Međimurska Premier liga 2022/2023

Podaci ažurirani: 04.02.2023. u 18:40

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Graničar Kotoriba 15 10 3 2 53 25 +28 33
2 Međimurec (DP) 15 8 3 4 33 21 +12 27
3 Nedelišće 15 7 5 3 30 18 +12 26
4 Podturen 15 7 4 4 38 21 +17 25
5 Bratstvo (SV) 15 7 4 4 38 40 -2 25
6 BSK Belica 15 7 3 5 28 17 +11 24
7 Centrometal 15 7 3 5 21 25 -4 24
8 Dinamo Palovec 15 6 4 5 25 28 -3 22
9 Naprijed (C) 15 6 2 7 22 22 0 20
10 Mladost Sveta Marija 15 6 2 7 26 28 -2 20
11 Jedinstvo (GM) 15 5 3 7 26 28 -2 18
12 Sloga Štrigova 15 4 5 6 23 25 -2 17
13 Bratstvo (Ju) 15 5 2 8 25 38 -13 17
14 Mladost Komet 15 4 4 7 22 29 -7 16
15 Draškovec 15 4 4 7 24 35 -11 16
16 Galeb (O) 15 0 3 12 8 42 -34 3
15. KOLO
20.11.2022 13:30 Međimurec (DP) – Centrometal 2:0
20.11.2022 13:30 Galeb (O) – BSK Belica 1:5
20.11.2022 13:30 Jedinstvo (GM) – Nedelišće 1:3
20.11.2022 13:30 Sloga Štrigova – Bratstvo (Ju) 4:0
19.11.2022 15:00 Dinamo Palovec – Mladost Sveta Marija 5:1
19.11.2022 13:30 Bratstvo (SV) – Naprijed (C) 6:4
19.11.2022 13:30 Graničar Kotoriba – Podturen 3:3
19.11.2022 13:30 Mladost Komet – Draškovec 2:1
14. KOLO
13.11.2022 13:30 Naprijed (C) – Graničar Kotoriba 1:2
13.11.2022 13:30 Bratstvo (Ju) – Bratstvo (SV) 2:2
13.11.2022 13:30 Mladost Sveta Marija – Sloga Štrigova 3:1
13.11.2022 13:30 BSK Belica – Jedinstvo (GM) 1:3
12.11.2022 13:30 Podturen – Mladost Komet 6:1
12.11.2022 13:30 Nedelišće – Dinamo Palovec 1:0
12.11.2022 13:30 Centrometal – Galeb (O) 2:0
12.11.2022 13:30 Draškovec – Međimurec (DP) 2:2
13. KOLO
06.11.2022 14:00 Galeb (O) – Međimurec (DP) 1:1
06.11.2022 14:00 Jedinstvo (GM) – Centrometal 0:0
06.11.2022 14:00 Sloga Štrigova – Nedelišće 1:4
05.11.2022 14:00 Dinamo Palovec – BSK Belica 1:0
05.11.2022 14:00 Bratstvo (SV) – Mladost Sveta Marija 1:2
05.11.2022 14:00 Graničar Kotoriba – Bratstvo (Ju) 5:1
05.11.2022 14:00 Mladost Komet – Naprijed (C) 2:4
05.11.2022 14:00 Podturen – Draškovec 3:4
12. KOLO
30.10.2022 14:00 Naprijed (C) – Podturen 0:3
30.10.2022 14:00 Bratstvo (Ju) – Mladost Komet 0:4
30.10.2022 14:00 Mladost Sveta Marija – Graničar Kotoriba 1:2
30.10.2022 14:00 BSK Belica – Sloga Štrigova 0:1
30.10.2022 14:00 Međimurec (DP) – Jedinstvo (GM) 2:1
29.10.2022 15:00 Nedelišće – Bratstvo (SV) 1:1
29.10.2022 15:00 Centrometal – Dinamo Palovec 3:0
29.10.2022 15:00 Draškovec – Galeb (O) 3:0
11. KOLO
23.10.2022 15:00 Jedinstvo (GM) – Galeb (O) 2:1
23.10.2022 15:00 Sloga Štrigova – Centrometal 2:2
23.10.2022 15:00 Naprijed (C) – Draškovec 1:0
22.10.2022 15:00 Dinamo Palovec – Međimurec (DP) 1:6
22.10.2022 15:00 Bratstvo (SV) – BSK Belica 4:3
22.10.2022 15:00 Graničar Kotoriba – Nedelišće 4:1
22.10.2022 15:00 Mladost Komet – Mladost Sveta Marija 0:5
22.10.2022 15:00 Podturen – Bratstvo (Ju) 4:0
10. KOLO
16.10.2022 15:30 Bratstvo (Ju) – Naprijed (C) 2:0
16.10.2022 15:30 Mladost Sveta Marija – Podturen 1:2
16.10.2022 15:30 BSK Belica – Graničar Kotoriba 2:0
16.10.2022 15:30 Međimurec (DP) – Sloga Štrigova 4:0
16.10.2022 15:30 Galeb (O) – Dinamo Palovec 0:2
15.10.2022 15:30 Nedelišće – Mladost Komet 1:1
15.10.2022 15:30 Centrometal – Bratstvo (SV) 0:2
15.10.2022 15:30 Draškovec – Jedinstvo (GM) 1:1
9. KOLO
09.10.2022 15:30 Sloga Štrigova – Galeb (O) 1:1
09.10.2022 15:30 Naprijed (C) – Mladost Sveta Marija 2:0
09.10.2022 15:30 Bratstvo (Ju) – Draškovec 2:4
08.10.2022 15:30 Dinamo Palovec – Jedinstvo (GM) 0:3
08.10.2022 15:30 Bratstvo (SV) – Međimurec (DP) 2:1
08.10.2022 15:30 Graničar Kotoriba – Centrometal 3:0
08.10.2022 15:30 Mladost Komet – BSK Belica 0:0
08.10.2022 15:30 Podturen – Nedelišće 1:1
8. KOLO
02.10.2022 16:00 Mladost Sveta Marija – Bratstvo (Ju) 0:1
02.10.2022 16:00 BSK Belica – Podturen 1:0
02.10.2022 16:00 Međimurec (DP) – Graničar Kotoriba 3:7
02.10.2022 16:00 Galeb (O) – Bratstvo (SV) 1:2
02.10.2022 16:00 Jedinstvo (GM) – Sloga Štrigova 3:2
01.10.2022 16:00 Nedelišće – Naprijed (C) 0:0
01.10.2022 16:00 Centrometal – Mladost Komet 2:1
01.10.2022 16:00 Draškovec – Dinamo Palovec 1:1
7. KOLO
25.09.2022 16:00 Sloga Štrigova – Dinamo Palovec 0:1
25.09.2022 16:00 Mladost Komet – Međimurec (DP) 0:1
25.09.2022 16:00 Naprijed (C) – BSK Belica 1:1
25.09.2022 16:00 Bratstvo (Ju) – Nedelišće 3:2
25.09.2022 16:00 Mladost Sveta Marija – Draškovec 3:2
24.09.2022 16:00 Bratstvo (SV) – Jedinstvo (GM) 1:7
24.09.2022 16:00 Graničar Kotoriba – Galeb (O) 5:0
24.09.2022 16:00 Podturen – Centrometal 2:3
6. KOLO
18.09.2022 16:30 BSK Belica – Bratstvo (Ju) 3:2
18.09.2022 16:30 Međimurec (DP) – Podturen 1:3
18.09.2022 16:30 Galeb (O) – Mladost Komet 0:4
18.09.2022 16:30 Graničar Kotoriba – Jedinstvo (GM) 5:1
17.09.2022 16:30 Nedelišće – Mladost Sveta Marija 1:1
17.09.2022 16:30 Centrometal – Naprijed (C) 1:0
17.09.2022 16:30 Dinamo Palovec – Bratstvo (SV) 4:4
17.09.2022 16:30 Draškovec – Sloga Štrigova 0:5
5. KOLO
11.09.2022 16:30 Naprijed (C) – Međimurec (DP) 0:3
11.09.2022 16:30 Bratstvo (Ju) – Centrometal 2:3
11.09.2022 16:30 Mladost Sveta Marija – BSK Belica 2:0
10.09.2022 16:30 Bratstvo (SV) – Sloga Štrigova 1:1
10.09.2022 16:30 Graničar Kotoriba – Dinamo Palovec 3:3
10.09.2022 16:30 Mladost Komet – Jedinstvo (GM) 2:1
10.09.2022 16:30 Podturen – Galeb (O) 4:0
10.09.2022 16:30 Nedelišće – Draškovec 4:1
4. KOLO
07.09.2022 17:00 BSK Belica – Nedelišće 3:2
07.09.2022 17:00 Centrometal – Mladost Sveta Marija 5:1
07.09.2022 17:00 Međimurec (DP) – Bratstvo (Ju) 3:1
07.09.2022 17:00 Galeb (O) – Naprijed (C) 1:4
07.09.2022 17:00 Jedinstvo (GM) – Podturen 1:1
07.09.2022 17:00 Dinamo Palovec – Mladost Komet 3:1
07.09.2022 17:00 Sloga Štrigova – Graničar Kotoriba 3:1
07.09.2022 17:00 Draškovec – Bratstvo (SV) 4:1
3. KOLO
04.09.2022 17:00 Naprijed (C) – Jedinstvo (GM) 2:0
04.09.2022 17:00 Bratstvo (Ju) – Galeb (O) 3:0
04.09.2022 17:00 Mladost Sveta Marija – Međimurec (DP) 0:3
04.09.2022 17:00 BSK Belica – Draškovec 3:0
03.09.2022 17:00 Graničar Kotoriba – Bratstvo (SV) 5:4
03.09.2022 17:00 Mladost Komet – Sloga Štrigova 1:1
03.09.2022 17:00 Podturen – Dinamo Palovec 2:0
03.09.2022 17:00 Nedelišće – Centrometal 4:0
2. KOLO
28.08.2022 17:00 Međimurec (DP) – Nedelišće 1:3
28.08.2022 17:00 Galeb (O) – Mladost Sveta Marija 2:2
28.08.2022 17:00 Jedinstvo (GM) – Bratstvo (Ju) 1:3
28.08.2022 17:00 Sloga Štrigova – Podturen 1:1
27.08.2022 17:00 Centrometal – BSK Belica 0:0
27.08.2022 17:00 Dinamo Palovec – Naprijed (C) 1:0
27.08.2022 17:00 Bratstvo (SV) – Mladost Komet 3:2
27.08.2022 17:00 Draškovec – Graničar Kotoriba 1:7
1. KOLO
21.08.2022 17:30 Naprijed (C) – Sloga Štrigova 3:0
21.08.2022 17:30 Bratstvo (Ju) – Dinamo Palovec 3:3
21.08.2022 17:30 Mladost Sveta Marija – Jedinstvo (GM) 4:1
21.08.2022 17:30 BSK Belica – Međimurec (DP) 0:0
20.08.2022 17:30 Mladost Komet – Graničar Kotoriba 1:1
20.08.2022 17:30 Podturen – Bratstvo (SV) 3:4
20.08.2022 17:30 Nedelišće – Galeb (O) 2:0
20.08.2022 17:30 Centrometal – Draškovec 0:0

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
20.08.2022. 17:30 Centrometal – Draškovec 0:0
20.08.2022. 17:30 Nedelišće – Galeb (O) 2:0
20.08.2022. 17:30 Podturen – Bratstvo (SV) 3:4
20.08.2022. 17:30 Mladost Komet – Graničar Kotoriba 1:1
21.08.2022. 17:30 BSK Belica – Međimurec (DP) 0:0
21.08.2022. 17:30 Mladost Sveta Marija – Jedinstvo (GM) 4:1
21.08.2022. 17:30 Bratstvo (Ju) – Dinamo Palovec 3:3
21.08.2022. 17:30 Naprijed (C) – Sloga Štrigova 3:0
2. KOLO
27.08.2022. 17:00 Draškovec – Graničar Kotoriba 1:7
27.08.2022. 17:00 Bratstvo (SV) – Mladost Komet 3:2
27.08.2022. 17:00 Dinamo Palovec – Naprijed (C) 1:0
27.08.2022. 17:00 Centrometal – BSK Belica 0:0
28.08.2022. 17:00 Sloga Štrigova – Podturen 1:1
28.08.2022. 17:00 Jedinstvo (GM) – Bratstvo (Ju) 1:3
28.08.2022. 17:00 Galeb (O) – Mladost Sveta Marija 2:2
28.08.2022. 17:00 Međimurec (DP) – Nedelišće 1:3
3. KOLO
03.09.2022. 17:00 Nedelišće – Centrometal 4:0
03.09.2022. 17:00 Podturen – Dinamo Palovec 2:0
03.09.2022. 17:00 Mladost Komet – Sloga Štrigova 1:1
03.09.2022. 17:00 Graničar Kotoriba – Bratstvo (SV) 5:4
04.09.2022. 17:00 BSK Belica – Draškovec 3:0
04.09.2022. 17:00 Mladost Sveta Marija – Međimurec (DP) 0:3
04.09.2022. 17:00 Bratstvo (Ju) – Galeb (O) 3:0
04.09.2022. 17:00 Naprijed (C) – Jedinstvo (GM) 2:0
4. KOLO
07.09.2022. 17:00 Draškovec – Bratstvo (SV) 4:1
07.09.2022. 17:00 Sloga Štrigova – Graničar Kotoriba 3:1
07.09.2022. 17:00 Dinamo Palovec – Mladost Komet 3:1
07.09.2022. 17:00 Jedinstvo (GM) – Podturen 1:1
07.09.2022. 17:00 Galeb (O) – Naprijed (C) 1:4
07.09.2022. 17:00 Međimurec (DP) – Bratstvo (Ju) 3:1
07.09.2022. 17:00 Centrometal – Mladost Sveta Marija 5:1
07.09.2022. 17:00 BSK Belica – Nedelišće 3:2
5. KOLO
10.09.2022. 16:30 Nedelišće – Draškovec 4:1
10.09.2022. 16:30 Podturen – Galeb (O) 4:0
10.09.2022. 16:30 Mladost Komet – Jedinstvo (GM) 2:1
10.09.2022. 16:30 Graničar Kotoriba – Dinamo Palovec 3:3
10.09.2022. 16:30 Bratstvo (SV) – Sloga Štrigova 1:1
11.09.2022. 16:30 Mladost Sveta Marija – BSK Belica 2:0
11.09.2022. 16:30 Bratstvo (Ju) – Centrometal 2:3
11.09.2022. 16:30 Naprijed (C) – Međimurec (DP) 0:3
6. KOLO
17.09.2022. 16:30 Draškovec – Sloga Štrigova 0:5
17.09.2022. 16:30 Dinamo Palovec – Bratstvo (SV) 4:4
17.09.2022. 16:30 Centrometal – Naprijed (C) 1:0
17.09.2022. 16:30 Nedelišće – Mladost Sveta Marija 1:1
18.09.2022. 16:30 Graničar Kotoriba – Jedinstvo (GM) 5:1
18.09.2022. 16:30 Galeb (O) – Mladost Komet 0:4
18.09.2022. 16:30 Međimurec (DP) – Podturen 1:3
18.09.2022. 16:30 BSK Belica – Bratstvo (Ju) 3:2
7. KOLO
24.09.2022. 16:00 Podturen – Centrometal 2:3
24.09.2022. 16:00 Graničar Kotoriba – Galeb (O) 5:0
24.09.2022. 16:00 Bratstvo (SV) – Jedinstvo (GM) 1:7
25.09.2022. 16:00 Mladost Sveta Marija – Draškovec 3:2
25.09.2022. 16:00 Bratstvo (Ju) – Nedelišće 3:2
25.09.2022. 16:00 Naprijed (C) – BSK Belica 1:1
25.09.2022. 16:00 Mladost Komet – Međimurec (DP) 0:1
25.09.2022. 16:00 Sloga Štrigova – Dinamo Palovec 0:1
8. KOLO
01.10.2022. 16:00 Draškovec – Dinamo Palovec 1:1
01.10.2022. 16:00 Centrometal – Mladost Komet 2:1
01.10.2022. 16:00 Nedelišće – Naprijed (C) 0:0
02.10.2022. 16:00 Jedinstvo (GM) – Sloga Štrigova 3:2
02.10.2022. 16:00 Galeb (O) – Bratstvo (SV) 1:2
02.10.2022. 16:00 Međimurec (DP) – Graničar Kotoriba 3:7
02.10.2022. 16:00 BSK Belica – Podturen 1:0
02.10.2022. 16:00 Mladost Sveta Marija – Bratstvo (Ju) 0:1
9. KOLO
08.10.2022. 15:30 Podturen – Nedelišće 1:1
08.10.2022. 15:30 Mladost Komet – BSK Belica 0:0
08.10.2022. 15:30 Graničar Kotoriba – Centrometal 3:0
08.10.2022. 15:30 Bratstvo (SV) – Međimurec (DP) 2:1
08.10.2022. 15:30 Dinamo Palovec – Jedinstvo (GM) 0:3
09.10.2022. 15:30 Bratstvo (Ju) – Draškovec 2:4
09.10.2022. 15:30 Naprijed (C) – Mladost Sveta Marija 2:0
09.10.2022. 15:30 Sloga Štrigova – Galeb (O) 1:1
10. KOLO
15.10.2022. 15:30 Draškovec – Jedinstvo (GM) 1:1
15.10.2022. 15:30 Centrometal – Bratstvo (SV) 0:2
15.10.2022. 15:30 Nedelišće – Mladost Komet 1:1
16.10.2022. 15:30 Galeb (O) – Dinamo Palovec 0:2
16.10.2022. 15:30 Međimurec (DP) – Sloga Štrigova 4:0
16.10.2022. 15:30 BSK Belica – Graničar Kotoriba 2:0
16.10.2022. 15:30 Mladost Sveta Marija – Podturen 1:2
16.10.2022. 15:30 Bratstvo (Ju) – Naprijed (C) 2:0
11. KOLO
22.10.2022. 15:00 Podturen – Bratstvo (Ju) 4:0
22.10.2022. 15:00 Mladost Komet – Mladost Sveta Marija 0:5
22.10.2022. 15:00 Graničar Kotoriba – Nedelišće 4:1
22.10.2022. 15:00 Bratstvo (SV) – BSK Belica 4:3
22.10.2022. 15:00 Dinamo Palovec – Međimurec (DP) 1:6
23.10.2022. 15:00 Naprijed (C) – Draškovec 1:0
23.10.2022. 15:00 Sloga Štrigova – Centrometal 2:2
23.10.2022. 15:00 Jedinstvo (GM) – Galeb (O) 2:1
12. KOLO
29.10.2022. 15:00 Draškovec – Galeb (O) 3:0
29.10.2022. 15:00 Centrometal – Dinamo Palovec 3:0
29.10.2022. 15:00 Nedelišće – Bratstvo (SV) 1:1
30.10.2022. 14:00 Međimurec (DP) – Jedinstvo (GM) 2:1
30.10.2022. 14:00 BSK Belica – Sloga Štrigova 0:1
30.10.2022. 14:00 Mladost Sveta Marija – Graničar Kotoriba 1:2
30.10.2022. 14:00 Bratstvo (Ju) – Mladost Komet 0:4
30.10.2022. 14:00 Naprijed (C) – Podturen 0:3
13. KOLO
05.11.2022. 14:00 Podturen – Draškovec 3:4
05.11.2022. 14:00 Mladost Komet – Naprijed (C) 2:4
05.11.2022. 14:00 Graničar Kotoriba – Bratstvo (Ju) 5:1
05.11.2022. 14:00 Bratstvo (SV) – Mladost Sveta Marija 1:2
05.11.2022. 14:00 Dinamo Palovec – BSK Belica 1:0
06.11.2022. 14:00 Sloga Štrigova – Nedelišće 1:4
06.11.2022. 14:00 Jedinstvo (GM) – Centrometal 0:0
06.11.2022. 14:00 Galeb (O) – Međimurec (DP) 1:1
14. KOLO
12.11.2022. 13:30 Draškovec – Međimurec (DP) 2:2
12.11.2022. 13:30 Centrometal – Galeb (O) 2:0
12.11.2022. 13:30 Nedelišće – Dinamo Palovec 1:0
12.11.2022. 13:30 Podturen – Mladost Komet 6:1
13.11.2022. 13:30 BSK Belica – Jedinstvo (GM) 1:3
13.11.2022. 13:30 Mladost Sveta Marija – Sloga Štrigova 3:1
13.11.2022. 13:30 Bratstvo (Ju) – Bratstvo (SV) 2:2
13.11.2022. 13:30 Naprijed (C) – Graničar Kotoriba 1:2
15. KOLO
19.11.2022. 13:30 Mladost Komet – Draškovec 2:1
19.11.2022. 13:30 Graničar Kotoriba – Podturen 3:3
19.11.2022. 13:30 Bratstvo (SV) – Naprijed (C) 6:4
19.11.2022. 15:00 Dinamo Palovec – Mladost Sveta Marija 5:1
20.11.2022. 13:30 Sloga Štrigova – Bratstvo (Ju) 4:0
20.11.2022. 13:30 Jedinstvo (GM) – Nedelišće 1:3
20.11.2022. 13:30 Galeb (O) – BSK Belica 1:5
20.11.2022. 13:30 Međimurec (DP) – Centrometal 2:0
16. KOLO
11.03.2023. 15:00 Draškovec – Centrometal -:-
11.03.2023. 15:00 Dinamo Palovec – Bratstvo (Ju) -:-
11.03.2023. 15:00 Bratstvo (SV) – Podturen -:-
11.03.2023. 15:00 Graničar Kotoriba – Mladost Komet -:-
12.03.2023. 15:00 Međimurec (DP) – BSK Belica -:-
12.03.2023. 15:00 Galeb (O) – Nedelišće -:-
12.03.2023. 15:00 Jedinstvo (GM) – Mladost Sveta Marija -:-
12.03.2023. 15:00 Sloga Štrigova – Naprijed (C) -:-
17. KOLO
18.03.2023. 15:00 Graničar Kotoriba – Draškovec -:-
18.03.2023. 15:00 Mladost Komet – Bratstvo (SV) -:-
18.03.2023. 15:00 Podturen – Sloga Štrigova -:-
18.03.2023. 15:00 Nedelišće – Međimurec (DP) -:-
19.03.2023. 15:00 Naprijed (C) – Dinamo Palovec -:-
19.03.2023. 15:00 Bratstvo (Ju) – Jedinstvo (GM) -:-
19.03.2023. 15:00 Mladost Sveta Marija – Galeb (O) -:-
19.03.2023. 15:00 BSK Belica – Centrometal -:-
18. KOLO
25.03.2023. 15:00 Draškovec – BSK Belica -:-
25.03.2023. 15:00 Centrometal – Nedelišće -:-
25.03.2023. 15:00 Dinamo Palovec – Podturen -:-
25.03.2023. 15:00 Bratstvo (SV) – Graničar Kotoriba -:-
26.03.2023. 16:00 Međimurec (DP) – Mladost Sveta Marija -:-
26.03.2023. 16:00 Galeb (O) – Bratstvo (Ju) -:-
26.03.2023. 16:00 Jedinstvo (GM) – Naprijed (C) -:-
26.03.2023. 16:00 Sloga Štrigova – Mladost Komet -:-
19. KOLO
01.04.2023. 16:00 Bratstvo (SV) – Draškovec -:-
01.04.2023. 16:00 Graničar Kotoriba – Sloga Štrigova -:-
01.04.2023. 16:00 Mladost Komet – Dinamo Palovec -:-
01.04.2023. 16:00 Podturen – Jedinstvo (GM) -:-
01.04.2023. 16:00 Nedelišće – BSK Belica -:-
02.04.2023. 16:00 Naprijed (C) – Galeb (O) -:-
02.04.2023. 16:00 Bratstvo (Ju) – Međimurec (DP) -:-
02.04.2023. 16:00 Mladost Sveta Marija – Centrometal -:-
20. KOLO
08.04.2023. 16:30 Draškovec – Nedelišće -:-
08.04.2023. 16:30 Centrometal – Bratstvo (Ju) -:-
08.04.2023. 16:30 Dinamo Palovec – Graničar Kotoriba -:-
09.04.2023. 16:30 BSK Belica – Mladost Sveta Marija -:-
09.04.2023. 16:30 Međimurec (DP) – Naprijed (C) -:-
09.04.2023. 16:30 Galeb (O) – Podturen -:-
09.04.2023. 16:30 Jedinstvo (GM) – Mladost Komet -:-
09.04.2023. 16:30 Sloga Štrigova – Bratstvo (SV) -:-
21. KOLO
15.04.2023. 16:30 Bratstvo (SV) – Dinamo Palovec -:-
15.04.2023. 16:30 Mladost Komet – Galeb (O) -:-
15.04.2023. 16:30 Podturen – Međimurec (DP) -:-
16.04.2023. 16:30 Sloga Štrigova – Draškovec -:-
16.04.2023. 16:30 Jedinstvo (GM) – Graničar Kotoriba -:-
16.04.2023. 16:30 Naprijed (C) – Centrometal -:-
16.04.2023. 16:30 Bratstvo (Ju) – BSK Belica -:-
16.04.2023. 16:30 Mladost Sveta Marija – Nedelišće -:-
22. KOLO
22.04.2023. 17:00 Draškovec – Mladost Sveta Marija -:-
22.04.2023. 17:00 Nedelišće – Bratstvo (Ju) -:-
22.04.2023. 17:00 Centrometal – Podturen -:-
22.04.2023. 17:00 Dinamo Palovec – Sloga Štrigova -:-
23.04.2023. 17:00 BSK Belica – Naprijed (C) -:-
23.04.2023. 17:00 Međimurec (DP) – Mladost Komet -:-
23.04.2023. 17:00 Galeb (O) – Graničar Kotoriba -:-
23.04.2023. 17:00 Jedinstvo (GM) – Bratstvo (SV) -:-
23. KOLO
29.04.2023. 17:00 Dinamo Palovec – Draškovec -:-
29.04.2023. 17:00 Bratstvo (SV) – Galeb (O) -:-
29.04.2023. 17:00 Graničar Kotoriba – Međimurec (DP) -:-
29.04.2023. 17:00 Mladost Komet – Centrometal -:-
29.04.2023. 17:00 Podturen – BSK Belica -:-
30.04.2023. 17:00 Sloga Štrigova – Jedinstvo (GM) -:-
30.04.2023. 17:00 Naprijed (C) – Nedelišće -:-
30.04.2023. 17:00 Bratstvo (Ju) – Mladost Sveta Marija -:-
24. KOLO
06.05.2023. 17:00 Draškovec – Bratstvo (Ju) -:-
06.05.2023. 17:00 Nedelišće – Podturen -:-
06.05.2023. 17:00 Centrometal – Graničar Kotoriba -:-
07.05.2023. 17:00 Mladost Sveta Marija – Naprijed (C) -:-
07.05.2023. 17:00 BSK Belica – Mladost Komet -:-
07.05.2023. 17:00 Međimurec (DP) – Bratstvo (SV) -:-
07.05.2023. 17:00 Galeb (O) – Sloga Štrigova -:-
07.05.2023. 17:00 Jedinstvo (GM) – Dinamo Palovec -:-
25. KOLO
13.05.2023. 17:00 Dinamo Palovec – Galeb (O) -:-
13.05.2023. 17:00 Bratstvo (SV) – Centrometal -:-
13.05.2023. 17:00 Graničar Kotoriba – BSK Belica -:-
13.05.2023. 17:00 Mladost Komet – Nedelišće -:-
13.05.2023. 17:00 Podturen – Mladost Sveta Marija -:-
14.05.2023. 17:00 Jedinstvo (GM) – Draškovec -:-
14.05.2023. 17:00 Sloga Štrigova – Međimurec (DP) -:-
14.05.2023. 17:00 Naprijed (C) – Bratstvo (Ju) -:-
26. KOLO
20.05.2023. 17:30 Draškovec – Naprijed (C) -:-
20.05.2023. 17:30 Nedelišće – Graničar Kotoriba -:-
20.05.2023. 17:30 Centrometal – Sloga Štrigova -:-
21.05.2023. 17:30 Bratstvo (Ju) – Podturen -:-
21.05.2023. 17:30 Mladost Sveta Marija – Mladost Komet -:-
21.05.2023. 17:30 BSK Belica – Bratstvo (SV) -:-
21.05.2023. 17:30 Međimurec (DP) – Dinamo Palovec -:-
21.05.2023. 17:30 Galeb (O) – Jedinstvo (GM) -:-
27. KOLO
27.05.2023. 17:30 Dinamo Palovec – Centrometal -:-
27.05.2023. 17:30 Bratstvo (SV) – Nedelišće -:-
27.05.2023. 17:30 Graničar Kotoriba – Mladost Sveta Marija -:-
27.05.2023. 17:30 Mladost Komet – Bratstvo (Ju) -:-
27.05.2023. 17:30 Podturen – Naprijed (C) -:-
28.05.2023. 17:30 Galeb (O) – Draškovec -:-
28.05.2023. 17:30 Jedinstvo (GM) – Međimurec (DP) -:-
28.05.2023. 17:30 Sloga Štrigova – BSK Belica -:-
28. KOLO
03.06.2023. 17:30 Draškovec – Podturen -:-
03.06.2023. 17:30 Nedelišće – Sloga Štrigova -:-
03.06.2023. 17:30 Centrometal – Jedinstvo (GM) -:-
04.06.2023. 17:30 Naprijed (C) – Mladost Komet -:-
04.06.2023. 17:30 Bratstvo (Ju) – Graničar Kotoriba -:-
04.06.2023. 17:30 Mladost Sveta Marija – Bratstvo (SV) -:-
04.06.2023. 17:30 BSK Belica – Dinamo Palovec -:-
04.06.2023. 17:30 Međimurec (DP) – Galeb (O) -:-
29. KOLO
10.06.2023. 17:30 Dinamo Palovec – Nedelišće -:-
10.06.2023. 17:30 Bratstvo (SV) – Bratstvo (Ju) -:-
10.06.2023. 17:30 Graničar Kotoriba – Naprijed (C) -:-
10.06.2023. 17:30 Mladost Komet – Podturen -:-
11.06.2023. 17:30 Međimurec (DP) – Draškovec -:-
11.06.2023. 17:30 Galeb (O) – Centrometal -:-
11.06.2023. 17:30 Jedinstvo (GM) – BSK Belica -:-
11.06.2023. 17:30 Sloga Štrigova – Mladost Sveta Marija -:-
30. KOLO
18.06.2023. 17:30 Draškovec – Mladost Komet -:-
18.06.2023. 17:30 Podturen – Graničar Kotoriba -:-
18.06.2023. 17:30 Naprijed (C) – Bratstvo (SV) -:-
18.06.2023. 17:30 Bratstvo (Ju) – Sloga Štrigova -:-
18.06.2023. 17:30 Mladost Sveta Marija – Dinamo Palovec -:-
18.06.2023. 17:30 Nedelišće – Jedinstvo (GM) -:-
18.06.2023. 17:30 BSK Belica – Galeb (O) -:-
18.06.2023. 17:30 Centrometal – Međimurec (DP) -:-