Veterani skupina B 2023/2024

Podaci ažurirani: 22.04.2024. u 09:00

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1 Sloga Čakovec 11 9 1 1 48 16 +32 28
2 Nedelišće 11 8 1 2 29 13 +16 25
3 Sokol (V) 10 8 0 2 40 15 +25 24
4 Omladinac Novo Selo Rok 11 4 3 4 35 31 +4 15
5 Jadran (Š) 11 5 0 6 21 17 +4 15
6 Bratstvo (SV) 11 4 3 4 19 27 -8 15
7 Strahoninec 12 3 1 8 29 37 -8 10
8 Šenkovec 11 2 1 8 15 50 -35 7
9 Sloboda Slakovec 12 2 0 10 20 50 -30 6
13. KOLO
22.04.2024 17:00 Nedelišće – Sokol (V) -:-
22.04.2024 17:00 Šenkovec – Bratstvo (SV) -:-
21.04.2024 10:30 Jadran (Š) – Strahoninec 5:2
19.04.2024 17:00 Sloboda Slakovec – Omladinac Novo Selo Rok 5:4
12. KOLO
15.04.2024 16:30 Sloga Čakovec – Jadran (Š) 4:0
15.04.2024 16:30 Strahoninec – Šenkovec 3:3
15.04.2024 16:30 Nedelišće – Bratstvo (SV) 2:2
12.04.2024 16:30 Sokol (V) – Sloboda Slakovec 6:0
11. KOLO
08.04.2024 16:30 Nedelišće – Strahoninec 3:0
08.04.2024 16:30 Šenkovec – Sloga Čakovec 0:7
05.04.2024 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sokol (V) 1:3
05.04.2024 16:30 Sloboda Slakovec – Bratstvo (SV) 1:3
10. KOLO
01.04.2024 16:30 Jadran (Š) – Šenkovec 1:3
01.04.2024 16:30 Sloga Čakovec – Nedelišće 3:1
01.04.2024 16:30 Strahoninec – Sloboda Slakovec 2:4
29.03.2024 16:30 Bratstvo (SV) – Omladinac Novo Selo Rok 2:2
9. KOLO
23.10.2023 16:30 Strahoninec – Omladinac Novo Selo Rok 2:3
23.10.2023 15:30 Sloga Čakovec – Sloboda Slakovec 6:1
22.10.2023 10:00 Jadran (Š) – Nedelišće 0:1
20.10.2023 16:30 Bratstvo (SV) – Sokol (V) 0:8
8. KOLO
16.10.2023 15:30 Nedelišće – Šenkovec 4:0
13.10.2023 15:30 Sloboda Slakovec – Jadran (Š) 1:4
13.10.2023 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sloga Čakovec 4:4
13.10.2023 15:30 Sokol (V) – Strahoninec 5:2
7. KOLO
09.10.2023 16:30 Strahoninec – Bratstvo (SV) 3:0
09.10.2023 15:30 Sloga Čakovec – Sokol (V) 3:2
09.10.2023 15:30 Šenkovec – Sloboda Slakovec 4:0
08.10.2023 10:00 Jadran (Š) – Omladinac Novo Selo Rok 1:2
6. KOLO
29.09.2023 16:00 Sloboda Slakovec – Nedelišće 1:3
29.09.2023 16:00 Omladinac Novo Selo Rok – Šenkovec 8:0
29.09.2023 16:00 Sokol (V) – Jadran (Š) 2:0
29.09.2023 16:00 Bratstvo (SV) – Sloga Čakovec 2:3
5. KOLO
25.09.2023 16:00 Sloga Čakovec – Strahoninec 4:2
25.09.2023 16:00 Šenkovec – Sokol (V) 3:4
25.09.2023 16:00 Nedelišće – Omladinac Novo Selo Rok 5:2
24.09.2023 10:30 Jadran (Š) – Bratstvo (SV) 3:0
4. KOLO
18.09.2023 16:30 Strahoninec – Jadran (Š) 1:3
15.09.2023 17:00 Bratstvo (SV) – Šenkovec 3:1
15.09.2023 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sloboda Slakovec 4:2
15.09.2023 16:30 Sokol (V) – Nedelišće 1:2
3. KOLO
11.09.2023 17:00 Bratstvo (SV) – Nedelišće 2:0
11.09.2023 16:30 Šenkovec – Strahoninec 1:4
10.09.2023 10:00 Jadran (Š) – Sloga Čakovec 0:1
08.09.2023 16:30 Sloboda Slakovec – Sokol (V) 2:5
2. KOLO
04.09.2023 17:00 Strahoninec – Nedelišće 1:4
04.09.2023 17:00 Sloga Čakovec – Šenkovec 12:0
01.09.2023 17:00 Sokol (V) – Omladinac Novo Selo Rok 4:2
01.09.2023 17:00 Bratstvo (SV) – Sloboda Slakovec 2:1
1. KOLO
28.08.2023 17:00 Šenkovec – Jadran (Š) 0:4
28.08.2023 17:00 Nedelišće – Sloga Čakovec 4:1
25.08.2023 17:00 Sloboda Slakovec – Strahoninec 2:7
25.08.2023 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Bratstvo (SV) 3:3

Jednim klikom do aktualnog kola >>

1. KOLO
25.08.2023. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Bratstvo (SV) 3:3
25.08.2023. 17:00 Sloboda Slakovec – Strahoninec 2:7
28.08.2023. 17:00 Nedelišće – Sloga Čakovec 4:1
28.08.2023. 17:00 Šenkovec – Jadran (Š) 0:4
2. KOLO
01.09.2023. 17:00 Bratstvo (SV) – Sloboda Slakovec 2:1
01.09.2023. 17:00 Sokol (V) – Omladinac Novo Selo Rok 4:2
04.09.2023. 17:00 Sloga Čakovec – Šenkovec 12:0
04.09.2023. 17:00 Strahoninec – Nedelišće 1:4
3. KOLO
08.09.2023. 16:30 Sloboda Slakovec – Sokol (V) 2:5
10.09.2023. 10:00 Jadran (Š) – Sloga Čakovec 0:1
11.09.2023. 16:30 Šenkovec – Strahoninec 1:4
11.09.2023. 17:00 Bratstvo (SV) – Nedelišće 2:0
4. KOLO
15.09.2023. 16:30 Sokol (V) – Nedelišće 1:2
15.09.2023. 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sloboda Slakovec 4:2
15.09.2023. 17:00 Bratstvo (SV) – Šenkovec 3:1
18.09.2023. 16:30 Strahoninec – Jadran (Š) 1:3
5. KOLO
24.09.2023. 10:30 Jadran (Š) – Bratstvo (SV) 3:0
25.09.2023. 16:00 Nedelišće – Omladinac Novo Selo Rok 5:2
25.09.2023. 16:00 Šenkovec – Sokol (V) 3:4
25.09.2023. 16:00 Sloga Čakovec – Strahoninec 4:2
6. KOLO
29.09.2023. 16:00 Bratstvo (SV) – Sloga Čakovec 2:3
29.09.2023. 16:00 Sokol (V) – Jadran (Š) 2:0
29.09.2023. 16:00 Omladinac Novo Selo Rok – Šenkovec 8:0
29.09.2023. 16:00 Sloboda Slakovec – Nedelišće 1:3
7. KOLO
08.10.2023. 10:00 Jadran (Š) – Omladinac Novo Selo Rok 1:2
09.10.2023. 15:30 Šenkovec – Sloboda Slakovec 4:0
09.10.2023. 15:30 Sloga Čakovec – Sokol (V) 3:2
09.10.2023. 16:30 Strahoninec – Bratstvo (SV) 3:0
8. KOLO
13.10.2023. 15:30 Sokol (V) – Strahoninec 5:2
13.10.2023. 15:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sloga Čakovec 4:4
13.10.2023. 15:30 Sloboda Slakovec – Jadran (Š) 1:4
16.10.2023. 15:30 Nedelišće – Šenkovec 4:0
9. KOLO
20.10.2023. 16:30 Bratstvo (SV) – Sokol (V) 0:8
22.10.2023. 10:00 Jadran (Š) – Nedelišće 0:1
23.10.2023. 15:30 Sloga Čakovec – Sloboda Slakovec 6:1
23.10.2023. 16:30 Strahoninec – Omladinac Novo Selo Rok 2:3
10. KOLO
29.03.2024. 16:30 Bratstvo (SV) – Omladinac Novo Selo Rok 2:2
01.04.2024. 16:30 Strahoninec – Sloboda Slakovec 2:4
01.04.2024. 16:30 Sloga Čakovec – Nedelišće 3:1
01.04.2024. 16:30 Jadran (Š) – Šenkovec 1:3
11. KOLO
05.04.2024. 16:30 Sloboda Slakovec – Bratstvo (SV) 1:3
05.04.2024. 16:30 Omladinac Novo Selo Rok – Sokol (V) 1:3
08.04.2024. 16:30 Šenkovec – Sloga Čakovec 0:7
08.04.2024. 16:30 Nedelišće – Strahoninec 3:0
12. KOLO
12.04.2024. 16:30 Sokol (V) – Sloboda Slakovec 6:0
15.04.2024. 16:30 Nedelišće – Bratstvo (SV) 2:2
15.04.2024. 16:30 Strahoninec – Šenkovec 3:3
15.04.2024. 16:30 Sloga Čakovec – Jadran (Š) 4:0
13. KOLO
19.04.2024. 17:00 Sloboda Slakovec – Omladinac Novo Selo Rok 5:4
21.04.2024. 10:30 Jadran (Š) – Strahoninec 5:2
22.04.2024. 17:00 Šenkovec – Bratstvo (SV) -:-
22.04.2024. 17:00 Nedelišće – Sokol (V) -:-
14. KOLO
26.04.2024. 17:00 Omladinac Novo Selo Rok – Nedelišće -:-
26.04.2024. 17:00 Sokol (V) – Šenkovec -:-
26.04.2024. 17:00 Bratstvo (SV) – Jadran (Š) -:-
29.04.2024. 17:00 Strahoninec – Sloga Čakovec -:-
15. KOLO
05.05.2024. 10:00 Jadran (Š) – Sokol (V) -:-
06.05.2024. 17:00 Sloga Čakovec – Bratstvo (SV) -:-
06.05.2024. 17:00 Šenkovec – Omladinac Novo Selo Rok -:-
06.05.2024. 17:00 Nedelišće – Sloboda Slakovec -:-
16. KOLO
10.05.2024. 17:30 Sloboda Slakovec – Šenkovec -:-
10.05.2024. 17:30 Omladinac Novo Selo Rok – Jadran (Š) -:-
10.05.2024. 17:30 Sokol (V) – Sloga Čakovec -:-
10.05.2024. 17:30 Bratstvo (SV) – Strahoninec -:-
17. KOLO
19.05.2024. 10:00 Jadran (Š) – Sloboda Slakovec -:-
20.05.2024. 17:30 Strahoninec – Sokol (V) -:-
20.05.2024. 17:30 Sloga Čakovec – Omladinac Novo Selo Rok -:-
20.05.2024. 17:30 Šenkovec – Nedelišće -:-
18. KOLO
24.05.2024. 17:30 Sloboda Slakovec – Sloga Čakovec -:-
24.05.2024. 17:30 Omladinac Novo Selo Rok – Strahoninec -:-
24.05.2024. 17:30 Sokol (V) – Bratstvo (SV) -:-
27.05.2024. 17:30 Nedelišće – Jadran (Š) -:-