Ustroj saveza

Nadzorni odbor

Predsjednik

Vjekoslav Cvek

Član

Franjo Golub

Član

Vladimir Sabol

Članovi izvršnog odbora

Predsjednik

Kristijan Antolović

Dopredsjednik

Miroslav Novinščak

Dopredsjednik

Mišel Ganzer

Dopredsjednik

Ivan Kos

Nikola Košir
Denis Magdić
Nikola Radmanić

Igor Žerjav
Mario Gašparić
Ivica Mustač
Nenad Novak
Saša Grkavac
Dražen Posavec

KOMISIJE IZVRŠNOG ODBORA

STRUČNA KOMISIJA

1. Kristijan Antolović – predsjednik
2. Mišel Ganzer – predsjednik Natjecateljske komisije
3. Ivan Kos – predsjednik Komisije za mlađe uzraste
4. Dražen Posavec – predsjednik Komisije za igrališta i objekte
5. Miroslav Novinščak – predsjednik Komisije za infrastrukturu, razvoj i EU fondove
6. Nikola Košir – predsjednik Komisije za nogometne trenere

NATJECATELJSKA KOMISIJA

1. Mišel Ganzer – predsjednik
2. Saša Grkavac
3. Denis Magdić
4. Goran Košir
5. Miljenko Bakač
6. Željko Sokač
7. Vladimir Sabol

KOMISIJA ZA MLAĐE UZRASTE

1. Ivan Kos – predsjednik
2. Nikola Košir
3. Igor Žerjav
4. Damir Lepen Jurak
5. Damir Pigac
6. Mihael Božić
7. Samir Kozar
8. Tomica Blažon
9. Hrvoje Goričanec

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET

1. Nikola Radmanić – predsjednik
2. Dražen Posavec
3. Kristijan Mihalec
4. Mario Paveli
5. Goran Međumurac

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET

1. Hrvoje Goričanec – predsjednik
2. Robert Katanec
3. Gordan Golik

KOMISIJA ZA IGRALIŠTA I OBJEKTE

1. Dražen Posavec – predsjednik
2. Mario Gašparić
3. Darko Jambrović
4. Nenad Novak
5. Nikola Radmanić

ZDRAVSTVENA KOMISIJA

1. dr. Goran Kozjak – predsjednik
2. dr. Robert Grudić
3. dr. Sven Pal
4. dr. Marko Labaš
5. dr. Boris Lukić
6. dr. Matija Mavrić
7. dr. Igor Momčilović

KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA

1. Igor Križarić – predsjednik
2. Patrik Kolarić
3. Marin Horvat
4. Borut Križarić
5. Dragutin Vuk
6. Edvin Zobec

KOMISIJA ZA NOGOMETNE TRENERE

1. Nikola Košir – predsjednik
2. Damir Lepen Jurak
3. Nikola Goričanec
4. Dalibor Gorupić
5. Darko Stamenković
6. Luka Murk
7. Željko Novak

KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET

1. Ivica Mustač – predsjednik
2. Mario Tomašić
3. Mario Kovačić
4. Robert Kovačec
5. Goran Hižman
6. Robert Blagus
7. Goran Krištofić

KOMISIJA ZA INFRASTRUKTURU, RAZVOJ I EU FONDOVE

1. Miroslav Novinščak – predsjednik
2. Nenad Novak
3. Ivica Mustač
4. Ivan Kos
5. Nino Bistrović
6. Vesna Novak
7. Siniša Baksa
8. Vjenceslav Hranilović

KOMISIJA ZA STATUT

1. Nenad Novak – predsjednik
2. Domagoj Štefan
3. Darko Jambrović

KOMISIJA ZA MARKETING

1. Kristijan Antolović – predsjednik
2. Miroslav Novinščak
3. Ivan Kos
4. Mišel Ganzer

KOMISIJA ZA ODNOSE S JAVNOŠĆU

1. Jerko Treska – predsjednik
2. Deni Korent
3. Dario Hrašćanec

INVENTURNA KOMISIJA

1. Mihael Zamuda – predsjednik
2. Darko Jambrović
3. Igor Križarić

KOMISIJA ZA ŽALBE

1. Darko Jambrović – predsjednik
2. Zlatko Perčić
3. Ivica Križaić

ZASTUPNICI I BROJ GLASOVA ZA SKUPŠTINU – 19.11.2021.

R.B. ČLANOVI ZASTUPNICI BROJ GLASA
III. HNL 48
1 MEĐIMURJE Stjepan Hamonajec 16
2 POLET (SMNM) Miroslav Novinščak 16
3 RUDAR Kristijan Antolović 16
IV. NL 48
1 MLADOST KOMET Mato Kljajić 8
2 MLADOST (Sveta Marija) Mario Gašparić 8
3 GALEB Renato Balent 8
4 NAPRIJED Ante Žvorc 8
5 DRAŠKOVEC-GEOTHER. Dario Kovač 8
6 DINAMO (Domašinec) Petar Mihalec 8
I. MEĐ 72
1 SLOGA (Čakovec) Robert Carin 4
2 CENTROMETAL Goran Košir 4
3 MEĐIMUREC Tomica Ivanuša 4
4 OMLADINAC (NSR) Miroslav Novak 4
5 DINAMO (Palovec) Denis Magdić 4
6 NEDELIŠĆE Ivica Mihalić 4
7 PODTUREN Dražen Posavec 4
8 POLET (Pribislavec) Saša Grkavac 4
9 TRNAVA Mijo Horvat 4
10 GRANIČAR (Kotoriba) Josip Kos 4
11 BRATSTVO (Jurovec) Zlatko Perčić 4
12 BSK Muhamed Bajrić 4
13 SLOGA (Štrigova) Miljan Senčar 4
14 DUBRAVČAN (D.Dubrava) Nikola Radmanić 4
15 BRATSTVO (Savska Ves) Goran Hižman 4
16 CROATIA Zdravko Cvrtnjak 4
17 JEDINSTVO G.Mihaljevec Nenad Novak 4
18 VENERA PMP Nikola Kolarić 4
II. MEĐ 64
1 BORAC PMP (Turčišće) Jasmin Jambrošić 2
2 SPARTAK Kristijan Juras 2
3 TRNOVEC Dejan Dovečer 2
4 KRALJEVČAN 38 Vjekoslav Cvek 2
5 HODOŠAN Dejan Naranđa 2
6 VIDOVČAN Alen Nestić 2
7 OMLADINAC (DS) Željko Hlišć 2
8 MLADOST (Ivanovec) Nikola Horvat 2
9 RADNIČKI Mijo Paler 2
10 BUDUĆNOST (Miklavec) Nikola Antolović 2
11 ČSK Velimir Švenda 2
12 BUDUĆNOST (Podbrest) Mladen Kodba 2
13 DRAVA (D. Mihaljevec) Danijel Kočiš 2
14 VUČETINEC Vjeran Levec 2
15 MLADOST (Dekanovec) Josip Pintarić 2
16 JADRAN Vlado Jančec 2
17 ZASADBREG 77 Milan Perhoč 2
18 POBJEDA Nikola Ladić 2
19 HAJDUK (Štrukovec) Lovro Hrženjak 2
21 OMLADINAC (Mačkovec) Branko Zebec 2
22 MALI MIHALJEVEC Krunoslav Mezga 2
23 SOKOL Mario Tomašić 2
24 MURA Dragutin Stojko 2
24 SLOBODA (Mihovljan) Stanislav Sovar 2
25 PLAVI Mihael Zamuda 2
26 HAJDUK (Brezje) Mladen Jarni 2
27 PUŠĆINE Davor Berend 2
28 STRAHONINEC Nenad Topličanec 2
29 SLOBODA (Slakovec) Ninoslav Bistrović 2
30 BORAC (Donji Hrašćan) Božidar Mesarić 2
31 DRAVA (Kuršanec) Stjepan Jurinjak 2
32 OTOK Denis Gorupić 2
III. MEĐ 9
1 GRANIČAR (Novakovec) Josip Zorčec 1
2 NŠ MEĐIMURJE-ČAK. Dean Panić 1
3 DONJI KONCOVČAK Dominik Koraj 1
4 NAPREDAK Davor Govedić 1
5 BRATSTVO (Preseka) Bojan Jambrović 1
6 TORPEDO Dominik Novak 1
7 JEDINSTVO (NSD) Miljenko Popović 1
8 PARAG Alen Oršuš 1
9 DUBRAVA (Sivica) Vladimir Sabol 1
OSTALI KLUBOVI 6
1 ZBOR NOGOM. TRENERI Danijel Štefulj 1
2 MUNJE Krištanovec Radivoj Žižek 1
3 ZBOR NOGOMETNI SUCI Stjepan Križarić 1
4 ŠENKOVEC Zoran Farkaš 1
5 UDRUGA DELEGATA Krešimir Glavina 1
6 DUBRAVČAN (G. Dubrava) Franjo Golub 1