (GK) – Spartak 0:16
12.08.2023. 17:30 Torpedo Križovec – Mladost Ivanovec 1:4
13.08.2023. 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 4:0
13.08.2023. 17:30 Croatia Orehovica – Hajduk Štrukovec 6:0
13.08.2023. 17:30 Borac (DH) – Sloboda Slakovec 1:5
13.08.2023. 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Mačkovec 2:1
13.08.2023. 17:30 Donji Koncovčak – Radnički (G) 3:3 (PEN 3:4)
13.08.2023. 17:30 Mladost Dekanovec – Trnava 0:2
13.08.2023. 17:30 Otok – Borac – PMP 3:2
13.08.2023. 17:30 Drava (DM) – Budućnost (P) 0:0 (PEN 4:3)
13.08.2023. 17:30 Strahoninec – Sokol (V) 2:3
13.08.2023. 17:30 Pobjeda – Parag 5:1
13.08.2023. 17:30 Jadran (Š) – Pušćine 1:2
13.08.2023. 17:30 Graničar Novakovec – Mura 1:6
13.08.2023. 17:30 Vidovčan – Sloboda Mihovljan 2:1
15.08.2023. 17:30 Kraljevčan 38 – Trnovec 4:4 (PEN 7:6)
2. KOLO
19.08.2023. 17:30 Plavi (P) – Hodošan 4:1
19.08.2023. 17:30 Drava (K) – Jedinstvo (GM) 3:2
19.08.2023. 17:30 Croatia Orehovica – ČSK 1:2
19.08.2023. 17:30 Sloboda Slakovec – Zasadbreg 77 2:1
19.08.2023. 17:30 Omladinac Držimurec-Strelec – Sloga Čakovec 5:0
19.08.2023. 17:30 Mura – Podturen 1:4
19.08.2023. 17:30 Dubrava (S) – Omladinac Novo Selo Rok 0:2
19.08.2023. 17:30 Pušćine – Pobjeda 3:1
20.08.2023. 17:30 Radnički (G) – Venera PMP 3:5
20.08.2023. 17:30 Trnava – Dubravčan (DD) 1:5
20.08.2023. 17:30 Otok – Naprijed (C) 0:3
20.08.2023. 17:30 Drava (DM) – Polet (P) 3:5
20.08.2023. 17:30 Sokol (V) – Dinamo Palovec 3:2
20.08.2023. 17:30 Vidovčan – Budućnost (M) 2:5
20.08.2023. 17:30 Mladost Ivanovec – Hajduk Brezje 3:1
20.08.2023. 17:30 Kraljevčan 38 – Spartak 4:5
3. KOLO
13.09.2023. 17:00 Plavi (P) – Sloga Štrigova 1:3
13.09.2023. 17:00 Drava (K) – Nedelišće 1:8
13.09.2023. 17:00 ČSK – Rudar (MS) 1:8
13.09.2023. 17:00 Sloboda Slakovec – Bratstvo (Ju) 1:3
13.09.2023. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Mladost Sveta Marija 0:2
13.09.2023. 17:00 Venera PMP – Dinamo Domašinec 2:0
13.09.2023. 17:00 Dubravčan (DD) – Graničar Kotoriba 1:2
13.09.2023. 17:00 Naprijed (C) – BSK Belica 0:2
13.09.2023. 17:00 Polet (P) – Bratstvo (SV) 5:0
13.09.2023. 17:00 Sokol (V) – Polet (SMnM) 0:6
13.09.2023. 17:00 Pušćine – Mladost Komet 0:1
13.09.2023. 17:00 Omladinac Držimurec-Strelec – Centrometal 1:5
13.09.2023. 17:00 Podturen – Draškovec 5:0
13.09.2023. 17:00 Spartak – Međimurec (DP) 1:3
13.09.2023. 17:00 Budućnost (M) – Međimurje 0:0 (PEN 2:4)
13.09.2023. 17:00 Mladost Ivanovec – Galeb (O) 3:0
OSMINA FINALA
02.03.2024. 15:00 Venera PMP – Međimurje -:-
02.03.2024. 15:00 Bratstvo (Ju) – Mladost Komet -:-
02.03.2024. 15:00 Podturen – Centrometal -:-
02.03.2024. 15:00 Nedelišće – Polet (P) -:-
03.03.2024. 15:00 BSK Belica – Polet (SMnM) -:-
03.03.2024. 15:00 Mladost Ivanovec – Graničar Kotoriba -:-
03.03.2024. 15:00 Međimurec (DP) – Sloga Štrigova -:-
03.03.2024. 15:00 Mladost Sveta Marija – Rudar (MS) -:-
ČETVRTFINALE
POLUFINALE
FINALE
Godina Pobjednik Finalist Rezultat
1959. Jedinstvo (Čakovec) Sloga (Čakovec) 2:0
1960. Jedinstvo (Čakovec) Omladinac (Novo Selo Rok) 5:1
1961. Sloga (Čakovec) MTČ (Čakovec) 2:1
1962. MTČ (Čakovec) Mladost (Prelog) 7:2
1963. Omladinac (Novo Selo Rok) Graničar (Kotoriba) 3:1
1964. MTČ (Čakovec) Graničar (Kotoriba) 3:3, 5:3 (11m)
1965. MTČ (Čakovec) Sloga (Čakovec) 4:1
1966. MTČ (Čakovec) Mladost (Ivanovec) 5:3
1967. Sloga (Čakovec) MTČ (Čakovec) 3:3, 4:3 (prod.)
1968. MTČ (Čakovec) Sloga (Čakovec) 1:0
1969. MTČ (Čakovec) Sloga (Čakovec) 2:1
1970. Sloga (Čakovec) Bratstvo (Savska Ves) 6:0
1971. Sloga (Čakovec) MTČ (Čakovec) 4:3
1972. Sloga (Čakovec) Trnje (Sv. Juraj u Trnju) 3:1
1973. MTČ (Čakovec) Trnje (Sv. Juraj u Trnju) 4:0
1974. MTČ (Čakovec) Sloga (Čakovec) 2:1
1975. Sloga (Čakovec) MTČ (Čakovec) 6:1
1976. Sloga (Čakovec) Borac (Nedelišće) 3:2
1977. MTČ (Čakovec) Trnje (Sv. Juraj u Trnju) 2:0
1978. MTČ (Čakovec) Sloga (Čakovec) 5:2
1979. Omladinac (Novo Selo Rok) Trgocentar-Sloga (Čakovec) 5:1
1980. VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) MTČ (Čakovec) 1:0
1981. Partizan (Strahoninec) Trgocentar-Sloga (Čakovec) 1:0
1982. Trgocentar-Sloga (Čakovec) VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) 2:1
1983. VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) MTČ-Sloga (Čakovec) 3:2
1984. MTČ-Sloga (Čakovec) VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) 3:0 – 2:3
1985. VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) Mladost (Ivanovec) 6:3
1986. VIKO-Omladinac (Novo Selo Rok) Partizan (Strahoninec) 2:2, 5:3 (11m)
1987. Omladinac (Novo Selo Rok) MTČ (Čakovec) 1:1, 5:4 (11m)
1988. Budućnost (Hodošan) MTČ (Čakovec) 2:1
1989. BSK (Belica) Dinamo (Palovec) 1:0
1990. MTČ (Čakovec) Budućnost (Hodošan) 3:2
1991. MTČ (Čakovec) Spartak (Mala Subotica) 3:1
1992. Budućnost (Hodošan) Pobjeda (Gornji Hrašćan) 8:4
1993. Budućnost (Hodošan) Polet (Pribislavec) 1:0
1994. Čakovec-Union Budućnost (Hodošan) 3:1
1995. Čakovec-Union Budućnost (Hodošan) 5:2
1996. Sloga (Čakovec) Graničar Patrick (Kotoriba) 2:1
1997. Budućnost (Hodošan) Venera (Sv. Juraj na Bregu) 7:0
1998. Čakovec Spartak-Vest (Mala Subotica) 3:1 – 5:2
1999. Čakovec Omladinac (Novo Selo Rok) 4:1
2000. Čakovec Sloga (Čakovec) 1:1, 6:5 (11m)
2001. Sloga (Čakovec) Nedelišće 2:0
2002. Polet (Sv. Martin na Muri) Auto Mikolaj (Krištanovec) 3:2
2003. Čakovec Mladost (Prelog) 3:2
2004. Međimurje (Čakovec) Nedelišće 5:1
2005. Čakovec Omladinac (Novo Selo Rok) 3:0
2006. Spartak (Mala Subotica) Dinamo (Palovec) 0:2
2007. Čukovec 77 Dinamo (Palovec) 1:1, 3:1 (11 m)
2008. Nedelišće Čukovec 77 2:0
2009. Mladost (Prelog) Čakovec 1:1, 4:2 (11m)
2010. Sloboda (Slakovec) Čakovec 2:1
2011. Dinamo (Palovec) Graničar (Kotoriba) 2:0
2012. Sloboda (Slakovec) Nedelišće 1:0 – 0:1, 4:2 (11 m)
2013. Međimurje (Čakovec) Mladost (Palinovec) 2:2 – 2:0
2014. Međimurje (Čakovec) Mladost (Palinovec) 2:0 – 2:3
2015. Nedelišće Sloga (Čakovec) 1:0 – 1:1
2016. Međimurje (Čakovec) Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec) 0:1 – 3:1
2017. Međimurje (Čakovec) Nedelišće 3:0 – 3:0
2018. Međimurje (Čakovec) Nedelišće 2:0 – 3:2
2019. Međimurje (Čakovec) Nedelišće 6:1 – 6:1
2020. Polet (Sv. Martin na Muri) Rudar (Mursko Središće) 4:0 – 3:1
2021. Međimurje (Čakovec) Mladost Komet (Prelog) 7:0
2022. Nedelišće Međimurje (Čakovec) 2:0 – 4:1
2023. Graničar Kotoriba Međimurec (DP) 5:3 – 6:2